nasiona marihuany

Krzaczasty Outdoor 2021

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
panowie ja się nie poddaje, niech jeszcze trochę sytuacja się ostudzi i wracam do akcji, w następnym update będzie więcej informacji.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Cześć, mam dla was trochę dobrych wiadomości, ale też są w gronie te złe.. może zacznijmy od tych złych. Od utraty pierwszego spota, minęło już trochę czasu. Poszedłem w takim razie obczaić drugiego spota, wchodzę do miejscówki i idę po kilku metrach gęstych krzaków napotkałem się na fotopułapkę, na szczęście nie zrobiła mi zdjęcia bo zdążyłem ją zauważyć. Obejrzałem ją z odpowiedniego boku i odległości i wycofałem się, byłem zamaskowany, także nawet jeśliby mi zrobiła zdjęcia gówno by mogli zrobić. Ten rok spisuje na straty, miałem poważne plany co do tej uprawy, ale wszystko się musiało z***ać.. chociaż nie wszystko? Znalazłem spota, jest to już teren rezerwowy, w razie czego to tam też można wsadzić. Idealnie na Rumcajzy i nasiona od Pestki, więcej niestety już tam nie pomieszczę. Spota trzeba przygotować, dołki nie będą problemem tylko bardziej przywiezienie tam sporej ilości ziemi, której chce kupić. Pogoda za nie długo trochę się ogarnie, w sesnie upały znikną i można robić. Tak jak na zdjęciu poniżej widać, są to Rumcajzy. Nie wiem dlaczego, ale Red Poison od ciebie @Rumcajz mi nie chcą wychodzić, wyszedł tylko jeden silny i z potencjałem reszta to nie wiem co jest 5. Tak to pozostałe twoje sionka wyszły za***iście i opalają się jeszcze troche w boxie, słyszałem, że są dosyć szybkie więc trzeba się spieszyć.. trzymajcie się świry, do następnego !!!


 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
może precrushing? czy popękały?
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
No cóz, mamusia natura potrafi być kapryśna jak każda kobieta :D dobrze, że reszta leci fajnie. Już podsyłam bonusowy vibe :D
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak Ci ktoś za***ał spota, to idealnym odbiciem straty jest przejęcie fotopułapki, może Ci się przyda na nowego spota? Zawsze jest to 300-400zl do przodu. Tak ograniczamy straty :) uważam że takie przejęcie nie jest kradzieżą tylko handlem wymiennym gotowy i wyposażony spot za fotopulapke.
Fajnie że się nie poddajesz, jeszcze nie jest za późno. Powodzenia!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
przydały by się jakieś fotki outdoor .prowadzisz jeszcze tą relacje out?
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
na dniach pojawi się aktualizacja, ale niestety są to złe wieści i nie wiem czy jest sens prowadzenia tej fotorelacji. Ten rok to jedno wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o tą sprawę same przypaly i ogromne straty.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
każdy rok dla kogoś taki jest :dancee:

zawsze przykre

ja tylko w kwestii utrzymania czystości w dziale ,, potrzebne są foty z outa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół