nasiona marihuany

Kto kiedy :)

Wyszukiwarka Forumowa:

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Ja dziś 16:00 do wody potem o 20:00 (jeszcze przed meczem:)) na ligninke i do spota w sobote:)
edit: acha temat w skrócie, czyli nie rozpisujcie się, tylko data, godzinka i jakieś dodatkowe informacje:) tak dla statystyki outa 2006.
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Myśle że nie, już się ciepło robi, a do środy u mnie ma być już 26 stopni w dzień i 15 w nocy więc do 3 stopni w nocy już niespadnie, więc co tam:) raz się żyje:D PS> najlepsza strona z pogodą tygodniową : http://pogoda.onet.pl/miasto.html
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
U mnie padał deszcz ze śniegiem kilka dni temu,tak wiec nie wiem czy jest sens sie spieszyć :thumleft:
 

swirek

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
107
Buchów
0
ja prawdopodobnie w niedziele kielkuje :jocolor:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
ja juz mam na spocie;];] roślinki trzymaja sie nieżle pod termosikami;];] :king:
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
można też pisać ile mają cm (jeśli już wogóle mają) i jakieś dodatkowe inf. coś w rodzaju dzienniczka, i porównywać z innymi, może być ciekawy temat:) moje już po tych 4 godzinkach napęczniały hihi
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
przedwczoraj wsadzilem do wody wieczorkiem na 12h. rano w lignine zagrzalem i do pudelka 3majacego cieplo (po butach takie sobie bardzo ladnie przerobilem :D ) i tak temperatura w srodku nonstop ok. 30*C wyciagnalem dzisiaj rano i juz pare nasion ma ladne kielki, a reszta jeszcze sie kisi w ligninie coby kielek byl wiekszy. ale juz nie w tym pudeleczku tylko normalnie w pokoju, bo przyjmuje zasade na hodowle im szybciej naucze rosliny radzic sobie w trudnych warunkach tym beda one wytrwalsze i silniejsze. te co juz puscily ladne kielki poszly do ziemi w kubeczkach po jogurcikach i stoja sobie na parapecie. mysle, ze jutro reszta bedzie gotowa do wysadzenia. potem planuje trzymac je poltora tygodnia w domu i na spota jednak nie w ziemie tylko jeszcze w doniczki wieksze o wiele i po tygodniu do ziemi. mysle, ze rosliny beda sie 3maly bardzo dobrze. :jocolor: :geek: :sunny:
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Ja chyba jutro kiełkuje i w sobote lub niedziele wysadzam na spota.
 
D

delete

Guest
1.sobota 15 kwietnia godz. 12 wrzucilem do wody
2.sobota 15 kwietnia godz. 17 zabieram je z wody i wsadzam na glebokosc okolo 11 mm do kubeczkow po duzych jogurtach z ziemia
3.sroda 19 kwietnia widze juz w 1 kubeczku ze wyszedla zieleninka z ziemi :D czekam na reszte
Edit 20 kwietnia:
4.czwartek 20 kwietnia juz 3 elegancko wyszly z ziemi czekam teraz na 2 ktore mam nadzieje wyjda i zamowilem dzisiaj wlasnie jeszcze pare nasion Easy Sativa

Edit 21 kwietnia:
5.21 kwietnia juz nastepne mi wychodza z ziemi czyli z 5 nasiona 5 eleganckich bede mial roslinek mam nadzieje :)

Edit 26 kwietnia:
6.wczoraj porobilem fotki swoich pomidorkow :D oto one
Pomidołki
 

gofer

New member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
4
Buchów
0
12 dni temu na watę poszły: Skunk 3 -11sz, Afghani Hindu Kush -11sz oraz White Pearl -15sz, wszystkie z Holandi. Po dwóch dniach poszły w ziemię i ostatecznie ostało się 24 mniej więcej po równo z każdej, chociaż Perła była zdecydowanym przodownikiem:).Cała akcja odbywa się na parapecie bez użycia lamp. Do dzisiejszego dnia przetrwały 22, z których 8 roślin przesadziłem do większych doniczek, a reszcie dam jeszcze podrosnąc. Outdoor rulez, see you next time. :bounce:
 
W

wRm-w1

Guest
No to powodzenia "gofer" oby tak dalej ci wszystko pieknie szło :thumright:
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
22:40 po meczu i moje pestki (łącznie 15) 22:45 poszły na ligninke. Wode z kieliszków gdzie były nasionka wypiłem czekam na efekty LOL :)



oczywiście kiełki a nie efekty po spożyciu wody, choć kto wie kto wie:) hehe
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
14 kwiecien 2 nasionka do wody na 3 h i na gaze
15 kwietnie 2 pierwsze wykielkowaly i 3 nastepne poszly na gaze
16 kwietnia wszystkie poszly do ziemi
19 kwietnia wyszla doopiero jedna ta z 15 kwietnia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół