nasiona marihuany

Ktos coś?!

  • Autor wątku Usunięty 4166
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 4166

Guest
Panowie potrzebuje pomocy, lecę w niedzielę do Rzymu na tydzień i czarno widzę zwiedzanie bez sprzętu. Macie jakieś info co gdzie i jak? Znalazłem kanał na telegramie niby, jak tylko wszedłem to typ od razu do mnie sam napisał czego potrzebuje bo ma wszystko, ale nie wiem czy to legitne a nie chce iść siedzieć przez jakiegoś tajniaka z telegrama :D
Wiadomo od jakiegoś murzyna na większości turystycznych miejscówek można kupić, ale z doświadczenia wiem, że głównie sprzedają gówno CBD, dlatego proszę o jakieś wskazówki.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Nigdy od bambusa cbd nie kupiem, zazwyczaj palto mają dobre a koke słabą, jak masz typa co na telegramie sam sie pucuje to nie wiem w czym problem, jak myślisz że włoskie tajniaki robią podpuche na turyste z polszy to za dużo filmów sensacyjnych chyba ostatnio oglądałeś :D Mało kiedy próba pozyskania 'narkotyków' z czarnego rynku jest legitna, weź to pod uwagę :D
Posiadanie niewielkich ilości baki we Włoszech jest zdekryminalizowane, i pucha Ci nie grozi, mandat co najwyżej. Najlepiej jakiegoś lokalsa poznać co jest w temacie, i z jego pomocą ogarniać żebyś nie obudził się też z 3 czarnuchami w uliczce bez wyjścia. ?‍♀️
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
Ładnie się zesrałeś o to co ktoś inny robi.
Nie zesralem tylko wyraziłem swoją opinię na ten że temat, a towar kupić to nie problem, wątpię żeby ktoś ci podał jak na talerzu, ale wyobraźnia stoi w miejscu? Idziesz wieczorem do baru, dyskoteki, restauracji i widzisz odrazu kto jest kto, czy nawet park wieczorem, jak widzisz że gość pali Lolka i jest ubrany na dresa tzw to wiadomo że to może być 50/50 wy***ka, zresztą co tu dużo gadać i pisać na ten temat
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół