nasiona marihuany

[Konkurs] Miss # - edycja Lato '19

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oficjane ogłoszenie wyników<joint>




I miejsce - olinek



II miejsce - lolo4me



III miejsce - Beerus



IV miejsce - moskit





Nagrody za udział w głosowaniu wylosowali userzy: Gwalbert i Footbal Manager




:running-around-smilGRATULACJE!!!!:running-around-smilGRATULACJE!!!!:running-around-smilGRATULACJE!!!!





Kilka słów wyjaśnienia, tym razem rywalizacja o miejsca na podium była wyjatkowo wrównana. Miedzy pierwszym a drugim miejscem był jeden punkt róznicy a miejsce trzecie odstawało tylko dwoma punktami . . . czyli do ostatniej chwili nie było wiadomo kto wygra, dodatkowo kazdy kolejny głos mógł zmienic całe podium.

były dwa głosy nieważne tj.: Talib - za krótki staż i Lemmy - głos oddany minimalnie po czasie



Nagrody powinniscie otrzymać w przeciągu najbliższych 72h



Jak odbierzecie nagrody bedzie miło jak pochwalicie sie fotką co tam wybraliscie/dostaliście z przyjemnością postawie bucha
Zachecam również po otrzymaniu nagród do zostawienia komentarza w wątku sklepów.



OK, zatem raz jeszcze gratululacje dla zwyciezców a własciwie zwycieżczyń, serdeczne podziekowania za wszystkie zgłoszenia, za oddane głosy i genralnie wielkie dzieki za udział w zabawie!!




To tyle w tym konkursie, serdecznie zapraszamy do następnych edycji konkursu Miss #<peace>



peace!! :spalony:
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
cześć i chwała Paniom i typ typom co aparat trzymali iKsdE
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2

Dziękuje ekipie światkonopi.pl a także organizatorom konkursu. Paczka mega wypchana gratisami, jeszcze do was wróce po pestki.
Pozdrawiam
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Dzięki!

C58A0F57-EDC7-4E17-AA0C-17F80870DCF7.jpeg


B5746427-CC3B-4D0D-9AA3-2C605E116DC9.jpeg


<peace>
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Cześć
Dostałem bony do sklepu quakemind a nasiona na które się zdecydowałem to:
1. Fat Banana Royal Queen Seeds
2. Sex Bud od Female Seeds
3. g13 Haze Barney Farm
4. Critical orange punch od dutch passion
5. Nie zamawiałem ale dostałem Zensation które w dniu odbioru paczki od razu oddałem koledze

Kilka słów ode mnie :)
Kontakt ze sklepem bardzo dobry, odpisali na email bardzo szybko a ponieważ nie mogłem zrealizować kodów na ich stronie to poprosiłem sklep żeby zrealizowali zamówienie za mnie właśnie poprzez email co też uczynili bez żadnych kłopotów.
Realizacja zamówienia również odbyła się szybko, na paczkomat oraz lewe dane więc tutaj również bez zarzutów
Sklep głównie dla miłośników wersji automatycznych czyli nie dla mnie ale nie ma co marudzić, wszak nie ja wybierałem sklep tylko moderator :)
pozycji fem jest kilka ale interesujących mnie była dosłownie garstka, wybrałem więc to co uznałem za najlepsze :]

Teraz pomarudzę
Pudełko wjechało wypełnione tylko odmianami na które się zdecydowałem, prawdopodobnie ten zensation miał być gratisem i to jedynym na który sklep się zdecydował więc z deka słabo, nie dali żadnej naklejki, bletek czy chociażby tipów. nie mówię o bonusach typu młynek, brelok czy ch*j wie co tylko o pierdółkach takich jak krówka albo jakiś lizak hehe :D
nie narzekam bo wszystko było w ramach konkursu ale patrząc na wasze powypychane gratisami paczki to niesmak pozostaje jednakże dostałem wszystko o co prosiłem więc nie wiem czy można powyższe uznać za minus ale jak już piszę o plusach to i wypisze minusy :]
dostałem paczkę więc i tak się cieszę. pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół