nasiona marihuany

Kto ma dłuższego vol 3? Pij mleko - będziesz wielki!

  • Autor wątku Usunięty 79633
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Witam wszystkich serdecznie w konkursie niekonopnym.
Rośliny: papryka
Box: tunel 3x6 + grunt
Oświetlenie: naturalne światło słoneczne
Medium: piasek pytlak - torf 70:30
Wentylacja: naturalna, codziennie z rana otwieranie tunelu, okienka po przekatnych otwarte 24h
Nawozy: humus active papka, astvit, obornik granulowany bydlęcy, dolomit, gnojowica, asahi sl
Odmiana: Joe's Long Cayenne
Temperatura: cieplej niż na podwórku
Plan jest taki, aby dwie sztuki uprawiać w tunelu, dwie na gruncie oraz kilka w donicach 8l. Nadmiar rozdać innym ogrodnikom, by nie marnować towaru :)
Choć kusiło mnie wrzucenie kilku do boxa, ale brak miejsca spowodowany outdoorem zniweczył ten plan.

Wrzuciłem pestki na wacik, ale długo nie wychodziły, dałem pod
propagator mate grzewczą. Wyszlo 8 sztuk. Resztę zostawiłem na waciku, grzanie wyłączyłem.

Poszlo przesadzenie do większych doniczek, następny etap to grunt.

Dwie sztuki już trafiły do foliaka, lecz przypadkiem sprzątałem propagator i kilka dni temu pękły jeszcze pestki i wrzuciłem je w ziemię. Jeszcze dwie spóźnialskie wystawiają główki na powierzchnię:


Brakuje foty z tunelu, ale dam później jak wszystkie wsadzę na docelowe miejsce
 
U

Usunięty 79633

Guest
Papryczki trafiły do miejsc docelowych. Dwie sztuki do tunelu, dwie do doniczek 8l ostatnia bezpośrednio do gruntu. Reszta siewek oddana dla zaprzyjaźnionych działkowiczów lubiących ostry towar.
Przy przesadzaniu otrzymały astvit pod korzenie. Te w donicach dostały po garści obornika do gleby, reszta korzysta z przygotowania wcześniejszego ogródka.
Pani Mleko dba o to żeby w te upalne dni nie zabrakło im wody.




Oczywiście nie zrobiłem fotki dla tej z gruntu.

Zaczynam mieć problem z mszycami w ogródku, szukam jakiegoś eko rozwiązania na te szkodniki. Mam już rozwieszone wstążki żółte wabiące biedronki, ale jakoś ich nie widać. Może ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na to robactwo?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Wyciąg z czosnku i cebuli, ale to co kilka dni musisz pryskać
 
U

Usunięty 79633

Guest
Bardzo długo tu nie zaglądałem, ale jakieś fotki pstrykałem. Dużo szybciej poszły papryki w donicach, w foliaku dopiero owocują. Daty są w nazwach zdjęć.
Ogólnie na mszycę przybyły biedronki z odsieczą, zrobiły dobrą robotę. W przyszłym sezonie wstążki będą wisiały od początku sezonu! To wszystko nie dzieje się z dnia na dzień trzeba czasu, ale w organice tak to działa.





Następne fotki postaram się ogarnąć solowe, może już miarka się przyda.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Trochę w ciula przygrałem w tej fotorelacji, nie zrobiłem żadnych więcej fotek. Szkoda bo krzaczek z papryczkami na schodach wyglądał bajecznie. Dziś około 6 rano przymrozło -3 i wszystke liście zwiędły. To nic w przyszły roku o ile będzie mi dane spróbuję swoich sił ponownie.

Zdjęcia z końca września




A tutaj foto konkursowe:


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół