S
SiwY18
Guest
Witam !!...otoz konopie dla papug mozna kupic w kazdym zoologicznym po 3zl i pytanie bo slyszalem ze kolesie to normalnie sadza... ale czy to cos kopie ma co thc jak wiecie cos na ten temat to pisac : )
Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com

