nasiona marihuany

[KONKURS] MOVEMBER - zapuść wąsa na koniec miesiąca w męskiej sprawie!

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
R

Raver

Guest
GreenHeaven ja mam na zbyciu jedynie statecznik od rtęciówki 250W (STR-250), resztę bebechów byś musiał sobie załatwić.
Zapłonnik i oprawkę byś miał od tego 70W, więc musiał byś sobie żarówkę jedynie dokupić.

Taki zestaw na Allegro mi wcisnęli, normalnie śmigał u mnie z rok czasu i dokupiłem sobie nowy dedykowany do żarówek HPS, a ten zostawiłem sobie na wszelki wypadek.
Mogę Ci go dać jak chcesz...


Do Inexplay wysłałem te pestki i LosMenelos też miał wysłać, więc z nim już by było załatwione...
 
G

G-Star Raw

Guest
Dzięki Raver (serce byś oddał na tacy - dobry chłopina z ciebie ) , ale nie potrzebuje rtęciówki tylko HPSa ( nawet 150w- by mnie ucieszyła ) -jestem bezrobotny obecnie i dla mnie nawet te 140 zł to wydatek w tej chwili , dlatego jeśli znalazł by się jakiś daro-czyńca mojej nagrody za konkurs MOVEMBER - prosił bym chociaż o coś takiego http://tablica.pl/oferta/lampy-sodo...0w-400w-growbox-CID628-IDhOeD.html#d763eb1fc5 ( przepraszam za link z Tablicy - i prosze o jego usunięcie ) . PozDro
 

User420

Cannabis Man
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2012
Postów
717
Buchów
0
Dzięki Raver (serce byś oddał na tacy - dobry chłopina z ciebie ) , ale nie potrzebuje rtęciówki tylko HPSa ( nawet 150w- by mnie ucieszyła ) -jestem bezrobotny obecnie i dla mnie nawet te 140 zł to wydatek w tej chwili , dlatego jeśli znalazł by się jakiś daro-czyńca mojej nagrody za konkurs MOVEMBER - prosił bym chociaż o coś takiego http://tablica.pl/oferta/lampy-sodo...0w-400w-growbox-CID628-IDhOeD.html#d763eb1fc5 ( przepraszam za link z Tablicy - i prosze o jego usunięcie ) . PozDro

Chodzi Ci o samą żarówkę czy zestaw HPS ?
 
G

G-Star Raw

Guest
Mówie że bida aż piszczy - a raz na rok się upić chyba każdy może
 

inexplay

Member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
14
Buchów
0
Okey. Wczoraj odebrałem wszystkie przesyłki i jestem z nich bardzo zadowolony :). Pragnę podziękować wszystkim, którzy zainteresowali się moim losem i poświęcili mi czas oraz przedmioty, które zostały mi podarowane w ramach "nagrody pocieszenia".
Szkoda, że wyszła taka sytuacja, no ale...

Jesczze raz WIELKIE DZIĘKI Raver oraz LosMenelos za nagrody. Wszystko doszło jak należy, jestem Wam bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół