nasiona marihuany

Krety

Wyszukiwarka Forumowa:

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
Siemano na mojej miejscowie jest w piz*u kretow i mam takie pytanie na jakiej glebokosci te male sk***ysyny buszują ? Mam taki pomysl zeby dac metalowa siatke tak zeby korzenie w ziemi byly ogrodzone ta siatka tylko niewiem jak gleboko to dac
z gory dzieki za pomoc
 
H

haszyszekk

Guest
Krety to takie małe cholery że wszędzie chodzą... do tego daj siatke na powierzchni ziemii, bo w nocy mogą wyjść i ci sie wkopać przy samej roślince... Ludzie nie wyobrażają sobie jakie to hu* jest sprtyne i przebiegłe...
Siatka na jakieś 1-1,5m w formie kosza - żeby z żadnej strony sie moe mogła zaraza dostać. Wokół roślinki mozesz też zrobić głębokie dzióry (za granicą siatki) i wsadzić w nie głeboko szmaty nasączone rozpuszczalnikiem/benzyną czy czyms podobnym...
Nie zrób tego za blisko roślinki. Powinno je skutecznie powstrzymać od zniszczenia plantów pzdr
 
B

blancik5

Guest
hmm ciekawe .kiedy bedziesz wiedział czy ci sie udało z tymi kretami to napisz co i jak zrobiłeś to i ja skorzystam na przyszłosc bo narazie itak sa w miejscu bez kretów :bounce:
 
M

Macius

Guest
Dobry pomysl z ta siatka tylko one moga nawet podejsc od spodu ;/ jezeli w okolicy krzaka sa kretowki to zrob tak jak moja ciocia :
Biezesz butelke do siatki i jak tluczesz, potem wsypujesz do kretowki albo zakopujesz naokolo roslinki, jak kret bendzie kopal to sie potnie i da spokuj twojej roslince :)
 
H

haszyszekk

Guest
Jeżeli siatka będzie wkopana na odpowiednią głębokość to kret nie przejdzie... zawsze można zrobić z siatki coś w rodzaju wielkiego kosza...
Kret nie będzie raczej walczyl o dostęp do rosliny, bo nie gustuje w korzeniach.
Kret poluje na robale a korzenie niszczy tylko przy okazji... jeżeli będzie miał utrudniony dostęp to moze zrezygnuje i pojdzie na około siatki.
Krety są bardzo pożyteczne, więc nie nalezy ich zabijać... ani kaleczyć. pzdr
 
B

bobo

Guest
Na kreciki polecam karbit. Dzialanie jego polega na wytwarzania smierdzacego gazu w tunelach kreta. Tunele te dysponuja dobra wentylacja. Wrzucamu taki karbitowski kamyszek do kretowiska i wykurzamy kretona.Czynnosc ta pownno sie wykonywac jak jeszcze miejscowka dobrze nie zarosnie.....poznej jest juz straszna lipa! Wiem cos o tym...

Dostepny w dobrych sklepach ogrodniczych.

Tylko nie strzelac z puszek po farbie :D
 
H

haszyszekk

Guest
bobo napisał:
Miałes na myśli karbid??? Ten gaz, który powstaje jest silnie trujący i prędzej zagazuje kreta niz go wypłoszy ;) Ale sposób skuteczny jest :thumright: pzdr
 
D

delete

Guest
przedwczoraj u siebie w foli zauwazylem ze kret mi dzialal ale dalej od roslinek a blizej ogoreczkow heh narazie nic z tym nierobie zobaczymy czy podejdzie blizej
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
bogusik2 napisał:
bobo napisał:
Miałes na myśli karbid??? Ten gaz, który powstaje jest silnie trujący i prędzej zagazuje kreta niz go wypłoszy ;) Ale sposób skuteczny jest :thumright: pzdr


gaz ktory wytwaza sie po zmieszaniu kadbidu z woda to acetylen i faktycznie jest to gaz silnie toxyczny i silnie wybuchowy heh takze butla plastilowa gazu w kreta dziure (bez skojazen :tongue: ) i troche bezyny :) :tongue: heh nie testowane na zwierzetach ale pewnie kretowi wybuch w norze sie nie spodoba :thumright: :silent: :silent: :silent:
 
L

lukasz323

Guest
najlebszym sposobem jest, wziasc walek i czekac asz sk***ys.. wyjdzie i wyje.. mu az sie obliznie
te czynnosc powtozycz kilkakrotnie
 

maniak1

New member
Rejestracja
Maj 19, 2006
Postów
3
Buchów
0
Kret mi rozwalił planty :pl: miałem 7 tygodniowych LR i kret zrobił wokół nich rozpierduche... po mojej interwencji przeżyły 2. Tylko sie zaj***ć idzie, 169 zł za nasiona poszło sie kochać :cry: Jeśli te 2 będą samcami to już sie idzie tylko pochlastać...a wystarczyło posadzić je w większych odległościach i by większość przeżyło. ŚMIERĆ KRETOM :farao:
 

JwP

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
29
Buchów
0
:puker: :queen: A jakby w***ac w glebe dookola planta DLUGIE gwozdzie( ok. 20 cm-mostowki tzw) wtedy kret niebardzo moze korytarze robic.. jezeli juz to od spodu moze sie wbic, wiec mozna lekko zaminowac teren tymi gwozdziami.
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
np moj wujaszek wbija w ziemie metrowego preta tak gdzies na pol metra w ziemie i naklada na niego butelke. kiedy wieje wiatr butelka obija sie o pret i wydaje dzwiek. na powierzchni jest to cichy stukot ale podobno krety boja sie tego jak sk***ysyn i uciekaja. wiem ze mial kiedys caly ogrod przeryty przez te gnoje a teraz rosnie tam piekna trawka :geek: pzdr :silent:
 

JwP

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
29
Buchów
0
ja wale KALEM , krety wywalily mi prawie roslinke do gory korzeniami !! musze szybko cos zrobic !! wszedzie jest glina wiec te hujki buszuja w mojej miekkiej glebie !! najprawdopodobniej powbijam deski dookolo tworzac taki kosz... zobaczymy :farao:
 

zaraza

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2006
Postów
46
Buchów
0
onie nie tylko buszuja sibie ale niszcza strasznie korzenia stracilem tak kiedys pare roslin
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół