nasiona marihuany

krzyzowanie konpi przemysłowej z czyms dobrej jakosci

Wyszukiwarka Forumowa:

markotny

Member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
5
Buchów
0
Witam!! mam małe pytanie do doswiadczonych "rolonikow" :D czy jest mozleiwe skrzyzowanie żenskiej konopi przemysłowej z konopią z prawdziwej hodowli, mam tu na mysli wytwozenie nasion w ten sposob i uzyskanie z nich czegos mocniejszego niz przemysłowka i czy wogule bedzie to miało powera i czy sie opłca
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
mozliwe jest na pewno nie bedzie mialo takiej mocy niz dobra odmiana ale mysle ze thc bedzie wyzsze niz u przemyslowki ale moim zdaniem sie nie oplaca i tak :)
 

markotny

Member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
5
Buchów
0
o własnie a zkad moge dostac nasionka jakiejs dobrej odmiany ? bo zasadziłem sasadziłem 2,5 tygodnia temu 10 przmysłówek tak na probe ale dowiedziałem sie ze to jest szaj ze słabo kopie i nie wiem co teraz zrobic.
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
markotny napisał:
o własnie a zkad moge dostac nasionka jakiejs dobrej odmiany ?

Poszukaj a znajdziesz.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
krzyzowac dobra odmiane z przemyslowka!!za***isty pomysl bezkitu :salut: :salut: :pl: :pl: :pl:
to tak jakbys mial krzyzowac tyton z sianem zeby to palic w 10razy wiekszej ilosci...
lol :geek:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ej ale jakby zapylić przemysłówkę dobrym pyłkiiem?
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Mialem okazje testowac taki konfig :) przemyslowka + White Widow pierwsze pokolenie po krzyzowce mialo moc powiedzmy zadowalajaca choc z butow nie wyrywalo za to juz kolejne pokolenie bylo bardzo slabe i zeby sie dobrze zesmarzyc trzeba bylo spalic blancika niema sesu robic takich mixow choc jesli ktos lubi eksperymentowac to zawsze to jakies nowe doswiadczenie :thumright:
 

markotny

Member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
5
Buchów
0
lubo napisał:
Ej ale jakby zapylić przemysłówkę dobrym pyłkiiem?

własnie oto mi chodzi :silent: : D a przemysłowka sam w sobie daje jakiego kolwiek kopa?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
urban napisał:
KRETYNSKI POMYSŁ

ale zrobić można. Mając przemysłówę (jeśli oczywiście nie będzie hermem) zapylić ją np. WW albo Original HAze. Skoro VipGrower powiedział że jakąś to moc miało to czemu nie? Na przykład wysiać 200 nasion tego shitu na out. Pewnie palenie będzie lepsze niż z Easy Sativy ;]
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Po co zapylać przemysłówkę dobrą odmianą, jeśli można zmieszać 2 dobre ?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
P napisał:
Po co zapylać przemysłówkę dobrą odmianą, jeśli można zmieszać 2 dobre ?

załóżmy, że ktoś ma tylko 2 planty, babkę i faceta. Babkę chce spalić a faceta i tak wyrzuci (zje, spali, wsadzi sobie w odbyt). Mając przemysłówkę może ją zapylić tym pyłkiem z mocnego faceta i mieć dużo średniej jakości palonka potem. Lepszy rydz niż nic.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
urban napisał:
Przeciez niemusi zapylac całej rosliny.

to był tylko przykład. Ale zawsze jest jakieś palenie z takiego mixa. Słabe bo słabe ale zawsze coś.
 
R

Rider

Guest
lubo napisał:
Ale zawsze jest jakieś palenie z takiego mixa. Słabe bo słabe ale zawsze coś.
Tak , pewnie w f1 moze z f2 takiech hybrydy było by cos a nastepne pokolenia to była by porazka.Ehhh tak ja mówiłem i nadal twierdze , kretynski pomysł
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół