nasiona marihuany

kręcenie jointów

Wyszukiwarka Forumowa:

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
elo ludziska!!

mam proxbke chciałbym sie nauczyc kręcić jointy czytałem juz na www.marihuana.prv.pl ale jednak dalej chyba nie zakumałem jak i o co w tym chodzi
jak byscie mogli pomuc to dziex :lol:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
nic prostrzego :D wyciągasz bibułke dajesz na jej środek zioło z tytexem i filterek z tekturki(nie za dużo mieszanki żeby się dało skręcić) i polizujesz pasek z klejem po czym rolujesz.jak klej wyschnie ubij jointa jakimś ołówkiem czy kredką( w ostateczności patykiem. i pal!
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
a co do maszynek do skrętów?? co o nich myslicie czy sa dobre i jakie bletki najlepiej kupywac jakie rozmiary??
 
R

Rider

Guest
virus895 napisał:
i jakie bletki najlepiej kupywac jakie rozmiary??
najlepiej setki albo wieksze bo z mniejszych gozej sie kreci, mozesz kupic bletki smakowe, lub bletki z liscia tytoniu jak w cygarach...
 
Z

ziiba1

Guest
ja na początku swojej kariery kupiłem sobie paczke tytoniu i bibuły i uczyłem się na tytoniu i bardzo szybko się wprawiłem do perfrkcji polecam ten sposób
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja nie umiem skręcać :oops: kilka razy paliłem lolka ale sam nie umiem:( musze zrobić tak jak mówi ziiba1 kupie sobie tytex i będe się uczył na tytexie ;)
 
A

abc

Guest
Znacie jakieś stronki, które mają obrazki, filmiki , opisy kręcenia ?? Ja mam kartkę papieru (rozmiary bletki) i się uczę na herbacie :oops: ale chyba te kartki są za twarde...
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
ja tez tak próbuje bletki i na tytoniu ale jakos mi nie idzie nie jaze początkowej części i wychodzi mi za "miętki" :mrgreen: ale moze wkońcu dojde do wprawy na www.marihuana.prv.pl jest to troszke skomplikowanie opisane np złapać za lewo bok :?: ale z której strony filter itp
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
filterek z obojętnej strony byle po boku
 
A

abc

Guest
Jaki papier najlepszy do ćwiczenia ? Bibułek nie kupie bo starzy znajdą to będzie prze@#$%^# :alien:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
papier do ćwiczeń się raczej nie nadaje :( najlepiej kup jakieś bibułki i je dobrze schowaj np: w komputerze
 
Z

ziiba1

Guest
papier się nie nadaje żaden jest twardy i niedobry kup bletki i rusz głową gdzie możesz je schować ja sugeruje wyjąć wszystkie z opakowania i włożyć je w jakąś w ksiązke w domowej kolekcji tam chyba starzy nie szukają
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jakie przypały ze starymi. Dzieci, przestańcie palić albo przekonajcie rodziców, ku**a.
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Sleja nie kązdy ma takich starych którzy tolerują palenie zioła. A tak wogóle kogo nazywasz dzieckiem? A co do schowania bletek to chyba nie tak trudno je schowac. Skoro palisz zioło to tez je gdzies chowasz nie?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Konkretnie chodziło mi o abc, ale post skierowany jest do tych, którzy go przeczytają, ROTFL.

Jaki papier najlepszy do ćwiczenia ? Bibułek nie kupie bo starzy znajdą to będzie prze@#$%^#

Starych wystarczy przekonać, a do tego potrzeba ERYSTYKI.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół