nasiona marihuany

KRZACZEK

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Raper

Guest
Ile gram ziolka mozna otrzymac z jednego drzewka?? A i jeszcze jedno... W boksie 0,5m na 0,5m ile moge posadzic rosinek zeby zdrowo rosly?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
boze, zagladnij do faq z takimi pytaniamni, to wszystko zalezy od odmiany, sposobu hodowli, swiatla, nawozenia itp. itd.
 
G

greenlife

Guest
typowe podejscie zoltodzioba ile ile ile (warte sa motyle)
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
od 20 do 500g z jednego drzewka... :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Czy to wazne ile gram? Wazne by bylo pyszne... nawet 5 gram z krzaczka byleby byloby pyszne i faza za***ista haha.
 
R

Raper

Guest
greenlife napisał:
typowe podejscie zoltodzioba ile ile ile (warte sa motyle)
Nie znam sie na tym.. Duzo czytalem na ten temat ale w kazdym zrodle pisze co innego.. Pierwszy raz bede chodowal maryche. Nie wiem na co sie szykowac. Pytam sie bo od takich spraw jest forum. Moze to kiedys ja bede innym udzielal rad. Ale jak narazie to inni musza mi pomoc :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Wiem cos o tym... tez gdy zadaje jakies podstawowe pytanie to ktos sie pulta nieraz.

Przygotuj sie mentalnie, ze z krzaczka wyciagniesz okolo 30gram. Bo nie sadze, zeby udalo ci sie 300gram zebrac.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Mysle ze troche wiecej Biały Misiu. albo skopie kszaka, albo wyciagnie te 50g...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Chodzi o to, zeby byl troszke bardziej negatywnie nastawiony to wtedy bedzie wiekszy powod do radosci jak sie okaze, ze bedzie mial 150g z krzaka.

[ Dodano: 2005-09-17, 19:45 ]
Bo poczatkujacy sie sugeruja iloscia podana na stronkach. np nirvanie i mysla, ze zbioro 500g z krzaka. Tez tak na poczatku myslalem.

I jak tak bedo myslec a zbioro 50g to skonczo z tym sportem :p
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
heh no tak, racja :p
cyzli generalnie nei załamuj sie w przypadku niepowodzenia i staraj sie dalej!
Pozatym polecam Ci hodowanie jakiejś przemysłowki z ziarna dla ptakow, albo siejki... zdobedziesz doswiadczenie, a pomylki nie beda Cie kosztować nic poza straconym czasem i kasą za prad, no i chajsem wydabnym na osprzet (ktory przyda sie jeszcze w przyszlosci)
Pozdro!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nieeeeeeeeee... musialbys wydac okolo 100 zlotych, zeby jakies gowno wyhodowac. Nie oplaca sie!! Najlepiej zalatwic sobie nasiona od kogos z jakiegos forum. I na tych nasionkach trenowac. Ja tak wlasnie robie :p

Tez siejki inaczej rosna niz prawdziwe... zreszta siejki to sa odmiany na out i nie sprawdza sie in. Chyba, zebys przycinal cotydzien albo box'a mial 2 metry w gore i 1m x 1m w boki. I toi na jeden krzaczek.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Doswiadczenie jest bardzo wazne w uprawie, ja mam jedno sezonowe dosw i duzo sie nauczylem przy moich "xxx" krzaczkach. Konopie trzeba poznac, jak sie rozrastaja, jak sie przycina co sie bedzie dzialo z krzaczorem, jak sie wygnie lodyge to jak odgalezienia pojda, podlewanie, nawazanie itd.Choc na pewno rozne odmiany innaczej rosna.
Dla mnie jest to fascynujaca nauka :D
Ale nie radzil bym nabierac doswadczenia na przemyslowce, nie ma tej motywacji. To nie to samo. Tak jak bialy mowi... lepiej skrecic sobie jakies trefne nasionka np z jakiegos forum.
peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół