nasiona marihuany

KTO ZNA POTENGE JARANIA...?

Wyszukiwarka Forumowa:
B

barcwelona

Guest
[shadow=olive:ab321def81][/shadow:ab321def81][glow=yellow:ab321def81][/glow:ab321def81]ciekawe jakby to było gdyby wszyscy ludzie na świecie poznali potenge jarania.. jak myślicie...? kto by wtedy nie jarał..? je je
 
S

Scoin

Guest
Wydaje mi się że ponad 90% społeczeństwa które ma złe zdanie o MJ zmieniło by swoje myslenie o tym preparacie. Hmmm jak by wszyscy znali tę potęgę to spokojnie każdy w domciu z rodzicami mógłby sie rozkoszować smakiem MJ :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Na bank nie wszyscy by palili, ale podejzewam ze poprostu MJ nie byla by traktowana jak narkotyk, bardziej jak uzywka w stylu papierosow... az tak zwnou wiele by to nie zmienilo, wystarczy zeby byla legalizacja, a co do nieświadomych to mowi sie trudno... Pozdro :)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
wtedy by bylo palenie jak browar/papierosek :) ale spoko ile by nowych odmian bylo, nowych produktow jakby globalizacja nastapila ;] jestem za
 

kreha_pl

Member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
15
Buchów
0
Kto wie moze jak bedziemy dziadkami to będziemy sobie jarac na legalu :queen: A jesli chodzi o palonko to ludzie zmienili by zdanie diametralnie oczywiscie na plus :) :bounce:
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
swiat zna potege MJ;] np Holandia;] tam nie łatwo kupic wóde (ktorej u nas jest w h*j) ale zielsko jest ogulno dostepne;] i dla tego dla niech to jesy normalne jak pala;]
u nas normalne jest to ze ktos jest na***any;] a tam sa za***ani;] bylem w tym raju przez 3 tygodnie wiem co mowie :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
moze zrobimy krajowa akcje upierdlalnia ludzi ziolem:D
 

Maciek_1988

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
55
Buchów
2
Widać, że jesteśmy krajem zacofanym z bloku wschodniego, po przezytej komunie... W krajach europejskich tj GB, Niemcy czy tez innych zioło jest ogolnie dostepne... Policjanci nie wpisuja nawet mandatow za palenie na terenie publicznym [Wlk. Brytania] lecz jedynie jest slowne pouczenie... A u nas ogolnodostepna jest wodka i jest to co jest czyli Polska pelna, smierdzacych żuli... Tylko w krajach socjalistycznych ziolo jest tak tepione.... Czy nie prosciej byloby zalegalizowac? Niestety za kadencji Kaczynskiego sie nie doczekamy bo do***ie nam takie kary za posiadanie ze wszyscy bedziemy srali pod siebie....
 
M

Melckor

Guest
Idiota z tego Kaczyńskiego, kto tego debila zrobił prezydentem (no i miss piękności jego żona -_-)
 
R

Rider

Guest
Mialem nadzieje ze kaczor zejdzie, bylo zagrozenie ptasia grypa, no niestety trzeba dalej zyc, jestem ciekaw czasow "naszej" kadecji :) warto doczekac tych chwil, narazie musimy zadbac o mloda spolecznasc by w przyszlosci mial kto madry nami zadzic, 1 krok forum :thumright:
 
D

delete

Guest
Korwin Mikke podobno mial plan gdyby zostal prezydentem to by zalegalizowal ale za to slyszalem ze by inne motywy dziwnie porobil ale Legalize to jest to :bounce:
 
D

Dre@d

Guest
Ja chyba mam ptasią grype. Mysle żę to mazwiązek z kaczorem, bo jak niebył prezydentem to nikt niesłyszał o ptasiej grypie. :pl:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
pajonk napisał:
Korwin Mikke podobno mial plan gdyby zostal prezydentem to by zalegalizowal
....faktycznie miał takie plany, ale co z tego, bo gdyby odbyło się głosowanie w ,,Sejmie" to wszyscy ,,Posłowie'' byliby przeciw, tylko nieliczni ZA. Dużo musi sie zmienic w Polsce, wiele lat musi minąć by państwo wreszcie zeszło na dobrą drogę. My pewnie tego nie doczekamy... :pl:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Korwin Mikke jest kozak, gadybym mial prawo glosu glosowal bym na niego... I to nie tylko ze wzgledu na legalizacje, ale takze na zdrowe podejscie do inntych aspektow spolecznych, a w szczegolnosci gospodarczych... No ale nasz odmuzdzony narod woli obietnice ktore przecza prawom logiki. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół