nasiona marihuany

Ktoś znalazł mojego spota, a ja czyjegoś

Wyszukiwarka Forumowa:

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Jest jeszcze jedno rozwiązanie , kup 30 wnyków potrzasków poukładaj koło dziewczyn przysyp liśćmi czy tam trawą , jak się ktoś w***ie to jego wina po co łazi po krzakach tylko zwierzyny szkoda jak wpadnie .Oczywiście żart ale ku**a złodziejowi życzę by w***ał się w jakąś dziurę i połamał , albo żeby go psy złapały jak cię będzie okradał.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
A ja bym się tam czaił, łaził po okolicy na spacery, to z psem, to z żoną, czasem na rower.... Kupił fotopulapke, bo jeszcze masz czas na to. Jak już dowiesz się kto, to masz więcej opcji niż tylko grzecznie czekać az Cie okradną...
 
M

Muerte

Guest
ku**a,banialuka temat,zadzwiń na pały i ich wystaw.

---------- Post Zaktualizowany 23:37 ---------- Data pierwszego postu 23:31 ----------

Moja rada pakuj się ze spota i spie****aj

---------- Post Zaktualizowany 23:56 ---------- Data pierwszego postu 23:37 ----------

Zapie****ą ci surowe jajko z patelni
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Ja to widzę tylko dwa sposoby, nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja- ja mam spoty tylko tam, gdzie znam okolice i wiem kto gdzie mieszka, natomiast widzę tylko tak: fotopułapka gdzieś w pobliżu, tym bardziej jak jest tylko 1 dojście na spota, to w jakimś strategicznym punkcie dobrze ją postawić. Druga opcja(to polecam) nie wracaj tam. Szkoda zachodu... lepiej odpuścić sobie parę tych krzaczków. Ja osobiście jak wypali mi aktualny out, to lecę tylko indor. Psychika zdrowsza, a i jakość lepsza :) Szczęścia życzę. Pozdrawiam.
 
M

Muerte

Guest
Pewnie już w myślach pieniądze wydają,wytnij wszystko w pień,nie bedzie tak bolało jak widok pustego spota po kradzieży

---------- Post Zaktualizowany 00:41 ---------- Data pierwszego postu 00:16 ----------

Z drugiej strony są ludzie zajmujâcy się trudnymi sprawamj pieniędzy....może tak??...

---------- Post Zaktualizowany 00:43 ---------- Data pierwszego postu 00:41 ----------

Żarcik taki,hęhęhę...
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
gdybym ja zobaczył swoje zdjęcie przy cudzych krzakach i miał świadomość że za cudze mogę beknąć to bym już tam nie polazł, tylko pytanie czy te gostki mają jakąś świadomość.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Co byś tam napisał żeby ich wystraszyć? np że pięknie wyszli na zdjęciach z fotopułapek, że znamy jednego z was, albo ze mamy zdjecia waszych twarzy i spotkamy się niedługo jak coś zginie plus wiemy gdzie wy macie spota i kiedy tam przychodzicie.

Bo czy pisanie do nich żebyśmy się jakoś dogadali ma w ogóle sens? co mi po ich obiecankach załóżmy że jakoś się skontaktujemy dogadamy że coś im tam odstąpię a potem przyjdę za dwa tygodnie a tam nie ma nic.

Z drugiej strony też mają dylemat jak to zaj***ć, bo 3 automaty będą za około dwa tygodnie, sporo ggsów postoi do końca sierpnia i ak47xGuava podejrzewam że aż do pażdziernika bo są małe jeszcze nawet nie kwitna.
Jak wpadna to bedą ciąć wszystko, albo ja złąpe 3 automaty, oni za***ią ggsy jak już będą mogli, a ja zostane z ak47 do pazdziernika w nadzeii że chociaż tyle a potem też mi za***ią i będe wyruchany bez mydła

Pewnie przyjdą w czasie gdzie będzie największy plon no chyba,że wszystko po kolei by Ci ścinali w co wątpię i co by było szczytem bezczelności.

Bez większych gróźb,agresji,dogadywania się, po prostu stawiasz sprawę jasno. Ja bym napisał drukowanymi coś takiego: Siema, mamy Wasze zdjęcia na tle roślin z fotopułapki i jeśli rośliny znikną to wykorzystamy je przeciwko Wam. Krótko,zwięźle i zostawiasz w koszulce długopis. W ten sposób wprowadzisz ich w szok,bo to by był element zaskoczenia,podkreślisz,że jest Was więcej i,że całkowicie panujesz nad sytuacją.

Ogólnie to albo stracisz rośliny ze świadomością,że nic z tym nie zrobiłeś albo stracisz ze świadomością,że jednak próbowałeś,nie wyszło trudno a nóż widelec może się udać. Co Ciebie kosztuje napisanie kartki. To takie podjęcie walki bez walki. Decyzję podejmiesz sam,ja tylko rzuciłem propozycję w odpowiedzi na Twoje pytanie.

Pozdrawiam.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
20 krzaków na weki, na zimę, dla żony? :D

1. Powieś fotopułapkę. Będziesz wiedział kto to, bo mogą być i psy przecież.
2. Jeśli przychodzą wytrop ich, ustal gdzie mieszkają. Jeśli zetną, to wiesz gdzie masz szukać.
3. Zaplanuj ścinkę etapami.
4. Spróbuj coś przesadzić.
5. Jeśli nie psy, to olej, zluzuj, kup parę ultra-szybkich automatów i zainstaluj gdzie indziej, będziesz miał rezerwę. Możesz zostawić im kartkę, że wiesz, że tu bywają i wiesz gdzie mieszkają, ale z tym poczekaj do ścinki.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Ja bym napisał drukowanymi coś takiego: Siema, mamy Wasze zdjęcia na tle roślin z fotopułapki i jeśli rośliny znikną to wykorzystamy je przeciwko Wam.

Z tym że ostatnio jak byli to nie wlezli pomiedzy krzaki, tylko stali w takiej trzcinie i z tamta wyglądali bo widziałem że duży placek wydeptali w tej trzcinie. Jak zawsze w tej trzcinie stawali to nie łykna bajery.

20 krzaków na weki, na zimę, dla żony? :D

1. Powieś fotopułapkę. Będziesz wiedział kto to, bo mogą być i psy przecież.

Oczywiście żart z tymi wekami, chodziło mi o to że nie sprzedaje nigdy nic nikomu, taka ilość starcza od sezonu do sezonu dla mnie dla żony i czasem brat zajdzie do piwniczki. Tym bardziej że to nie są pełnosezony i monstra po 3m i nie wiadomo jaki ogromny plon. Na tych bagnach lubi też plecha trochę nabroić to i są ubytki.
A psy to by nie zaglądały tam co jakiś czas tylko albo by zawineli co jest, albo od razu fotopułapka, obejrzałem cały spot do okola dokładnie i niema żadnej fotopułapki.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Kek, mam mu jeszcze pupcie podetrzeć? :troll:

Nie. Ja sam chetnie sie dowiem, jak widzac 2 typow czy robiac im fotke jestes w stanie ich po tym samodzielnie namierzyc.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Tak czytam te wszystkie komentarze i też wydaje mi się najrozsądniejsze to, że masz ich foty na tyle krzaków (najlepiej jakbyś rzeczywiście je miał) tylko tu brakuje jakiejś uprzejmości, bo jak oni nie mogą nic skosztować, a Ty masz na nich haka to sami mogą zdzwonić po psy, że takie znalezisko odkryli, ch*j wie co oni w łbach mają, przykra sprawa z tym spotem :/ nie ma na to żadnego złotego środka
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Nie. Ja sam chetnie sie dowiem, jak widzac 2 typow czy robiac im fotke jestes w stanie ich po tym samodzielnie namierzyc.

Ok, zdradzę ten sekret, trzeba będzie długo czekać, a potem cierpliwie śledzić. Nie ma tu drogi na skróty. Sam bym się w to nie bawił.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół