nasiona marihuany

Krotkie pytanie o box

Wyszukiwarka Forumowa:
E

Epoka

Guest
cze. moj box poki co wyglada tak:
WYSOKOSC:125 cm + 25cm polka na gorze
SZEROKOSC:40 cm
DLUGOSC:80 cm
1.mam zamiar posadzic tam trzy drzewka white widow,jezeli sie uda to 4.
da rade?
2. :
-HPS o jakiej mocy powinien byc zainstalowany zeby prawidlowo sie rozwijaly?
-czy moge uzyc takiego?
ARIC MX 500-EV 250V – 500W
R7s-16 IP65
z tego co mowi sprzedajacy, ma moc 150 wat,mozna podlaczycz zarowke 500 watowa
===========
dzieki za pomoc.
 
R

rasta

Guest
cztery roślinki do twojego boksa weszly by ale może im byc ciasno więc lepiej jak posadzisz tam tylko trzy.chociaż i tak wszystko zależy od techniki jaką zastosujesz i od dlugości fazy veg..
najlepszy hps do szafki o takiej powierzchni to o mocy wlaśnie 150W ale mozna by wsadzić większy ale do większej mocy potrzebna jest bardzo dobra wentylacja. bez niej temp. bedzie na pewno za wysoka.
Epoka napisał:
-czy moge uzyc takiego?
ARIC MX 500-EV 250V – 500W
R7s-16 IP65
z tego co mowi sprzedajacy, ma moc 150 wat,mozna podlaczycz zarowke 500 watowa
te symbole nic nie-każdy producent ma swoje oznaczenia produktów a jest ich naprawdę wiele
jeśli to na pewno 150 w to bedzie sie nadawal.
 
S

Sed

Guest
Epoka napisał:
Spokojnie da rade może ta szerokość troche za małe ale powinno być ok :wink:
Epoka napisał:
-HPS o jakiej mocy powinien byc zainstalowany zeby prawidlowo sie rozwijaly?
-czy moge uzyc takiego?
ARIC MX 500-EV 250V – 500W
R7s-16 IP65
z tego co mowi sprzedajacy, ma moc 150 wat,mozna podlaczycz zarowke 500 watowa
===========
dzieki za pomoc.
Myśle że ten 150w powinien wystarczyć ale widze że możesz wkręcić mocniejszą żarówke to jak chcesz daj 250w ale wtedy nie zapomnij o dobrej wentylacji.
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
ellol. a ja mam szafke 130cm wysoka i 86x56 powiezchni. juz wszystko elegnacko. nasionka to 8 Ice i 2 ww. wykielkowaly z ziemi wszystkie. narazie wisza nad nimi 3 swietlowki philipsa 23W. planowo za ok. tydzien-dwa robie "polke" w ktorej zamontuje 6 takich swietlowek. mam 4 otwory na dole(zasysajace) i na wys ok 60 cm zamontowalem dwa wiatraczki ( te z allego 9225 czy cos:)) jednak nie mam wzmacniacza ktory bylby w miare cichy ( ojciec jest jedynym problemem)
co otym myslicie? mam zamiar poprostu wywalic meskie. nie wiem kiedy sie ujawnia ale mam nadzieje ze zanim w boxie zrobi sie ciasno.
i pytanka - uruchomione wiatraczki sa bardzo pilna sprawa? ( narazie czesto otwieram i mowie do nich;))
czy 6x23W i wystarczy? marzylem o tym zeby bylo 6 kobiet ;) ale wtedy bedzie ciasno - kiedy sie okaze "kto jest kto?"
bedzie z tego wogole mocne palenie i da sie ujarac? przy 4 a ile przy 6 krzkach bedzie szacunkowo g ?
tresowac? :)
pozdrawiam ludzie
 
E

Epoka

Guest
Myśle że ten 150w powinien wystarczyć ale widze że możesz wkręcić mocniejszą żarówke to jak chcesz daj 250w ale wtedy nie zapomnij o dobrej wentylacji
gdzies juz byl temat o tym,ale i tak zapytam:
mniej wiecej ile bedzie kosztowal mnie miesiecznie prad ze 150w/250w ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół