nasiona marihuany

Konkurs na ledy firmy Grow the Jungle, Hiszpania zawitała w Polsce !

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
K***unia też bym sie zgłosił ale boksy mam albo za małe - 0,36m2 albo za duże - 0,72 i 1,44m2 a uprawiam tylko pod ladami już dobre kilka lat. Te 150W to na 0,36 m2 powinno być kozak.
 
Ostatnia edycja:

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
K***unia też bym sie zgłosił ale boksy mam albo za małe - 0,36m2 albo za duże - 0,72 i 1,44m2 a uprawiam tylko pod ladami już dobre kilka lat.
Łapiesz się- 0.72 jest pomiędzy 0.49 i 0.81?

3. Osoba chcąca wziąć udział w naszym rozdaniu powinna posiadać powierzchnię namiotu uprawowego (Growbox) pomiędzy 70cm x 70 cm, a 90 cm x 90 cm
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ale ten akurat mam aktualnie zajęty o czym nie napisałem i dopiero 2 tydzień flo więc jeszcze sporo do końca jakoś w połowie września, chyba że sie chłopaki zdecyduja na dopuszczenie ryczących 60:headbanger:. Ciekawe czy ktoś będzie to sprzedawać w naszym śmiesznym kraju?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemanko jak widać wszystko jest Git Bajerka, więc lecimy z konkursem dalej, dzisiaj napiszę do któregoś z panów u władzy o zmianę daty ,bo to trzeba przedłużyć tak nie może być hah,ale to później na tą chwilkę cieszę michę się jak szczyl że konkurs jest tu dla was i będzie miła zabawa , wierzcie mi lub nie nagród będzie więcej.

Jeśli ktoś ma mniejszego boxa jak pisaliście wyżej lub większego a macie w nim miejsce na wymianę jakieś lampy led boo ... to śmiało zgłaszajcie się do konkursu , przeczytajcie podpunkty jakie trzeba spełnić żeby w nim wystartować, bo ja za was tego nie zrobię a czasu na szukanie po forum co kto ma w fotorelacji nie mam, a w link zawsze wkoczę i zobaczę. Porównanie tych ledów z innymi ledami w jednym boxie mile widziane jestem bardzo chętny to zobaczyć .Jak pisałem w pierwszym poście ,wy mówicie co macie co pokażecie a ja wtedy będę patrzył ile ledów jakich mam i komu co rozdam, trzeba mnie troszkę przekonać.
Pozdro !
 
Ostatnia edycja:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
@uho666 Do mojego zgłoszenia dodam tylko, że czynnie uprawiam od 2k17r zaczynając od hpsa, przechodząc przez panel DIY na diodach clu058, a kończąc na kupnych panelach PuzzLedQ od Visys. Uprawiam zawsze na organice i efekty są różne, ale zawsze staram się żeby było jak najlepszej jakości zioło w efekcie końcowym :).

W kolejce czekają nasiona od The Outlaw Seeds lub Gnoma, jestem pełen energii i entuzjazmu żeby coś pokazać po małym urlopie który mam teraz i chętnie porównam te Ledy chociażby do ostatnich PuzzLed Q na których uprawiałem.

Powodzenia wszystkich innym :D
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@uho666 jeśli zależy ci na porównaniu z innymi żródłami światła to mam 2 bliźniacze zestawy 0,36m2 i moge zrobić grow w obu z waszą lampa w jednym. Wiem że najlepiej by było na klonach ale nie mam matki żeby pobrać te 8szt. Mogę wystartować też z nasion z 1 czy 2 odmianami. Do porównania mam panele na cob clu058 150W i QB firmy SpiderFarmer 1000 -100W i 2000 ok 200W.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
@uho666 jeśli zależy ci na porównaniu z innymi żródłami światła to mam 2 bliźniacze zestawy 0,36m2 i moge zrobić grow w obu z waszą lampa w jednym. Wiem że najlepiej by było na klonach ale nie mam matki żeby pobrać te 8szt. Mogę wystartować też z nasion z 1 czy 2 odmianami. Do porównania mam panele na cob clu058 150W i QB firmy SpiderFarmer 1000 -100W i 2000 ok 200W.
SiemkA mnie się podoba ,jestem zainteresowany !
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Oooooo, Zglaszam swoją kandydaturę.
Cały czas myślę nad zakupieniem nowego światełka , do mojego boxa bo brakuje mi słoneczka na Flo, jak by się udało byłbym bardzo szczęśliwy, oraz jeszcze bardziej zmotywowany . Plan na następny grow mam na materiałowe donice 25l. I pestki które otrzymałem na tym forum w os. Fajnie było by to wszystko połączyć.
A tak na marginesie to za***ista grafe mają te panele. Kozaki.

Ad. 1. 3 uprawy indoor zakonczone , 4 aktualnie ciągnę - wszystkie pod LEDEM , kilka upraw mam też na out.
Ad. 2 . 4 uprawy pod marsem ts 1000.
Ad 3. Namiot 80x80. 0.64m2
Ad 4. Plan idealny.
Ad 5. Każda moja fotorelację wykonuje starannie - wiec będzie to dla mnie sama przyjemność. Z każdego os w którym tutaj startuje dochodzę zawsze z happy endem.
Ad 6. Jak wyżej - sama przyjemność
A tutaj moje udokumentowane poczynania od najstarszych :

1.

2.

3.

4. Aktualna :


Pozdrowienia z Holandii
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
@uho666 Do mojego zgłoszenia dodam tylko, że czynnie uprawiam od 2k17r zaczynając od hpsa, przechodząc przez panel DIY na diodach clu058, a kończąc na kupnych panelach PuzzLedQ od Visys. Uprawiam zawsze na organice i efekty są różne, ale zawsze staram się żeby było jak najlepszej jakości zioło w efekcie końcowym :).

W kolejce czekają nasiona od The Outlaw Seeds lub Gnoma, jestem pełen energii i entuzjazmu żeby coś pokazać po małym urlopie który mam teraz i chętnie porównam te Ledy chociażby do ostatnich PuzzLed Q na których uprawiałem.

Powodzenia wszystkich innym :D
też mnie się to podoba !
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dobra, więc ja też się bawię ?
Doświadczenie jako plantator mam i na panelach LED też już pracowałem plus hps.

MarsHydro 900W LED

https://forum.haszysz.com/threads/900w-led-1-44m2-9x-original-amnesia.97780/page-11

LED PuzzLEDX

https://forum.haszysz.com/threads/led-puzzledx-flora-fauna-różne-serki-plus-pestki-od-death-i-boom-a.116496/

400W LED CXB 3590

https://forum.haszysz.com/threads/4...opot-6-x-chronic-5-x-power-gnom-plant.108667/

Właśnie kończę powoli grow, więc myślę, że jestem gotowy zacząć od ręki fotorelację
Mam od Gnoma pestki z OS-a i chce je wysiać chyba że dasz paczkę criticalow to pokaże co nie którym co to zaa***ista odmiana ???

Box to 1.44m2
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To co na 1,44m2 to chyba ze 2 te po 200W trzeba by powiesić czy chcesz dać 2 różne światła i porównac jak rośnie @Football Manager ? Ja sie noszę z palnami zmiany swojej lampy do 1,44m2 na cobach na QB i jak mi sie te konkursowe spodobają to może wezmę 2 takie zamiast SF4000. Cenowo wychodzi podobnie z lekką przewaga na strone GTJ
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Może być kolego śmiało tam wejdzie jackson 150 watt
Jak coś to ja się chętnie piszę. Mam za sobą 6 upraw indoor z czego 2 na ledach (potem się spaliły diody) a 4 na hps.
Na forum mam 2 całkiem przyzwoite fotorelacje łącznie z wynikiem i podsumowaniem.
Chciałem startować kolejną uprawę w pierwszej połowie sierpnia. Tym razem 8 fastów pójdzie ?




 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
To co na 1,44m2 to chyba ze 2 te po 200W trzeba by powiesić czy chcesz dać 2 różne światła i porównac jak rośnie @Football Manager ? Ja sie noszę z palnami zmiany swojej lampy do 1,44m2 na cobach na QB i jak mi sie te konkursowe spodobają to może wezmę 2 takie zamiast SF4000. Cenowo wychodzi podobnie z lekką przewaga na strone GTJ
Siemka ,na 1,44 to albo 2 x nemessis 200 lub 3 x 150 watt ) w sumie 3 x 170) czyli troszkę ponad 400 watt będzie zobaczę ile mam zgłoszeń ile ledów i zrobimy rozdanie jak należy , do rozdania też sa ledy uv mantis ,który daje się jeden na 1,44 m2 wic takie panele led też zostaną rozdane ,muszę to dla was rozdzielić tak żeby te ledy miały jak najlepszą reklamę to co obiecałem producentowi GTJ .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół