nasiona marihuany

[KONKURS] Kto ma dłuższego? VOL. 4

Wyszukiwarka Forumowa:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
fu*k, ale się spóźniłem... powodzenia koledzy!
Ja jestem ciekawy po ile pestek wrzucili, bo może jakbym np się podzielił swoimi z tobą i administracja by się zgodziła? To bym wysłał Ci od siebie ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Wszyscy dostają po 6 nasionek.
...ale sprawdziłem raz jeszcze i okazało się, że nasionek jest ponad komplet i ilościowo wystarczy na styk jeszcze dla Ciebie @BZK. Także to Ty możesz być ostatnim zawodnikiem. Tylko wyślij mi PW kod nadania InPost. Na pocztę mi wybitnie nie po drodze a nie mam więcej znaczków ani kopert.
Gra?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jeszcze jak! Chociaż jeżeli ufacie mi na słowo, że nasionka wyskubane z papryk kmd vol3 nie były genetycznie modyfikowane wiagrą i innymi sterydami w laboratorium Hefnera... yyy Dextera... to ja teoretycznie nie potrzebuje dokładać zbędnej fatygi ani pozbawiać Cie drobnych za inposta. Moge legitnie wysiać 6 pestek, po tym jak kazdy uczestnik odbierze swoje Longi, co by było uczciwie i fair play.
No chyba, ze tegorocznych kutasiarzy sponsorował Łysy z Brazzers czy inny gigantofiutus paprikus to w tedy zmienia postać rzeczy.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Z tym inpostem źle zrozumiałeś ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Przesyłki powinny niebawem trafiać w Wasze ręce. Do listy uczystników dopisałem kolegę Lizard.

Aktualna lista:
1. Zacier
2. Zie-lony
3. delavega
4. zjarany emeryt
5. Total Kozak
6. SCuN
7. Gandi
8. Moromoro
9. ekoludek
10. Yebak
11. rolnikTHC
12. smoksalot
13. Mleko1986
14. TenTypTakMa
15. ziomeq
16. Rolnik_Małorolny
17. Szevo
18. holii
19. amatorek
20. Akrapovic
21. Lizard
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
O kurcze... Delikatnie się spóźniłem.
 
U

Usunięty 81741

Guest
Dostaliśmy, ha żona otwiera paczkę a tam tylko folia babelkowa. Zaglądam do środka, kawałek kartoniku i nasionka przyklejone do niego, a to co to jest ? dotarło wszystko dziękujemy
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Mam i ja :D Jeszcze raz pięknie dziękuje za możliwość stanięcia w szranki z forumowymi wyjadaczami hehe. Będzie to moja pierwsza przygoda z papryką. Emocje sięgają zenitu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół