nasiona marihuany

konopia siewna a konopia przemysłowa

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
zoyman napisał:
juz zasialem i ma gdzies z 5 cm.. wiecie dwa listki zmarszczone dwa gładkie...
w tym statium to mozna nawet z pokrzywa pomylic hehe!spytaj sie kolesia z kad je ma!jak sa z palenia wyciagniete to lajt a jak niewie badz musi ze od kogos tam kupil to na 95% to jest przemysowka!gdyz jest ona bardzo latwo dostepna i 1 nasiono prawie nic nie kosztuje(1kg-ok 5zl) i wiele osub robi na nich waly!nie polecal bym cie teraz zaduzo pracy i zapalu wkladac w ta roslinke!takze pozadnego oswietlenia i innych rzeczy zwiazanych z kosztami gdyz sie strasznie zawiedziesz i mozesz cie to zniechecic do uprawy!i kasa wyrzucona w bloto to tez fakt!ale mozesz dac ja na parapet czy jakies 2 swietlowki i powklejac tu foto roslinki juz jak bendzie miala jakies 3 tygodnie wega!wtedy bendzie mozna spekulowac po wygladzie!bo pewnym bendziesz za jakies 2 miesiace zaleznie od dlugosci czasu wega!
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
Siejki polskie mają zazwyczaj maałe nasiona w czarne cętki.Przemysłówka ma (przynajmniej ta co kupowałem) Jasne wysuszone nasiona bez cętek.
 
H

haszyszekk

Guest
dimartino napisał:
Siejki polskie mają zazwyczaj maałe nasiona w czarne cętki.Przemysłówka ma (przynajmniej ta co kupowałem) Jasne wysuszone nasiona bez cętek.
Dżizus.. co za brednie..
dimartino, już ktorys raz widze ze piszesz jakieś głupoty.. wcześniej nie zwracałem uwagi, ale to sie robi denerwujące. Jak czegoś nie wiesz to po prostu oznacz temat jako "przeczytane" i idź dalej. pzdr
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
jakie brednie!!! Powiedziałem że to było w moim przypadku! Jeżeli mówisz że nie mam racji to uzasadnij to.pozdrawiam!
 
H

haszyszekk

Guest
dimartino napisał:
Siejki polskie mają zazwyczaj maałe nasiona w czarne cętki.
Głupota i nie zaznaczyłes przy tym że w Twoim przypadku.
dimartino napisał:
Przemysłówka ma (przynajmniej ta co kupowałem) Jasne wysuszone nasiona bez cętek.
Tu głupie jest tylko "wysuszone" LOL każde nasionko będzie wysuszone jezeli chcesz coś z nim dalej robić.
Pozatym faktura i wielkość nie zależa od tego czy to jest siejka, przemysłówka czy jakas super za***ista odmianka.. wielkość najczęściej zależy od genów i stopnia zapylenia krzaka, faktura zgadza sie najczesciej w obrębie jednej odmiany czy puli genów, ale nie mozna powiedziec tak jak Ty to zrobiłeś.
Jezeli nie masz na jakiś temat wystarczajacej wiedzy nie wypowiadaj sie i absolutnie nie przedstawiaj tego z czym miałes jednorazowo kontakt jako reguły. pzdr
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
bogusik2 napisał:
Głupota i nie zaznaczyłes przy tym że w Twoim przypadku.
Bo widziałem wieeele siejek-w wielu miejscach i wszystkie miały takie same nasiona.
Dobra nie chce mi sie już sprzeczać peace :flower:jednakże Rozumiem o co Ci chodzi np mój MxA ma praawie identyczne nasiona co siejka.A ww wyglądało tak jak nasiono przemysłówki no dobra po skojarzeniu tych faktów przyznaje Ci racje
:mrgreen:
 

Chwału

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2006
Postów
170
Buchów
0
dimartino napisał:
Bo widziałem wieeele siejek-w wielu miejscach i wszystkie miały takie same nasiona.

A od kiedy to wiadomo po roślinie z jakiego nasionka wyrosła ? Dołączają jakiś test pack do nich czy jak ? :scratch:

:smurfin:
 

Lupin

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
38
Buchów
0
nie moge sie zgodzic z uzytkownikiem JeanMarihuan, poniewaz konopia przemyslowa po odpowiednim nawozeniu nie rozni sie prawie niczym od normalnych odmian chodowanych dla topow poza wlasnie kwiatostanami.
 
H

haszyszekk

Guest
Lupin napisał:
nie rozni sie prawie niczym od normalnych odmian chodowanych dla topow poza wlasnie kwiatostanami
szczerze mowiąc nie widziałem żeby ktoś doprowadził przemysłówke do kwitnięcia w warunkach jakie mają normalne konopki..
Oczywiscie ma to pewnie podłoże genetyczne, ponieważ odmianki uzyskane przez breederów są po latach selekcji i crossowań.. po prostu przemysłówka została taka sama, podczas kiedy indica była cały czas ulepszana ;)
Wg mnie moznaby otrzymac podobne efekty, zakładając ze przemysłówka by sie nie schermiła (co sie nader czesto zdarza) pzdr
 
M

Minik

Guest
Witam !!
Dostałem od kolegi nasionka niewiadomego pochodzenia, i tutaj zadaje sobie pytanie czy to konopia przemysłowa czy też nie ;) Może ktoś to umie rozpoznać ;)
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
Minik napisał:
Dostałem od kolegi nasionka niewiadomego pochodzenia, i tutaj zadaje sobie pytanie czy to konopia przemysłowa czy też nie ;) Może ktoś to umie rozpoznać ;)
czytaj
 

Hackzone

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2006
Postów
61
Buchów
0
Teraz się będzie wielu zgłaszać z niewiadomymi nasionkami po ostatnim "Marszu Wyzwolenia konopi" bo była ich cała masa :) a wszystko było przemysłówką. Proponuję nie tworzyć niepotrzebnych tematów tylko zostawić sobie te nasionka jako ciekawostkę a wyposażyć się w jakimś seedbanku, drożej ale jak mawia Kuroń "Wiem że dobrze jem!"
 

Hackzone

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2006
Postów
61
Buchów
0
Podobno passion był w tych 3 packach dodawanych do wejściówek.. nie wiem zobaczy się co z tego wyjdzie :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Przepraszam wszystkich wypowiadających się w tym temacie ale jest on pełen bzdór. Nie chcemy chyba by nasze forum podawało błędne informacje.

Blok i kosz.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół