nasiona marihuany

Konopia indyjska = konopia włóknista??

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TigeRM

Guest
W ustawie jest napisane, że można uprawiać konopię włóknistą...ale czy to ta sama co indyjska?.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
hehehe tak na logike to jesli niemozna sadzic zielska (konopi indyjskiej) to chyba to nie tosamo co konopia włóknista
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
można miećtą konopie z karmy dla papóg za pozwoleniem
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
a wogule konopia wloknista mozna palic ?? bo pierwsz raz o niej slysze ...
 
T

TigeRM

Guest
Tyle że nie można ich w żaden sposób rozróżnić "na polu". Tylko w laboratorium.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czy nie jest tak, że na uprawę włóknistej trzeba mieć zgodę bodajże wojewody ?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jest tak ze muszisz miec zgode ale kogo niewiem wiem ze mozesz se sadzic na olej i ci całe nic zrobią za to ze masz jeszcze jak powiesz ze olej robisz:D
 
D

delete

Guest
pierwszo co slysze o tych wszystkich pozwoleniach od wojewody itp.
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
2 lata temu chodowałem konopie tą z paczki dla kanarków (czyli włuknista) powiedziałem mamie że chce hodować dla listków bo ma ładne a potem sobie włoże w antyrame i powiesze w pokoju jako obraz:) Ale wredna, wścipska Ciocia psycholog i lekarz z psychiatryka tak zakręciła moją mamą że ta biedna sama na szybkości wyrwała roślinki- konopie siewne. Powiedziała mamie że kiedyś znała taką koleżanke, nauczycielke w podstawówce i ona też niby hodowała konopie siewne po to aby pokazać dzieciom i że niby ją za to mendy zamknęły na 3 lata HEHEHEHEHEHEHE to jest nie możliwe bo po tym zajściu specjalnie przeczytałem kodeks prawny dot. narko. a wnim o konopiach włuknistych napisane jest że jedynie grozi grzywna, i to niewygórowana jak się nie ma pozwolenia od... i tu nie wiem od kogo, ale po co pozwolenie jak grzywna to max 200zł?? i NIC więcej, więc Ciotka wychujkała moją matke, zresztą jak zwykle... No i jeszcze odpowiedz na pytanie: nie, konopia włuknista to nie to samo co konopia indyjska:) sija
 
H

haszyszekk

Guest
Skoro konopia włóknista zawiera 0,3% THC... to 0,3*x=13,5 15/0,3=45
Teoretycznie można sie zjarać konopią zwykłą, ale w ilości ponad 40g ;) Można z niej zrobić ekstrakt... albo potrawe... pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
To obliczenie wyższej matematyki oparte na kacu po gałce m. ;D
Chodziło mi o to że skoro 1g MJ ma powiedzmy 13,5% THC to wychodzi że 45g konopii siewnej ma tyle samo THC co ten jeden gram konopii indyjskiej x-)
Czyli teoretycznie jakbyś zrobił zapiekanke z 90g konopii siewnej to powinienes miec banie...

[ Dodano: 2006-03-16, 16:24 ]
Być moze dokonałem przełomowego odkrycia X-D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a z takiej siewki nie da się zrobić olejku (pewnie by go było malutko :D)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół