nasiona marihuany

Konopna rewolucja w Kalifornii. Najbogatszy stan USA od 1 stycznia legalizuje uprawę i sprzedaż marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
b. pozytywna informacja na dzień dobry :)

dziękuję.

.... teraz lepiej mi się chce pójść do pracy
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Jedyny problem taki ze podobno Donald nas nie chce ;)
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Tatra a czy ktory kolwiek prezydent usa powiedzial ze z checja powita polakow w usa? CHYBA NIEE tylko cukruja ze dobrzy pracownicy dobrzy ludzie uje muje dzikie weze nigdy nie dostaniemy visy do usa :))) chyba ze jakima cudem bog ozloci polskie to wtedy moze beda wspolne interesy i bez visy :) pozdro 600 nie ma co zazdroscic :)
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Widzę to trochę inaczej, wszak kalifornia słynie z silnych tradycji konopnych od lat 60. Prowadzone są tam rodzinne biznesy z pokolenia na pokolenie, robią to hobysci z krwi i kości. Teraz jak wejdzie legalizacja to zajmą się tym korposzczury i wszytko przejdzie na wielki metraż, a to bedzie pogorszenie jakości. Spadek cen taki, że rodzimy plantatorzy wkladajać serce w uprawe nie bede w stanie konkurować. Jedynie niższe mogą dla konesrów produkować, ale pewnie jakaś licencja będzie...

Pare lat temu w kalifornia pierwsza chciałą legalizacji, ale włąsnie stara szkołą plantatorów się nie zgodziła wynik głowoswania był taki 52 % do 48%

Z jednej strone jest się z czegoś cieszyszc rośnie samo świadomość drugiej zaś mechanizmy produkcji zabiją małych rodzimych producentó i wysiudają z biznesu...
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Czemu nie tam jeszcze nie ma do diaska?!
 
K

K2

Guest
Wszystko co pokazuje konopię jako coś normalnego jest za***iste a to pokazuje, że jest normalna jak fajki i wóda. I tak ma być. A nie ku**a zabił babcię i wnuczkę na pasach... testy wykazały, że miał ślady thc we moczu... To już napewno przez tą trawkę zabił... No nie ma pi**y, że nie ... A tutaj proszę z innej bezki ... W Kaliforni można sadzić palić i jeździć autem.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Spadek cen taki, że rodzimy plantatorzy wkladajać serce w uprawe nie bede w stanie konkurować. Jedynie niższe mogą dla konesrów produkować, ale pewnie jakaś licencja będzie...

Czyli cos jak np FIAT, Citroen i Mercedes...? Mercedesy sie dalej sprzedaja. A czasem jakis biznes pasc musi. Szczypte szczescia trzeba miec.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
a to bedzie pogorszenie jakości.
W USA nie ma czegoś takiego jak spadek jakości. Tam wszystko co związane z konopiom jest na światowym poziomie, rzekł bym, że są topowcami w tym. Tam wielko metrażowe uprawy mają własne laboratoria.
 
K

K2

Guest
W USA nie ma czegoś takiego jak spadek jakości. Tam wszystko co związane z konopiom jest na światowym poziomie, rzekł bym, że są topowcami w tym. Tam wielko metrażowe uprawy mają własne laboratoria.

dokładnie tak jak mówisz. Amerykanie zniszczyli sami swoje ziemie i rząd inwestował w mikoryzy itp. cuda aby to odbudować. Amerykanie są pionierami w agronomii, mają najlepsze laboratoria.
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
Nie do końca jest tak, że biznes konopny w USA prowadzą hobbyści. Ja bym bardziej powiedział, że hobbyści po prostu pracują w tym biznesie. W USA już dawno rynek został przejęty przez lokalnych inwestorów z układami, a wielkowymiarowe plantacje są na porządku dziennym. Komuś nowemu ciężko się przebić, a bynajmniej nie jest to tanie i łatwe. W Californii trawka najwyższej klasy jest dosłownie wszędzie. Ludzie palą na ulicach, w knajpach itd. w ogóle się z tym nie kryjąc. Będąc w Los Angeles, przechadzając się Venice Beach, zapytałem przypadkowego popalającego "skejta" i dostałem jedną z lepszych sativ, jakie jarałem w życiu. W San Francisco też było tego pełno, ale chcąc spróbować czegoś jeszcze lepszego, zaczepiłem gościa pod jedną z aptek i zapytałem czy może mi kupić. I tak w ciągu niespełna 5 minut miałem 1/8oz Gorilla Glue #4. Palenie jest tam tak powszechne, że sprzedaż do celów rekreacyjnych była tylko kwestią czasu. W szczególności, że niedawno taki sam krok podjął sąsiedni stan NEVADA i wyszli na tym bardzo dobrze. W Vegas było to tak powszechne, że na ulicy były billboardy ze strzałkami "kup WEED-BOX u Nas" : )
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nigdzie nie powinno i mam nadzieje, ze nie bedzie przyzwolenia na jazdę pod wpływem jakiejkolwiek substancji, która w znaczy sposób ma wpływ na percepcję. Człowieka wbrew pozorom nie tak trudno zabić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół