nasiona marihuany

kosmiczne ciasteczka by VooDoo

Wyszukiwarka Forumowa:

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Witojcie i siadojcie.<lol>

Obawiałem się jaka będzie moc, bo zalecają 15-18g na 250g masła, ale już wiem że tyle ile dałem w zupełności wystarczy.
Po zjedzeniu jednego ciacha które waży 10-11g, trzeba czekać około 40-60 minut i czujemy efekty zarąbistego klimatu, przy którym można się pośmiać, porozmyślać, coś jak po 3 buchach tylko po ciachu jest klimat żywszy i dłuższy ( około 3,5-4 godz. ).
Faza do kontrolowania i ogarnięcia , natomiast na drugi dzień po zjedzeniu 2 ciastek:sunny:, już jest ostra bania, wgnieciony w fotel, i kiełbie wełbie takie że chyba nie odwarze się zjeść 3 naraz, bo hmmmm no właśnie co by było .

<peace>


Widzisz, po trzech machach porządnego towaru to ja jeszcze niczego nie czuję. Po prostu każdy jest inny i ma odmienny organizm. Na Ciebie działa z 5g, na mnie pewnie właściwe będzie 20g. :)
 

karolina80

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2014
Postów
69
Buchów
0
Widzisz, po trzech machach porządnego towaru to ja jeszcze niczego nie czuję. Po prostu każdy jest inny i ma odmienny organizm. Na Ciebie działa z 5g, na mnie pewnie właściwe będzie 20g. :)

Ty, to dopiero 'hardy' jesteś <peace>
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Dziękuję Ci za ten przepis! Dzięki Tobie nabyłem magical butter machine i nie chce chyba juz więcej palić blantow. Po tej ilości która pale to już nie jest to samo. Natomiast Twoje ciasteczka od których zaczęła sie moja przygoda z kuchnia I ziolem to zupelnie innt level
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół