nasiona marihuany

Konkurs na ledy firmy Grow the Jungle, Hiszpania zawitała w Polsce !

Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Witajcie!
Na samym wstępie chcielibyśmy wam serdecznie podziękować za to, że jesteście i budujecie tak wspaniałą społeczność!

Mamy dla was 2 dobre wiadomości i jedną złą .Zacznijmy od dobrej...


grow-the-jungle69cba35a70ccde7d.jpg

Pierwszą dobrą wiadomości jest, to iż całkiem niedawno bo zaledwie kilka dni temu sklep Cannagrower.shop wraz z Grow The Jungle pod moją opieką wprowadził na Polski rynek Hiszpańskie Ledy które w ciągu nie całych 2 lat podbiły cała Hiszpanię.
Zrobiliśmy to ponieważ zauważyliśmy w nich możliwości jakich nie prezentują inne światowe marki. Zanim to zrobiliśmy przeprowadziliśmy wiele konsultacji i badań, aby sprawdzić, czy owe lampy led są lampami godnymi uwagi. Wiele growerów z za granicy (głównie z Hiszpanii) osiąga bardzo dobre rezultaty korzystając z marki GrowTheJungle. Właśnie to było naszym głównym motywem, aby sprowadzić te lampy na nasze podwórko.

Tak prezentują się wspominane wcześniej panele
jackson--mantis067b92235aa91e7f.jpg

jackson-150284927ae06085ab4.jpg

jackson-245f182a66fca75d3.jpg

jackson-3f50222a46088ec73.jpg

jaskson-3b8151942ec680cbf.jpg

gtj.png

gtj2.png

gtj3.png

Drugą dobra wiadomość! To nie wszystko! Chcemy wam zaprezentować również inne modele, które będzie można wygrać w tym Konkursowym Rozdaniu.

Ledy jakie mamy zamiar wam rozdać do użytku, to między innymi: Nemesis 200 watt (lub Jackson 150 watt ) oraz Mantis UV 25 watt. To najlepsze TOP produkty jakie w chwili obecnej ta firma posiada w produkcji!

Jeśli będzie spore zainteresowanie naszym konkursem to dołożę do tego jeszcze nasiona .
Nemesis 200 watt + Mantis 25 watt + Jackson 150 watt



Charakterystyka
Led Mantis Grow The Jungle

Moc: 25 W.
Napięcie: 220-240 V.
Natężenie: 0,11A.
Rozmiar: 590 x 93 x 80 mm.
Długość Fal Uv 365nm + 405nm.
Kąt padania światła : 120º.
PAR: 16,795 µmol / sek.
Wydajność leda : 0,583 µmol / J.
Model diód : Seoul Viosys.
Sterownik: Tridonic / Philips / Helvar


Charakterystyka
LED Jackson Nemesis 200w Grow The Jungle
• Zasilanie: 240 V,
• Wymiary: 60 x 30 x 8 cm
• PPF: 534 mikromoli / s
• Wydajność: 3 mikromole / J
• CRI> 95%
• Moc 200 watów
• Żywotność 60 000 godzin
Moc: 150 w.

Spektrum: Pełne spektrum (do wzrostu i kwitnienia).

Tolerancja mocy: 10%.
Współczynnik mocy: > 0,95.
Zasilanie: 240 V
Częstotliwość: 50/60 Hz.
Układ: SMD 2835.
Sterownik: Inventronics 150w IP67.
Osłona: Clase II.
Materiał osłony: Aluminiowa.
Kąt padania światła : 120º.
PAR: 278,62 umol / s.
Rozmiar: 59x28x8 cm.

Jeśli wystąpi problem z powierzchnią uprawową, przez co oświetlenie będzie nieodpowiednie dla użytkowników tego forum, to należy pamiętać, iż jesteśmy bardzo elastyczni. Jesteśmy w stanie zamienić owe ledy na 150 wattowy model JACKSON, które będą pasowały idealnie do growbox’a o powierzchni 60 cm x 60 cm.


Warto pamiętać!!!
Wszystko zależy od przebiegu tego konkursu oraz frekwencji. Jeżeli ten konkurs będzie się cieszył dużym zainteresowaniem, to wiedzcie, że to nie wszystko. Mamy dla was jeszcze więcej paneli na rozdanie!!! Brzmi ciekawie, prawda?


Ważne!
Jeżeli nie wiesz jak używać lampy led Mantis 25v, to zapoznaj się z regulaminem. Światło Mantis UV źle używane może wyrządzić sporo szkód. Nie tylko Twoim roślinom, ale też Twojemu zdrowiu. Np. lampa led UV Mantis negatywnie wpływa na oczy poprzez nadmierne wpatrywanie się bezpośrednio w źródło światła.


A teraz zła wiadomość… Dla kogo jest ten konkurs? Przede wszystkim dla osób doświadczonych w uprawie. Ponadto dana osoba chcąca wziąć udział w rozdaniu musi spełniać kilka wymienionych poniżej warunków.


Warunki udziału w tym konkursie na lampy LED od GrowTheJungle, które są sponsorowane przez cannagrower.shop:


1. Minimum 2 uprawy indoor. Mile widziane są uprawy zakończone sukcesem, aż do harvestu. Podczas podania zgłoszenia w poście należy zamieścić link do swoich poprzednich fotorelacji. Jedna fotorelacja może być zakończona, a druga trwać aktualnie.


2. Warto posiadać i podać doświadczenie w uprawie z lampami LED. Nie jest to wymagane, ale warto wiedzieć o tym, że również zwracamy na to uwagę.


3. Osoba chcąca wziąć udział w naszym rozdaniu powinna posiadać powierzchnię namiotu uprawowego (Growbox) pomiędzy 70cm x 70 cm, a 90 cm x 90 cm


4. Zrobić Growlog w ciągu 30 dni od odebrania od nas lamp led growthejungle od początku do końca. Od nasiona, aż po hervest.


5. Podczas trwania growlogu oczekujemy co tygodniowej aktualizacji. W skrócie: zdjęcie z trwania i przebiegu kolekcjonerskiej uprawy ?


6. Chcemy również wiedzieć, czy produkt jaki od nas otrzymacie wam się podoba. Liczy się dla nas, wasza szczera, prawdziwa opinia na temat używanej przez was lampy. Robimy, to z pasji dla pasjonatów, stąd takie nasze wymagania ?


7. Grower, który otrzyma od nas panele i ukończy jedną uprawę (growlog)- zgarnia panele i może zrobić z nimi co tylko chce. To taki prezent za wywiązanie się z warunków naszego rozdania.


8. Panele wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem.


Na zgłoszenia czekamy do 03.08.2021. Dnia 06.08.2021 poinformujemy was, która osoba zgarnia od nas prezenty Pozdrawiamy!

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 81741

Guest
Charakterystyka
LED Jackson Nemesis 200w Grow The Jungle
• Zasilanie: 240 V,
• Wymiary: 60 x 30 x 8 cm
• PPF: 534 mikromoli / s
• Wydajność: 3 mikromole / J
• CRI> 95%
• Moc 200 watów
• Żywotność 60 000 godzin
Moc: 150 w.
Jeszcze nie widziałem takiej wydajności w lampie LED. Z wartości które tu podaliście 534umol/s ÷ 200 w = 2.67 umol/J?

Poza tym inicjatywa za***ista, akurat znalazłem za***ista lampę na mój mały namiot 60x60. Amerykańskiego producenta, wysyłają do Europy bez problemu, wydajność rzędu 2.75 umol/J przy wysokości 50 cm. 170lm/w
Widziałem fotorelacje na tych lampach hiszpańskich, fajnie rosną.
Niestety nie łapie się na warunki waszego konkursu.
Wiele lat hoduje i zastanowię się nad wyborem waszej lampy. Po ile stoi 150w?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Jeszcze nie widziałem takiej wydajności w lampie LED. Z wartości które tu podaliście 534umol/s ÷ 200 w = 2.67 umol/J?

Poza tym inicjatywa za***ista, akurat znalazłem za***ista lampę na mój mały namiot 60x60. Amerykańskiego producenta, wysyłają do Europy bez problemu, wydajność rzędu 2.75 umol/J przy wysokości 50 cm. 170lm/w
Widziałem fotorelacje na tych lampach hiszpańskich, fajnie rosną.
Niestety nie łapie się na warunki waszego konkursu.
Wiele lat hoduje i zastanowię się nad wyborem waszej lampy. Po ile stoi 150w?
siemka bez regulacji mocy 799 zł z regulacja mocy 220 zł wiecej czyli 1020 zł i mój led pobiera dokładnie 170 watt akurat używam ten sam model jak co pozdrawiam
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Pierwszy raz spotykam się z OL - Open Led, kosztowna inicjatywa, powodzenia zgłaszającym chętnie obejrze FR z tychże lamp może przekonam się do zakupu czegoś profesjonalnego, pozdrawiam :)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
U mnie tez za duze powierzchnie ale spoko inicjatywa życze wszystkim powodzonka
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Może być box 90x45x140?
To o 0.09m2 mniej niż w wymaganiach
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Kurczę, szkoda, że 60x60 odpada, zaraz kończę uprawę w namiocie i Jackosn wydaje się akurat. Mógłbym porównać z niemal taką samą powierzchnią z lampami na paskach Bridgelux, te same nasiona bym wsadził (Bruce Banner), różnicą byłyby tylko o 2l mniejsze doniczki.

Swoją drogą, pomysł i inicjatywa pierwsza klasa!

-----
EDIT
OK, doczytałem, że jest opcja z Jacksonem. To się zgłaszam i proszę o rozważenie kandydatury :D Mam 5 zakończonych relacji, jedną kończę i świeżo zaczętą. Linki do dwóch ostatnich zakończonych: 1 i 2. Wszystko ma LED-ach.
 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
W sumie dlaczego nie:)

box 80x80 aktualny grow kończę pod koniec sierpnia/początek września. Następny lecę od razu po zakończeniu tego.
Jedynie doświadczenia większego brak, na leadach leciałem tylko w mikro na samoróbkach z lexmanow (aczkolwiek porosło kozacko!)

Plusem jest to, ze lecę na tych samych pestkach następny grow także, będzie tez można porównać końcowy wynik, fakt, ze póki nie są to klony to wynik nie jest jakoś super miarodajny, ale sionka są bardzo stabilne i praktycznie zawsze rosną takie same

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Zgłaszam swoją kandydaturę.
Box 60x90, aktualnie mam tam hps 150 plus kilka żarówekledowych.
Kończę właśnie w nim uprawę i po wymyciu i odświeżeniu będę startował z fastami z od Gnomes Seeds i BigSidbank.

Moje fotorelacje
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja też spróbuję swoich szans, a co mi tam!
Pomieszczenie z powierzchnią uprawową 120x80, z możliwością zmniejszenia do 100x80, ale proporcjonalnie pasujący do prostokątnych lamp. Jedyne doświadczenie z ledami to żyrandoledy Philips tutaj:
Będę mieć wolny box dopiero na koniec września by ruszyć z regularnym projektem os żul i bortek.
Bardzo chętnie bym przetestował tą lampkę od początku do końca w zastępstwie dla CMH315 w dużym boxie:

Niebawem aktualną fotorelację dodam na forum :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Siema, ja też się zgłaszam z powierzchnią 0,64, sprzęt i nasiona tylko czekają aż wszystko rozłożę, a akurat brakuje mi tylko lampy żeby odpalić więc konkurs idealnie dla mnie. Doświadczenie na ledach mam nie duże, łącznie około roku lub 1,5 ciągłej pracy. Poniżej fotorelacje :).






Dodam tylko, że mogę wystartować od razu jak tylko lampy by do mnie trafiły :). Ziemia, doniczki, nasiona, odżywki, wszystko jest i tylko czeka.

Pozdrawiam kic kic
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół