nasiona marihuany

[KONKURS] Zademonstruj Z Czego Buchy Ciśniesz!!

Wyszukiwarka Forumowa:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

skromny zestaw, czyli sprzet ktorym dysponuje na codzien i ktory robi robote heh!

portable vapo.










cucharita - czyli [MENTION=88985]Jimmy[/MENTION] my friend hehe,









bullet pipe - moja ulubiona, ktoras z rzedu bo kilka poprzednich zgubilem... (zona ma identyczna, w metaliku haha, filtr spirala)





lufa.







fishbone.



klasyk.



tzw. w domowym slangu: dropbox (patrz nizej) salon/living room - lokalizacja, pod stolem heh,


...tj; codzienny stash box - do wyboru, do koloru - pokitrane w puszkach na potrzeby dnia :) kazda pucha cos skrywa, po lucky strikeach lufy i fajki, limetka sugar leafs, dinafem tins - a la carta, coffin - choco, grinder - od pocketgrinder[dot]com heh, bedzie mial z 16lat!


Pozdrawiam,
12"
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Kiedyś nie lubiłem palić jointów, teraz już nie wyobrażam sobie bez nich żyć. Nie wiem czy nie bardziej lubię samo palenie od stanu po paleniu. :)

konkurs3~1.JPG

konkurs2~1.JPG


Bardzo mi się ta seria podoba jest 20 sztuk z różnymi obrazkami. Próbuje zebrać wszystkie brakuje mi jeszcze dwóch sztuk.

konkurs1~1.JPG


Czyściochy mi nie smakują więc dodaję tytoń. Mój ulubiony. W porównaniu do fajek zapach bajka.

konkurs4~1.JPG





Kiedyś moja kobieta powiedziała że to nie dobrze że nie mam marzeń. Powinienem sobie coś wymyślić. Odparłem jej że moim marzeniem jest zapalić lolka z O.S.T.R.'ym. Na drugi dzień dzwoni znajomy że ma bilety na koncert Ostrego.
Jesteśmy przed klubem, nagle kumpel krzyczy bym szedł za nim bo OSTRY idzie.. Odchodzimy trochę od klubu i jest OSTR wraz Kochanem i swoją żoną palą lolka. Pytamy czy możemy się przyłączyć. Chwilę pogadaliśmy, spaliliśmy lolki i wbiliśmy do klubu na imprezę.
Jak widzicie MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ.





Gdy zbraknie bibułek to używam tego sprzętu. DIY Kliku rurek, jakiegoś cubucha i znalezionego słoja od shishy.

konkurs5~1.JPG

konkurs6~1.JPG
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Doszło wiele świetnych fot :gan: Doskonale!
ZJARANY EMERYT - zbufczyć dżoja z legendą Polskiego hip-hopu musi być zapadającym po wsze czasy w pamięć wydarzeniem :D
Pozazdrościć!

Panie i Panowie pozostały już tylko 2 DNI do ogłoszenia wyników naszego konkursu :lisc:
Jeszcze więcej zdjęć z czego Ziomek buchy ciśniesz!!
Przybywajcie!
Pozdro!!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Taka anegdota: Też podbiłem do OSTR żeby skopcić z nim lolka (marzenie każdego marihuanowego ćpuna), specjalnie wbiłem przez płot na backstage. Powiedział mi, że dwa tygodnie temu miał wycinane płuco i nie zjara ze mną. Od tego czasu przestałem go słuchać.

:troll:
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Taka anegdota: Też podbiłem do OSTR żeby skopcić z nim lolka (marzenie każdego marihuanowego ćpuna), specjalnie wbiłem przez płot na backstage. Powiedział mi, że dwa tygodnie temu miał wycinane płuco i nie zjara ze mną. Od tego czasu przestałem go słuchać.

:troll:


To sie nazywa pasja!
... do marihuany!

---------- Post Zaktualizowany 22:33 ---------- Data pierwszego postu 22:27 ----------

Kiedyś nie lubiłem palić jointów, teraz już nie wyobrażam sobie bez nich żyć. Nie wiem czy nie bardziej lubię samo palenie od stanu po paleniu. :)

konkurs3~1.JPG

konkurs2~1.JPG


Bardzo mi się ta seria podoba jest 20 sztuk z różnymi obrazkami. Próbuje zebrać wszystkie brakuje mi jeszcze dwóch sztuk.

konkurs1~1.JPG


Czyściochy mi nie smakują więc dodaję tytoń. Mój ulubiony. W porównaniu do fajek zapach bajka.

konkurs4~1.JPG





Kiedyś moja kobieta powiedziała że to nie dobrze że nie mam marzeń. Powinienem sobie coś wymyślić. Odparłem jej że moim marzeniem jest zapalić lolka z O.S.T.R.'ym. Na drugi dzień dzwoni znajomy że ma bilety na koncert Ostrego.
Jesteśmy przed klubem, nagle kumpel krzyczy bym szedł za nim bo OSTRY idzie.. Odchodzimy trochę od klubu i jest OSTR wraz Kochanem i swoją żoną palą lolka. Pytamy czy możemy się przyłączyć. Chwilę pogadaliśmy, spaliliśmy lolki i wbiliśmy do klubu na imprezę.
Jak widzicie MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ.





Gdy zbraknie bibułek to używam tego sprzętu. DIY Kliku rurek, jakiegoś cubucha i znalezionego słoja od shishy.

konkurs5~1.JPG

konkurs6~1.JPG

O stary taka kolekcja bletek!!!
ZAZDRO!

Szkoda ze nie bede mogl sie pochwalic bo konkurs minie do tego czasu ale ja do swojego zestawu dokupilem metalowy cyngielek do oleju i taki "przedfilter" co sie wklada do bonga a do niego cyngiel :D nie umiem wytlumaczyc ale spodziewam sie godnych buchow, no i w Styczniu bede sie podejmowal zrobienia prasy do Dabów. Jak sie uda na pewno na forum sie podziele. W ogole jest na forum jakis temat poswiecony dabom, i ogolnie ekstraktom z konopii i sposobach ich spozywania?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Taka anegdota: Też podbiłem do OSTR żeby skopcić z nim lolka (marzenie każdego marihuanowego ćpuna), specjalnie wbiłem przez płot na backstage. Powiedział mi, że dwa tygodnie temu miał wycinane płuco i nie zjara ze mną. Od tego czasu przestałem go słuchać.

:troll:

Za moich koncertowych czasów nie trzeba było szukać ostrego poza klubem żeby spalić z nim lolka. W tamtym pięknym czasie jarał je z publiką pod sceną.
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Zdjęcie w ostatniej minucie jakość ssie ale nie było czasu :herm:

normal_3.jpg


Rodzinka opisana od lewej (większość ma swoje imiona): Vapek sesyjny Da Vinci z bulbulatorem wodnym, shishka Andżela, wysokie bongo Borys, vaporyzator DynaVap wraz przejściówką na bongo, vapek damski mniejszy Da Vinci, dwa bonga stacjonarne (bo sie je jara tylko na miejscu - moja kobita ma na koncie już kilkanaście rozbitych szkiełek o różnej wartości więc te droższe mają szlaban) z podwójną filtracją od Grace, małe bongo przenośne Marcelinka, małe bongo Malwinka i ich dzieciaczki, lufa Alfons, młynki na każdą okazje, bletki Euphoria, sitka do bonga, czyściki, przepychaczki, filtry Acti Tube, etui na lolka i cuda na kiju. W tle znajduje się Big John - półtora metrowy dżojnt - poduszka na sofkę. Na ostatniej fotce koleszka rzeźbiony w "pianie morskiej". W codziennym użytku zawsze jest wieczorne bongo stacjonarne, lub Borys, chociaż zawsze najlepiej smakuje to pierwsze. Pozdrawiamy was czule!
:hip:
 
Ostatnia edycja:

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Czytałem że 20 listopada zasiada już rada gnomów, więc odebrałem to jako termin do 20 listopada i spanikowałem, choć nie wiadomo do końca... :craz:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko :tiphat:
Mam nadzieje, że zdążyłem przed naradą

Wszystkie rzeczy związane z paleniem trzymam w takim oto metalowym pudełeczku roboczo nazywanym Narko-bombonierką


A teraz przejdźmy do tego co interesuje nas najbardziej czyli do zawartości
Zapalniczki plus vaporizer Storm


Oczywiście mam jeszcze coś bez czego nie będzie prawdziwego marihuanisty :) Proszę nie bić za osad, nie miałem izopropanolu a nie chciało mi mi się tego szorować



No i tutaj przejdźmy do tego z czego najbardziej lubię palić :D
Backwoods Honey berry jak murzynki z ameryki. Dodają bardzo fajny posmak choć nie każdy lubi, polecam każdemu choć raz w życiu spróbować i wyrobić sobię opinię jak dla mnie jak najbardziej na +


Lubię też palić z przeźroczystych bletek. Mam z koleżką taką tradycje, że co roku spotykamy się na takiego bacika i co rok dodajemy dodatkowy kolor, a opakowania po bletkach nadają się idealnie do transportu kolejnych skrętów. Imo jedyne bletki smakowe w których czuć smak podczas palenia.


Tegoroczny: Idąc od góry kolorami Black D.O.G-> Ayahuasca Purple->Serious 6


Zeszłoroczny: Od góry Chronic Haze->Easy Sativa


A tak to wyglądało 2 lata temu, cały wypełniony Zkittlez'em
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
sorki panowie ale nie startuje, dopiero mam chwile a ani fotek ani sprzetu nie mam wyciągniętego nawet xD mam jeszcze pestki od gnomów to i tak będę reprezxentował
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witajcie!! :gan:
Sędziwe skrzaty zasiadły do dębowego stołu, o północy i po spaleniu grubego wora tematu jaki przyniósł na plecach jeden z nich - ZADECYDOWAŁY! :gan:
Tak jak się spodziewaliśmy, Wasz asortyment zrobił na nas mega fajne wrażenie :smoking:
Zacne foty i dzięki wielkie, że wpuściliście nas za pomocą zdjęć do Waszego prywatnego świata Zielonej Relacji !

Tak więc, po kilkugodzinnych obradach Gnomy zadecydowały jak będzie wyglądać podium tego konkursu:

1 MIEJSCE - ATOMOWY HAMAK
2 MIEJSCE - DATHDERI
3 MIEJSCE - ZJARANY EMERYT


Serdeczne gratulacje dla zwycięzców w imieniu całej skrzaciej doliny! :gand:
Wszystkie foty i przypowiastki był świetne, jednak Gnomy mogły wybrać tylko 3 osoby..
Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy do udziału w kolejnych Gnomowskich konkursach!
Zwycięzców prosimy, o wiadomość prywatną gdzie mamy wysłać nagrody. Wyjadą do Was w ten poniedziałek prosto ze skrzaciej doliny. Paczkomaty jak najbardziej mile widziane.
Pozdro serdeczne ludzie i jeszcze raz wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!! :thumbs-up-smiley-em
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Gratulacje dla zwycięzców!
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Fajny konkurs, gratki dla zwycięzców :eek:rk:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół