nasiona marihuany

Kontrola paczek

Wyszukiwarka Forumowa:

Duuchu12

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
26
Buchów
79
Witam,
Mam pytanie co do zamawiania paczek z growshopow. Słyszałem od znajomego że jak zamawiał na jakiś adres to po 3 msc była wizyta bagiet (oczywiście to było zamawiane na słupa). Bez nakazu, mała kontrola bo podejrzewali popełnienie przestępstwa. Co prawda było to 7 lat temu ale i tak. Jak to wygląda teraz ? Nie znalazłem żadnego posta na ten temat z tego roku/21 więc przepraszam jak powielam posta. Ja niestety zaczynając zabawę popełniłem ten błąd i teraz trochę się cykam. Jeśli to coś zmienia to na etykiecie na paczce nie było żadnych dziwnych nazw typu "sklep dla growerow, namioty czy inne" tylko po prostu ulica nadawcy. Nie była to duża paczka bo tylko za 1k. Pestek nie było w zestawie. Wiec teraz pytanie czy mam się spodziewać za jakoś miesiąc wizyty nieproszonych gości czy to już się zmieniło?
Do tego małe 2 pytanka nie związane z tematem - czy w razie jak znajdą boxa to rekwirują sprzęt? (Ofc nie pustego tylko z kwiatkiem w środku)
- jaka realna kara grozi za 1-2 małe kwiatki na własny użytek? Osoba nie karana.

Z góry dziękuję za całą pomóc ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół