• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

[KONKURS] MMA - Mem Master Academy

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
5,953
Buchów
12,763
Odznaki
2
mem.jpg

Siemanko!

jest taka akcja, że się napierdalamy... na memy! Lecimy z następnym konkursem. Tym razem coś dla kreatywnych, z poczuciem humoru i dystansem :) organizujemy memową bitwę. Tematyka w zasadzie dowolna ALE związana luźno z życiem forumowym i/lub konopiami.

Udział może wziąć każdy kto ma staż minimum 6 miesięcy i 50 postów na koncie. Zgłaszacie się w tym wątku wrzucając autorskiego mema. Jeden zawodnik - jeden mem! Robimy system drabinkowy: po przyjęciu zgłoszeń odpalamy głosowanie, które wyeliminuje 50% najmniej śmiesznych (zdaniem użytkowników) memów. Potem kolejny szczebel rozgrywek: pozostali w grze dają nowe propozycje. Ostatnie głosowanie wyłoni MEM MASTERA, który uzyska tytuł śmieszka (ale nie 420 :))) @Śmieszek420) i prawo do nagród.

UWAGA!!! Zawodnik DO MOMENTU rozpoczęcia głosowania może zmieniać swoją propozycję dowolną ilość razy (używając opcji "edytuj"). Jeśli edycja jest niemożliwa to zostaje ostatnia wrzucona grafika.

Do stworzenia memów można posłużyć się internetowymi kreatorami, można stworzyć samodzielnie... wolna amerykanka. Ważne, że robimy wrzutki TYLKO przez forumową galerię. Pamiętajcie, że zdjęcia dodane do galerii mają nakładany znak wodny w prawym, dolnym rogu. Jeśli znajdują się tam istotne elementy Waszej pracy to warto dodać pod spodem pasek "tła" - wtedy znak wodny będzie na nim.

Wiemy, że Wasza kreatywność jest jest na wysokim poziomie i "Keine grenzen", dlatego do Waszej dyspozycji oddajemy też wątek "OFFTOP", w którym można wrzucać memy poza konkursem ;)

Pierwszy etap trwa od teraz do 04.05.2022 roku.

NAGRODY

będą ;) naszą słodką tajemnicą! Uzależniamy je od ilości i jakości zgłoszeń. Przede wszystkim dobra zabawa... Ale zadbamy też o stronę materialną :)


Regulamin
  1. Konkurs polega na zgłoszeniu mema w formie obrazka (wrzucamy do galerii forumowej!) w tym wątku;
  2. Głosowania decydują o zakwalifikowaniu zawodników do kolejnego szczebla rozgrywek;
  3. Zabawa dla użytkowników ze stażem minimum 6 miesięcy + 50 postów;
  4. Nie przekraczamy granic dobrego smaku - ciężko to zdefiniować, ale myślę, że każdy będzie się wiedział o co chodzi :);
  5. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie;
Jeśli są jakieś pytania do słucham, a pozostałych zapraszam do śmieszkowania i dokazywania bez końca :)
 
Ostatnia edycja:

Góra Dół