nasiona marihuany

Kto ma dłuższego vol.3

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemanko. Papryczki powoli sie wybarwiaja i LJC, Jamajki i Habanero. Jedna z LJC po którymś z deszczowych dni złamała sie pod własnym cięzarem na wysokości wyjścia łodygi z ziemi. Podniosłem ją i przymocowałem do bamusa. Trochę więdnąć zaczęła, więc oberwałem wszystkie papryczki i krzaczek odżył. Pomierzyłem najdłuższe i niestety żadna nie była dłuższa niż 29cm. Myśle że wygra ktoś z paprykami z tunelu albo szklarni. Sporo tego wyszło jak na 1 krzak. No nic jeszcze kilka zostało.
Tak to wygląda na dziś



Będzie co przerabiać jak to wszystko dojrzeje. Pozdro.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A dzięki @zoe już ponad 5 lat uprawiam papryczki. Najwieksza frajda dla mnie to karmienie nimi znajomych i obserwowanie ich reakcji. Mam koleżankę która zawsze kozaczyła z ostrymi potrawami co to ona nie zje itd i któregoś roku miałem Black royal takie malutkie papryki wielkości mirabelki. Zjadła na raz 2 w całości z ziarnami i pierwszy raz widziałem spływający z twarzy makijarz. Ogólnie fajna zajawka - polecam nawet na balkonie w bloku mozna mieć sporo frajdy.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siama. Dzieki w miarę wczesnemu startowi u mnie zbiory pełną parą. Na wszystkich krzakach były juz dojrzałe owoce ndające sie do zerwania. Tu kilka fotek konkursowych LJC i innych odmian które posiadam w ogrodzie.

Jamaica Hot Chocolate

Jalapeno

Habanero


i konkursowe LJC















Sporo zostało jeszcze na krzakach i wiekszość rosliny wywala nowe kwiaty. Oby jesień był ładna to jeszce dużo papryczek będzie do zebrania
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. Troche zaniedbałem relacje i poprzednie plony nie zostały udokumentowane. Jalapeno juz prawie nie ma na krzakach. Jakieś 2 tyg temu większość została zerwana i poszły na sos. Habanero już powoli umierają, zrzuciły większość liści podobnie jakajki. Jalapeno ponownie gdzieniegdzie kwitną. Long Dżony obrodziły konkretnie ale niestety w całej puli która dziś zebrałem nie było dłuższej niż 27,5cm a taka była najdłuższa poprzednio. Jedna z jamajek -JHC została zapylona prawdopodobnie przez pobliskie Habanero bo kształt papryczek jest jak u JHC ale kolor to już mieszanina brązu czekoladowego i czerwieni Habanero. Zostawię sobie ze 2 na nasionka.

to właśnie mix JHC z Habanero



W przyszłym roku posadzę jakieś inne odmiany i napewno mniej superhotów, bo nie bardzo jest co z nimi zrobić oprócz przerabiania na sosy - przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Muszę wybrać jakieś bardziej użytkowe odmiany. Będzie ich tez mniej bo ten rok dał naprawdę duże plony. Zaspokoiły moje potrzeby i mnóstwo rozdałem po znajomych i rodzinie lubującej się w podwójnym pieczeniu. Może jeszcze coś dorzucę przed definytywnym zakończeniem sezonu. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
no niestety Jhc u mnie też rozrzut fenotypow mocny.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Żul to ja mam tylko jedną taką. Reszta normalne są i kolor , smak i zapach. A moc chociaż się zgadza?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół