nasiona marihuany

Konkurs na ledy firmy Grow the Jungle, Hiszpania zawitała w Polsce !

Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemano 1 pierwszy Panel Jackson 150 watt zgarnia @smoksalot . Gratuluje i pozdrawiam. Drugi panel @Jackson 150 watt zgarnia @LAMA również Siema, @Bortek i @Football Manager zgarnia po Mantisie 25 watt Również elo hehe I @LukexOG i @Śmigacz zgarnia po Jacksonie 150 watt czołentos . Po odbiór nagród proszę na priv. Dla każdego kto nie został wybrany mam nagrody pocieszenia również czekam na priv .jutro znowu będę w trasie dojade na miejsce łacze się z netem i ślemy to w świat. pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Bardzo serdecznie podziękował za wytyppwanie mnie i mojego zgłoszenia . Gratuluje zwycięzcą.
Pozdrawiam organizatora , zacieram rączki na te cudo techniki.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Graty dla zwycięzców! Trochę mnie tyłek piecze, ze się nie udało ale tak to w życiu bywa, raz się wygrywa raz nie;p
Teraz tylko czekać na pokaz mocy tych paneli
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,711
Odznaki
10
Gratki dla wybranych, z chęcią obejrzę relacje osób, które dostaną panele :)
Tymczasem jutro sieję i piszę do kumpla, żeby lutował mi wtyk do zasilacza do wentylatora na V-taca xD
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
@Bortek będziesz używał tego uv do grow co teraz prowadzisz ? Jestem mega ciekawy czy to widmo coś pomaga.. na tyle sie zaciekawiłem tym uv (w sumie to przez ten konkurs bo wcześniej nie słyszałem) ze zamówiłem sobie, ale z innej firmy bo ta za droga. Moja ma przewagę widna uv-b a mantis uv-a. Masz dużo grow za sobą ze powinieneś od razu zobaczyć efekty tego filetu, jeśli w ogole działa..
graty wszystkim! Pozdro!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
@Bortek będziesz używał tego uv do grow co teraz prowadzisz ? Jestem mega ciekawy czy to widmo coś pomaga.. na tyle sie zaciekawiłem tym uv (w sumie to przez ten konkurs bo wcześniej nie słyszałem) ze zamówiłem sobie, ale z innej firmy bo ta za droga. Moja ma przewagę widna uv-b a mantis uv-a. Masz dużo grow za sobą ze powinieneś od razu zobaczyć efekty tego filetu, jeśli w ogole działa..
graty wszystkim! Pozdro!
Tak wrzuce w te uprawke. Tez jestem ciekaw przegladam uprawki zza oceanu tam cisna z uv od rapidled
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
fu*k, ale się spóźniłem... jak złoto by wjechało led-świecidło na moje 0.49m2, no trudno. Tak czy siak zacna inicjatywa Uszko!

Gratulacje dla szczęściarzy... Teraz to już dla legitnych ledowych świrów. Gratulejszyn mordy. ?✌
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemka ,dzisiaj będą dostarczone kartony i pakowane ,więc jak tylko to ogarniemy każdemu na priv napiszę nr do śledzenia pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół