nasiona marihuany

Kto z Ameryki?

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Kto waszym zdaniem najlepiej wymiata na amerykanskiej scenie? Piszcie swoich faworytow... prosze tez o jakies uzasadnienie.

A i prosze nie pisac, ze amerykanski rap to chala... jezeli tak uwaza spora czesc osob to niech ktos zalozy osobny temat i tam wyzywa czarnych raperow.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
wszyscy się sprzedali...robią ku**a kariere batonikami z ich nazwiskiem i koszulkami z ich mordami...taki snoop czy 50 cenciak...weeeee....chyba jedyną grupą która ujdzie jest outcast...robią coś innego a nie pie****ą o tym że postrzelili ich 9 razy czy że wyruchali fajne dupy ku**a...reszta to komerchaaaa...
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Wiadomo tam ludzie łączą przyjemność z pożytecznym. I napewno wszyscy sie nie sprzedali !

ELO
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
cały amerykański rap jest komercyjny, wszyscy akceptują to że jest to robione dla kasy, a w polsce to nie do pomyślenia i jak ktoś wyda wiecej niż 10 000 egzemplarzy płyty to już jest "komercyjny".

Co do Snoopa to uważam że robi za***istą muzykę od wielu lat.
 

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
Tak naprawde żyjemy na innym kontynencie. My oglądamy w mtv tylko to co puszczają i tylko to znamy. Moim zdaniem jest duuuużo kapel co gra tam bez komery proste.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Wszyscy sie sprzedali ? widac człowieku ze znasz tylko ludzi co są w tv a hu*a o undegroundowym rapie ... jest duzo mc których sie niesprzedało ... jak by niebyło to prawie całe bay area to dalej undeground ... w L.A sie sprzedają na lewo i prawo ... a co do najlepszego rapera to mojim zdaniem niemozna powiedziec jeden najlepszy i koniec ... jest duzo dobrych ..nawet bardzo dobrych wiec przynajmniej ja nieumie okreslic tego jednego najlepszego... ani 5 najlepszych bym nieumiał bo wielu jest na równym poziomie..

[ Dodano: 2006-06-04, 12:47 ]
a co do pana adehade to racja ... ale jak ktos naprawde kocha tą muze,i sie nią interesuje to idzie znalesc duzo dobrego shitu... jest wiele takich stron chocby dubcnn.com ... sa mc komercyjni z tv,a sa ludzie z podziemia ... westcoastrydaz.com ... tak samo i wiele wiele innych yo...
jak jeszcze masz dc dobre huby itd. to juz znaleznie dobrego niekomercyjnego rapu to zaden problem ... jak by ktos chciał jakies dobre hubyz rapem to pisac na prv.moge zapodac.. yo
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
najlepszy moim zdaniem byl 2 pac :D niestety byl...
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
niebył.Poprostu kazdy tak mówi bo jest taka obsesja na tym zeby mówic ze tupac był najlepszy.dlamnie tupac był słaby ... i h*j z nim
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Odpie**** sie od 2paca vato....
Co do czarnuchów to polecam Frasyer Boy, Mystikal, Bizzy Bone, Bone thugs, Biz Markie, N.W.A, Method Man, Redman, Wu tang Clan, Ludacris, Ice Cube,ODB,Ice T, Public Enemy... tyle w tej chwili przychodzi mi do głowy, nie jestem jakimś wielkim fanem rapu, ale tych ludzi których wymieniłem powinien znać każdy gracz :bounce:
Co do snoopa to stare plyty rządzą, teledyski też klasyka, szczególnie wojna na disy z izim z Nwa.
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
Wu tang clan forewer:):) poza nimi moi ulubiency busta rhymes xzibit onyx lauryn hill 50 cent :pr:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
tupac zostal zabity przez east coast
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
tylko ciekaw jestem dlaczego na jednym z teledysku wystepuje w nowym moedlu nike:D moze dosc ma takiego zycia i zjechal do podziemia elo:)
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
tak na bank :D pokaz mi ten teledysk to ci uwierze :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół