nasiona marihuany

[KONKURS] Kto ma dłuższego? VOL. 4

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4

Siemanko! Dolecieliśmy do 4 edycji konkursu, na pomysł którego wpadł sympatyczny kolega @Honza. W tym roku startujemy szybciej niż poprzednio - chętni mogą kiełkować nasiona praktycznie od zaraz.

Tradycyjnie uprawiamy Joe Longi.

Zasady jak dotychczas:
  1. Jeśli spełniasz warunki - zgłaszasz się po nasionka. Kto pierwszy ten lepszy;
  2. Podajesz bezpieczny adres przez Privnote;
  3. Kiełkujesz nasiona;
  4. Prowadzisz fotorelację;
  5. Zgłaszasz najdłuższy owoc;
  6. Zgarniasz: sławę, hajsy do seedshopu... a Twój pindol zostanie okrzyknięty najdłuższym. To ostatnie zapewni Wam dożywotnie powodzenie. A warto - legenda głosi, że są tu ze 3 kobiety :)
NAGRODY
1. miejsce - bon 600 PLN do SeedShopu
2. miejsce - bon 500 PLN do SeedShopu
3. miejsce - bon 400 PLN do Seedshopu


wp2805952ddd.jpg

Regulamin:
  1. Zgłoszenia przyjmowane są w tym wątku;
  2. Udział mogą wziąć osoby o stażu minimum 4 miesięcy i 50 sensownych postów:
  3. W przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie będą rozstrzygać dokonania forumowe :)
  4. Łączna liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób;
  5. Zgłoszenia przyjmowane są do 22.02.2022 (prawdopodobnie będziemy wysyłać partiami - im szybciej się zgłosisz, tym szybciej wystartujesz)
  6. Z dniem 22.02.2022 definitywnie zamykamy zgłoszenia
  7. Nie ma wymagań co do ilości wysianych nasion, sposobu uprawy etc.;
  8. Uczestnicy są zobowiązani do założenia w fotorelacji w dziale Growlog Niekonopny maksymalnie do 30.04.2022
  9. Aktualizacje fotorelacji powinny odbywać się minimum 1x na miesiąc;
  10. Osoba, która się zgłosi i nie dotrzyma warunków dostanie stosowną odznakę (a także ogłosimy publicznie, że ma najkrótszego :bal:);
  11. Po zebraniu plonów (najpóźniej 20 października) wrzucacie w tym wątku JEDNO zdjęcie Waszej najdłuższej papryczki, która ma leżeć przy miarce, która umożliwi precyzyjne określenie jej długości; "Leżeć przy miarce" oznacza swobodne leżenie - bez rozciągania palcami, kombinowania i innych sztuczek. Papryczka nie musi być dojrzała.
  12. Uczestnictwo mają zagwarantowane użytkownicy, którzy w poprzedniej edycji zajęli miejsce na podium. Chyba, ze zgłoszą, że się nie bawią z nami :) Jeśli każdy z nich potwierdzi udział to pozostaje tylko 16 miejsc!
  13. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie.

Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa! Rozpoczynamy zapisy.

W ubiegłym roku na podium stanęli: @ziomeq @Total Kozak @smoksalot i moja skromna osoba.
Bierzecie ponowny udział w paprykowej olimpiadzie?

 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
Skoro tu take ekipa nierezerwowa to i ja się zgłaszam wraz z moim tarasem! W "temacie" to mogę wam co najwyżej przez okno pomachać ale tu to zobaczymy ?, do 20 lutego to na pewno będę wymaganą ilość postów miał.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To i ja chętnie sprawdze się ponownie. Papryki i taksadze co roku. I mam pytanko - pestki musza być z forum czy mogę swoje wysadzić? W zeszłym roku dostałem a teraz mam ich od za***ania i się zastanawiam co wy na to? @delavega
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół