nasiona marihuany

Kontrola Graniczna??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Czy podczas przyjazdu do jakiegoś kraju może się zdażyć że jakąś kontrolę robią lub psy obwąchują?? wczoraj widziałem w tv jak komuś znaleźli zielsko i to w wielkiej torbie i schiza dostałem bo wyjeżdżam niedługo i sami wiecie :queen: . Czy np gdybym w Holandii kupił kilkanaście gram to mógłbym to spokojnie w torbie przewieźć?? albo jakoś bezpiecznie??
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
zalezy. Najczesciej kontroluja samochody ktore czesto przejezdzaja przez granice.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Jak byłem na wakacjach przy granicy ze słowacją, to wieczorami robiło się wypad po likier czy cuś i za pierwszym razem jak przekroczyłem granice to mnie prztrzepali porządnie, plecak, ubranie, nawet buty.. jakiś niefart ale nie miałem przy sobie nic.

Na drugi dzień jak szliśmy już ekipą po alkohol to nie było problemu :scratch:

Jak jechałem do Niemczech to już miałem przy sobie większą ilość, wrzuciłem do samarki, ją do słoika ze skórkami od pomarańcz i cytryn a to do siatki w której były całe pomarańcze i cytryny, tak na wszelki wypadek :).

Podejżewam, że jakby był jakiś pies to i tak by wyniuchał :farao:
ale nie było :) Tylko trza sie wyluzować, jak się robi człowiek nerwowym oni jakoś zawsze o tym wiedzą a potem może być nieciekawie. :pl:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Wez zabij jakieś szczura i wrzuć do torby z ziołem. Podobno policyjne psy tego nie wywęszą...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
zapach kawy totalnie myli policyjne psy.
 
M

Michu33

Guest
Granica z Słowacją a z Holandią(samolotem^^) to co innego :D U nas może niebyc ale jak będziesz wyjeżdzał z Holandi to morze byc przypał. Najlepiej jak ktoś wyżej już pisał kup jakąś kawę w Holandi i wszystko do niej załaduj :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
kolejny genialny temat po temacie o skrytkach w ubranich i domach... pomyslcie zanim cos napiszecie...
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Michu33 napisał:
Najlepiej jak ktoś wyżej już pisał kup jakąś kawę w Holandi i wszystko do niej załaduj

Jeżeli będzie miał przeszukanie wszystkiego to myślisz, że straż graniczna jest, aż ak głupia, że nie znajdzie przy nim zioła?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to po co podajecie sposoby "zeby nie znalezli" ktore i tak nie zadzialaja?
 

michal7

Member
Rejestracja
Maj 27, 2006
Postów
16
Buchów
0
Moj kumpel przywiozil na wakacje zawsze pare gram z niemiec i nigdy go nie przeszukiwali. widzialem kiedys na tvn jak kolesie przewozili przez granice ganje z w torebkach z pieprzem.ponoc nie do wyczucia
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Shadow napisał:
to po co podajecie sposoby "zeby nie znalezli" ktore i tak nie zadzialaja?

Nie wiadomo, dla mnie temat do zamknięcia.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
michal7 napisał:
widzialem kiedys na tvn jak kolesie przewozili przez granice ganje z w torebkach z pieprzem.ponoc nie do wyczucia

Pokazywali w tvn, czyli wady ma.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół