nasiona marihuany

kosmiczne ciasteczka by VooDoo

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Andy Botwin

Guest
@ammo. Dokładnie, feeling zdecydowanie ciekawszy. I dluzszyy.
 

Salvien

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2013
Postów
60
Buchów
0
Może i głupie pytanie, ale nie chcę niczego marnować.
Jakiej dokładnie mąki trzeba użyć ?
Z tego co się orientuje to musi to być mąką typu 500, lecz takowa mąką dzieli się na kilka innych mąk. Dlatego też wolę się spytać. Czy mąką wrocławska się nada ? Jakie dalibyście proporcje na około 2 g haka ?
 
B

B-Box

Guest
Może i głupie pytanie, ale nie chcę niczego marnować.
Jakiej dokładnie mąki trzeba użyć ?
Z tego co się orientuje to musi to być mąką typu 500, lecz takowa mąką dzieli się na kilka innych mąk. Dlatego też wolę się spytać. Czy mąką wrocławska się nada ? Jakie dalibyście proporcje na około 2 g haka ?
Zwykła pszenna
 
D

delete

Guest
Czego to się nie wymyśli :freak2:
Niedługo będą chodzić ludzie z ciastkami po mieście z podejrzanymi bananami na ustach :freak2:
 
D

delete

Guest
Czuć jeśli nie wygotujesz porządnie materiału przed robieniem masła, choć po wygotowaniu tez pozostaje przyjemny ziemisty posmak aczkolwiek delikatny :D
 

jaracz.skuna

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
111
Buchów
0
Dzięki za przepis.. Wczoraj zrobiłem ciasteczka z samych liści i łodyg. MOC POWALAJĄCA... Jedno ciastko trzymalo mnie na ostrej fazie przez około 6 godzin. Nie bylem w stanie nic ogarnac a po 6 godzinach spłynałem na łózku i zapadłem w głęboki sen...

:spalony::spalony::spalony::spalony:







 

pokurcz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2012
Postów
255
Buchów
0
Bardzo fajne te ciastka :) Dzis sobie pocisnąłem przepisik i powiem ze już w trakcie robienia zbombiłem się strasznie czyszcząc miche paluchem z masy ciasteczkowej. <rotfl>

Trzyma jak w termosie!!! :freak:







pzdr.
 

NeedMedic

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2011
Postów
38
Buchów
0
zrobilem w takich samych proporcjach z meskiego dziada taki ganek 5l do polowy liscmi przy szczytach i nizsze bez lodyg zapelnilem i zrobilo sie jakos 120g masla z tego wyszlo mi 11 ciastek takie mega k***ne dalbym zdjecie ale jestem tak spizgany ze nie wiem gdzie jest galeria he he zjadlem jedno i totalny odlot polecam zjesc na poczatek pol bo kapa stopniowo wchodzi na wyzsza definitywnie trzeba uwazac, pozdro!!!!!!!!!:spalony::zjarany:
 

Edmundolog

Member
Rejestracja
Cze 7, 2013
Postów
16
Buchów
0
Proponuje nie bawić się w ucieranie cukru z masłem tak żeby nie było go czuć, a dać odpowiednią ilość cukru pudru ;) :sunny: Ale to tak dla leniwych bardziej albo dla tych nie cierpliwych!

Zainteresuje się przepisem jak będę miał z czego zrobić masełko, ale przepis wydaję się za***isty! :yeahh:

Po to jest cukier nie-puder właśnie, żeby po ucieraniu ciasto było bardziej puszyste. Cukier puder po prostu posłodzi.
 

tadziu 1

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2013
Postów
114
Buchów
0
Wczoraj zjadłem 1 sztuke na pewniaka.. wchodzilo z 2 h juz myslalem ze lipa..a pozniej nie moglem tego ogarnac
Nazwa ciastek idealna:)
 
A

Andy Botwin

Guest
temp.max 170 st.C do thc mam zniknie, a tak z drugiej strony to żar papierosa ma jakies 560 st. a blanty kopią w czerep. hmm...
Już śpieszę z pseudo wyjaśnieniem, THC nie znika w tej temperaturze a zaczyna wrzeć, przez co odparowuje. Zatem paląc w lolku odparowujemy rzeczony składnik po czym się nim zaciągamy, poza tym te 560 stopni to nie wartość znacznie zawyzona?
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
Witojcie i siadojcie.<lol>

Kilka dni temu wszedłem w ten wątek, i po przestudiowaniu go , postanowiłem że spróbuje tych ciasteczek.
Jednakże trochę pozmieniałem proporcje, gdyż podczas robienia tego wszystkiego , uznałem że ....

szkoda 15 gramów zioła na coś co nie sprawdzone przez siebie, i do masła ekstra 200g o zawartości tłuszczu 82% dodałem 5g Maroca, którego wczesniej wygotowałem pięciokrotnie ( opłacało się , bo woda z 2 pierwszych gotowań strasznie wali, i przez to smak ciastek nie ma tego odoru).
Masło gotowało się 85 min. , i po stwardnieniu ważyło 160g, woda którą dolałem wyparowała całkowicie.
Kolejność przygotowania zrobiłem jak w tym przepisie , natomiast waga składników się zmieniła na ...

1- masło THC 160g
2-cukier 80g ( troszke ponad połowa szklanki)
3- 1 jajko w całości
4- mąka 210g ( prawie dwie całe szklanki)
5- orzechów cała szklanka
6- czekolady gorzkiej 3/4 szklanki
7- 3 łyżki wiórek kokosowych i dodałem jeszcze migdałów 1 łyżke
8- łyżeczka proszku do pieczenia

Ciasto po zarobieniu warzyło 650g, było dosyć miękkie i lepkie, ale po odstaniu w lodówce godzine stwardniało.
Potem rozwałkowałem ciasto na grubość około 4-5 mm i małą literatką ( taką o średnicy 3,5 cm) wycinałem kółeczka, których wyszło 51!!!
Piekarnik rozgrzałem na 160 stopni, i piekłem po 20 minut na dwie tury( bo mi wszystkie się nie zmieściły naraz).

Obawiałem się jaka będzie moc, bo zalecają 15-18g na 250g masła, ale już wiem że tyle ile dałem w zupełności wystarczy.
Po zjedzeniu jednego ciacha które waży 10-11g, trzeba czekać około 40-60 minut i czujemy efekty zarąbistego klimatu, przy którym można się pośmiać, porozmyślać, coś jak po 3 buchach tylko po ciachu jest klimat żywszy i dłuższy ( około 3,5-4 godz. ).
Faza do kontrolowania i ogarnięcia , natomiast na drugi dzień po zjedzeniu 2 ciastek:sunny:, już jest ostra bania, wgnieciony w fotel, i kiełbie wełbie takie że chyba nie odwarze się zjeść 3 naraz, bo hmmmm no właśnie co by było .
Polecam te ciasteczka i proponuje konsumować w proporcjach

1 ciacho - leczniczo:jocolor::lol3:
2 ciacha- u***ać się:crazy:
3 ciacha - :freak2::sunny::zombi:????
<peace>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół