nasiona marihuany

kto wie jak wyglądają nasiona WW i K2 ! ?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Siema siema, mój kolega z allegro kupił nasiona, miały być to K2 i WW po 15 sztuk kazdego z tych rodzaji, miał raz nasiona z karmy dla papug to jeden z tych rodzaji wygląda dosyć tak samo a drugie 15 sztuk jest takie zielone, zdaje mi sie ze te zielone to mogą być nie dojżałe nasiona tej karmy dlapapug czy coś, jak macie fotki albo mozecie zrobic to prosze sie odezwać
ps. nasiona były w wacie i wykiełkowaly wżucił je kolega do ziemi, to teraz juz może je wystawić na parapet czy jeszcze w szafie ma to rosnąć troche
 
H

haszyszekk

Guest
Kur*** kto kupuje nasiona na allegro??? Po pestkach nie da sie poznać jaka to odmiana a nawet jaka to konopia - czy zwykła czy narkotyczna. Nasiona są pewnie siejki, przemysłówki HGW... jak macie farta to jest to f2 (lub dalsze pokolenie)... pzdr
 

sianoo

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2006
Postów
35
Buchów
1
kolejny matoł kupujacy pestki na allegro a tak szczerze to chyba sam zaczne sprzedawac karme dl papug na allegro jako dobre pestki hehehe LOL
 
G

Green

Guest
a tak szczerze to chyba sam zaczne sprzedawac karme dl papug na allegro jako dobre pestki hehehe LOL

mam nadziej ze to tylko glupi zarcik
juz jeden dostal odemnie bana za gadanie w podobnym stylu

pozdr
 

sianoo

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2006
Postów
35
Buchów
1
przepraszam pana Moderatora... oczywiscie ze to był zart :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół