nasiona marihuany

kręcenie jointów

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rastafari

Guest
Erystyki dialetycznej dokładniej.....

sleja napisał:
Konkretnie chodziło mi o abc, ale post skierowany jest do tych, którzy go przeczytają, ROTFL.

Jaki papier najlepszy do ćwiczenia ? Bibułek nie kupie bo starzy znajdą to będzie prze@#$%^#

Starych wystarczy przekonać, a do tego potrzeba ERYSTYKI.
[glow=darkred:a6877dbcb1][/glow:a6877dbcb1][shadow=black:a6877dbcb1][/shadow:a6877dbcb1]
 
R

Rider

Guest
niezawsze sama ERYSTYKA pomaga, na dorosle umysly z doswiadczeniem PRL'lu
 
K

kkk36

Guest
a co myślicie o kupieniu maszynki do papierosów, i tych pustych fajek i zamiast tutoniu dawać zioło?? co o tym myślicie??

heh moglibyśmy przed komisariatem policji jarać i by sie nie kapneli rze to jest zioło :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
kkk36, jest to najlepszy sposob na zrobienie agenta jointa tajniaka ;] wyglada jak szlug ;] tylko filterek wypie****amy i zastepujemy czyms skromniejszym. Kiedys mialem cala paczke takich fajek ;]
 
A

abc

Guest
:) a jak bym zostawił ten filtrek to co by było ? THC nie przejdzie przez niego ?
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
ale to nie chodzi o to zeby tam krecic tylko zeby zjarac kreci sie dla sztuki dla frajdy a potem mozna sie swoim arcydziełem pochwalic kolegom i dobrze sie bawic
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Predazzo napisał:
niezawsze sama ERYSTYKA pomaga, na dorosle umysly z doswiadczeniem PRL'lu

Zapewniam Cię, że wystarczy, jeśli ma się ją opanowaną w odpowiednim stopniu. Osobiście jedną taką osobę znam, która każdego potrafi przekonać do prawie wszystkiego.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Zapewniam Cię, że wystarczy, jeśli ma się ją opanowaną w odpowiednim stopniu. Osobiście jedną taką osobę znam, która każdego potrafi przekonać do prawie wszystkiego.
nie no zgodze sie z tym, ale tu naprawde trzeba to potrafic a nawet miec ten pie****ony dar przekonywania, co generalnie jest wg mnie zadkoscia na skale np: tego forum... Tez znam taka jednom osobe co potrafi kazdego nakrecic, mojim zdaniem koles opanowuje musk innej osoby nawet silnej, ***any ma talent ;]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
W moim przypadku : czempion. Ten koleś, przez którego Hyperreal stawał kilka razy, heheh to były czasy.
 
H

haszyszekk

Guest
Elo, nowy tu jestem... większość starych zabija za "narkotyki", chociaż nie wiem szczerze mówiąc co ma mary do narkotyków ;-P
Nie ważne na czym sie uczy, ważny jest efekt.... mój pierwszy joint był z papieru (normalne A4 z drukarki) :rendeer: ... zgiałem w pół nasypałem ziółka (żadnego tytexa ;) i zacząłem "skręcac" co sie nijak miało do pradziwego skręcania ;-D
Mozecie sobie wyobrazić jak smakował ten skręcior (pomijając fakt że sie prawie nie chciał zapalić, a jak już to cały na raz ;).... tej metody nie polecam! ;) :cheers:
Potem jest gwarantowany :puker: <bełt> pzdr
 
1

19(L)16

Guest
nie czytalem calego tematu tylko pytanie kolegi o nauke skrecania...

czlowieku tego nie da sie nauczyc przez internet.jak chcesz krecic blanty to kup bibulki [OCB czarne] i ucz sie sam.ucz sie na bledach.jak nie wyjdzie to musisz zlokalizowac bład i nastepnym razem go wyeliminowac. gwarantuje ci ze po kilku miesiacach bedziesz krecil idealne jointy. kazdy ma swoja technike.wiekszosc jest samoukami-jak np ja. a jak juz beda ci wychodzily to zobaczysz jaka to jest radocha gdy plonie taki fajniutki joincik i to skrecony przez ciebie...uwielbiam to :]
 
D

DaVIDeK

Guest
kręci ktoś Jojnty w liściach od tytoniu ??
jeśli nie to polecam ,... naprawde fajna sprawa tylko że nie za łatwa ale dla chcącego nic trudnego !!

peace out
 
R

Rider

Guest
Jednak radzil bym pisac na temat bo mozecie zostac ukarani ;]
Wczesniejsze off topy wywalilem do info oglne "Wasze zdanie o marihuanie".
:farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół