• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

konopie: O roli, jej uprawie i pielęgnowaniu roślin gospodarskich. Przez M. Oczapowskiego

sub

Guest
Tekst z 1825 r

666.jpg

konopie_uprawa.jpg

źródło
https://books.google.pl/books?id=Ov...ChDoAQhLMAc#v=onepage&q=uprawa konopi&f=false

Ostatnia edycja:

Żul

Trujący
Obsługa forum
Moderator
Buchów
10,610
Odznaki
3
Czyli męskie to płoskoń, a nie pedały? :freak2:

sub

Guest
Czyli męskie to płoskoń, a nie pedały? :freak2:

Obawiam się, że męskie to męskie- i nie mają one skłonności - jak to sobie wyobrażasz ? rośliny ze skłonnościami. ;]
Jakie pedały? |co jest z nimi?, że ciągle sie o nich mówi - ja np: ani o nich myślę ani mówię :)- dziwny jakiś jestem|

Btw: 99% ludzi obecnych tu preferuje nasiona żeńskie - coś jak seksmisja. To dopiero jest niezgodne z naturą ;D

ps: polecam uwadze także ten wątek: https://www.forum.haszysz.com/showt...bejmuja̧ce-w-sobie-wszystkie-galȩzie-Tomy-6-7 nieco młodszy tekst 1848 - bardzo ciekawy.. no i ten stary język Polski

Morninsta

Banned
Buchów
0
zgadzam się z pierwszą odpowiedzią :sunny: z przykryciem ziemi też

Czyli męskie to płoskoń,

jakie pedauy hue, toż to czyst natura polujo na damki ;)

swoją drogą, ile kamieni to kilo i ta miarka druga też by się przydało opisać

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,174
Jak żeś znalazł takie cuś???

Żul

Trujący
Obsługa forum
Moderator
Buchów
10,610
Odznaki
3
Obawiam się, że męskie to męskie- i nie mają one skłonności - jak to sobie wyobrażasz ? rośliny ze skłonnościami. ;]
Jakie pedały? |co jest z nimi?, że ciągle sie o nich mówi - ja np: ani o nich myślę ani mówię :)- dziwny jakiś jestem|

Btw: 99% ludzi obecnych tu preferuje nasiona żeńskie - coś jak seksmisja. To dopiero jest niezgodne z naturą ;D

ps: polecam uwadze także ten wątek: https://www.forum.haszysz.com/showt...bejmuja̧ce-w-sobie-wszystkie-galȩzie-Tomy-6-7 nieco młodszy tekst 1848 - bardzo ciekawy.. no i ten stary język Polski
Przeca wiem, tak tylko sobie drwię z tych co zwykli suplikować o rady jasnych wielmożnych panów. ;)

sub

Guest
Przeca wiem, tak tylko sobie drwię z tych co zwykli suplikować o rady jasnych wielmożnych panów. ;)

;) wiem, że wiesz - ale była okazja co by wspomnieć o cudownym dziecku dwu lesbijek - femi - sprzeczne z naturą.

edit: przy samozapyleniu S1 - nie dość, że dziecko trans/lesbijki to jeszcze sama ze sobą zrobiła : Obleśne

ps: Jest jeszcze kilka ciekawych wydawnictw - niestety nie ma podglądu nawet - wiadomo że jest np: to: https://books.google.pl/books?id=yJ...ved=0ahUKEwj1yd6zoLzYAhXCI1AKHeoBDg4Q6AEILjAB

lub:https://books.google.pl/books?id=A2...=0ahUKEwjp1uTLoLzYAhXQLFAKHVXtCF44FBDoAQg7MAU to wydaje sie szczególnie ciekawe - Surowce i preparaty konopi stosowane w Polsce XIX wieku ;) co jest w środku ;D

wiele podejrzeć się nie daje ale wygląda zachęcająco

wnetrze.jpg

a to ;]

123432.jpg

i kolejne kawałki

234354.jpg

bezczelność, że akurat ta książka jest niedostępna do wglądu.

ciekawe czy jest to do zdobycia:

Surowce i preparaty konopi stosowane w Polsce XIX wieku
Tom 154 z Monografie z dziejów nauki i techniki, ISSN 0077-054X
Autor Beata Wysakowska
Ofiarodawca Instytut Historii Nauki PAN.
Wydawca Wyd. IHN PAN, 2004
ISBN 8386062320, 9788386062324
Liczba stron 156

Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Buchów
0
ładne lesbijki nie są obleśne - i mówię jako tzw. "nietolerancyjny"/"fob" hue ;)

szowinizm?

sub

Guest
ładne lesbijki nie są obleśne - i mówię jako tzw. "nietolerancyjny"/"fob" hue ;)

szowinizm?

Lesbijki czy zdjęcia/filmiki z tak zwanymi lesbijkami co je lubisz oglądać ;)

ps: ja żadnej fobi nie mam - ale i jakoś super tolerancyjny chyba także nie jestem

a wracając do: Surowce i preparaty konopi stosowane w Polsce XIX wieku - jakaś biblioteka mieć to musi - jak to zdobyć cholercia.

Morninsta

Banned
Buchów
0
Lesbijki czy zdjęcia/filmiki z tak zwanymi lesbijkami co je lubisz oglądać ;)

a wracając do: Surowce i preparaty konopi stosowane w Polsce XIX wieku - jakaś biblioteka mieć to musi - jak to zdobyć cholercia.

zwykłe, wdałem się z takimi kiedyś w dyskusje, całkiem normalne, żadnych dziwnych akcji normalna bajera, ale nie chciały się upewniać lub nie w orientacji :sunny:
-----------
paczyłem na te linki - jest ten śmieszny kod do skanowania aparatem z telefonu - myślę, że to jak "sezamie" do książki, ale nie moja technologia obawiam się wszelakich nowinek więc nawet nie wiem jak to uruchomić, może jakiś śmiałek z forum sprawdzi ;)

#

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
13,174
Zara bedo bany za spam w historycznym temacie...

Góra Dół