nasiona marihuany

Kto zna taką odmianę?

Wyszukiwarka Forumowa:
G

ggg

Guest
Słuchajcie...ostatnio paliłem ORYGINALNY towar z Holandii i muszę stwierdzić że nie ma co porównywać z naszym polskim staffem. Co prawda smak był naprawdę słaby ( 3/10 ) ( trochę gryzący ale za to jakie efety ( 10/10) Cała brygada wraz z dziewczynami podczaqs piknicu się śmiała do rozpuchu. Pomyślałem że widocznie to sprawa dobrego towarzystwa i zapaliłęm kilka dni później sam w domu. Wszystko mnie smieszyło...nawet telewizor choć był wyłączony :D. I teraz moje pytanie. Jaka odmiana Mary tak działa?. Co prawda jeszcze nigdy nie uprawiałem Mary ale mimo to chciałbym wiedzieć bo całe zycie przedemną :D. Większośc Mary strasznie zamula i jest się jak kamień a po tej było supełnie inaczej. Może paliliście coś takiego?...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
to po prostu jakaś mocna sativa, może haze.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jak lubo mówi + to ze tam pewnie jakis za***isty grower uprawiał profesjonalnie
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Indica - Stoned (u***anie maxymalne i cięzka bania, grawitacja dopie****a i nogi jak z gumy)
Sativa - Cereberal Buzz (śmiechy, hihy i ogólnie rozpie**** na całego + chęci do życia)
 
G

ggg

Guest
Ca2na3is napisał:
Indica - Stoned (u***anie maxymalne i cięzka bania, grawitacja pier**** i nogi jak z gumy)
Sativa - Cereberal Buzz (śmiechy, hihy i ogólnie pier**** na całego + chęci do życia)


Dziękuję. Takiej odpowiedzi się spodziewałem.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ggg napisał:
Dziękuję. Takiej odpowiedzi się spodziewałem.

takiej odpowiedzi mogłeś sobie poszukać, szybko byś znalazł. Debil
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie rób offtopa i przemlicz treści obraźliwe.
 
G

ggg

Guest
lubo napisał:
ggg napisał:
Dziękuję. Takiej odpowiedzi się spodziewałem.

takiej odpowiedzi mogłeś sobie poszukać, szybko byś znalazł. deb**`

Wiesz....współczuję twojej rodzinie. Musisz naprawdę być ciężki.
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
To moze i ja coś dozuce:D
Powiecmy ze ciarki naprawde z holandi:]TO by się zgadzało booo smak maja tragiczny,kwaskowaty po 3 lolach:(pewnie ich Zielarz(rolnik:D)TAk dopie****ał nawozuw i ogulnie witaminek(Zauwazmy iz tam chodowla MERY jest bardziej posunięta niz u nas,czyli w polsce niestety:((()Więc Smak jest popsuty,a roślina ma taką moc:DLubio ma racje co do sativki i iondjki,aale ziomek jest nowy(ggg-jego nic chyba:D)więc moze niewiedział gdzie do końca i jak to się robi.Dobze ze ktoś mu to szzybko napisał,bo by się chłopak zastanawiał:]Niooo ale wam powiem jeszcze ze to klimat holandi tworzy takie dzieło!:]Unich normalnie kazdego dnia mozna się u***ac na ulicy na bierniaka:]Mają z 10%canabiosu w powietrzu:D:D:DNIooo a większość ziułka pprzewiezionego przez granice zgodnie z prawem;]to chodowla out:]_Prywatne zrudła informacji z wycieczek po swiecie:]A na koniec powiem wam jeszcze ze mają odmianki o jakich jeszcze zielarze niesnili:]A na koniec dodam Jak macie mozliwość zwiedzenia Holandii tooo mówie wam warto:D
Peace
 
G

Green

Guest
A na koniec powiem wam jeszcze ze mają odmianki o jakich jeszcze zielarze niesnili:]

z tym to zes wy***al haha niczym opwiesci bodka ...pomysl troszeczke
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
ZielonyKris: napisał:
]A na koniec powiem wam jeszcze ze mają odmianki o jakich jeszcze zielarze niesnili
Czyli jakie , nasiona to nasiona , zobacz ile jest w necie do kupienia - setki , myślisz ze oni mają jakieś cudowne odmiany , takie same jakie są dostępne w seedbankach ,tylko ze oni umieją uprawiać ziele
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Wiesz....współczuję twojej rodzinie. Musisz naprawdę być ciężki.

ssij

[ Dodano: 2006-06-25, 14:24 ]
poza tym pytanie o indicę i sativę było poruszane tutaj kilkanaście razy, więc...

[ Dodano: 2006-06-25, 14:24 ]
...ssij
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
LOL
Green i kayaman boshe co za trudne dzieci z was:]ale luz wyjasnie:]Troche po swiecie jezdziłem:]A ostatnio wruciłem z Anglii i miałem 2 dniowy postuj w Hoolandi:]Byłem w seedbankach,byłem w grovszopach,widziałem conieco,i wiem ze Mają cuda o kturych my nawet niesnimy!A tak zeby dzieciom jeszcze wytłumaczyć:DMy w polsce ile posiadamy odmian????20,30,noo powiecmy ze 40?A standard w Hoolenderskich seedbankach to 150 odmian:DWięc troche pomyślcie zanim coś napiszecie:Dpeace
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
znalazl sie nastepny burak typu "gdzie mnie ku**a nie bylo i czego nie widzialem" napie****ajacy ortografami z predkoscia serii z ckm'u... zalosne. Pewnie to kolejne 12 letnie dziecko ktoremu rodzice niedawno podlaczyli neta na jakiejs pipidowie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół