nasiona marihuany

ku**** wsypa!!! szybka pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

strzala

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2006
Postów
31
Buchów
0
Ja bym jednak wybrał mozliwosc ze bym to przekładał i duzo pił tych rzeczy i sikał :p


Ps. Juz chyba po sprawie... i jak poszło :p?
 
Z

Ziutek

Guest
W takim wypadku to najlepiej odsuwać badania. Kumpel jak miał sprawe w sądzie rodzinnym (z jaraniem go złapali) i wysłali go na badania to wyrobił się z oczyszczeniem organizmu w 3 tygodnie. Już mówie co robił: pił duuużo zielonej herbaty, po kilka dziennie, wody też bardzo dużo pił, brał jakieś preparaty ziołowe oczyszczające organizm i był kilka razy w suchej saunie.
 
G

gio

Guest
djlid napisał:
Elo no to sprawy sie maja tak :
Dzisiaj zgarneła mnie pedagog w szkole(dobrze ja znam i dobrze z nia gadam) do swojego gabinetu i wyjechala z textem "wiem ze sobie popalasz trawke w szkole" japa mi opadla wy***alem smiechem (za***any bylem =D) i powiedziala ze jak mam czyste sumienie i nie pale to pojde na badanie krwi,w celu zobaczenia czy ja pale zielsko czy nie .No i k****** pytanie do was ,czy wykryja ze palilem(dzisiaj jaralem) ??jesli tak to czy bd wiedzieli tzn czy moga wiedziec mniejwiecej kiedy palilem :>? dzieki z gory z odp!! pozdro siaaa

badanie krwi na THC ... prze***ane ... ale to było ostrzerzenia lub groźba ... takie badanie kosztują naprawde duze pieniądze .... z pewnoscią pedagog lub szkoła nie wyłorzyła by tasy na twoje testy więc o to sie nie martw (a jezeli byś poszedł na te batania to prze***ane THC siedzii w krwi kilka lat)

Inna opcją jest ze będziesz miał badana moczu ... to jest naj bardziej prawdopodobne ale takie badania łatwo oszukać są one tanie i dosyć tandetne z tego THC w moczu utrzymuje sie chyba miesiąć albo i mniej . Słysząłem ze z muczu można THC usunąć za pomoca alkocholu ? podobno skuteczne ale nie jestem tego pewnien . Pewny jestem co do kwasku cytrynowego .. kupujesz 4 buteleczki pijesz i problem z głowy (chyba :scratch: )
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
gjenio napisał:
(a jezeli byś poszedł na te batania to prze***ane THC siedzii w krwi kilka lat)

1-2 miechy max

gjenio napisał:
THC w moczu utrzymuje sie chyba miesiąć albo i mniej .

2 tygodnie max

Najdłużej (ponoć całe życie) thc utrzymuje sę w cebulkach włosów ale to już specjalistyczne badania ktorych na 100% nie bedziesz miec
gjenio napisał:
Pewny jestem co do kwasku cytrynowego .. kupujesz 4 buteleczki pijesz i problem z głowy

... i masz 2 dni zgagę jak h*j hehehe :thumright:

:alien: pozdro :alien:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Najdłużej (ponoć całe życie) thc utrzymuje sę w cebulkach włosów ale to już specjalistyczne badania ktorych na 100% nie bedziesz miec

pewnie ze cale zycie i to nietylko THC ale i takze moga ci wykryc z badania wlosow ze piles np piwo
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shogo napisał:

hmmm wydaje mi się że alkohol jednak jest szybciej wypłukiwany z organizmu niż thc i chyba w cebulkach wlosow nie pozostaje az tak dlugo, moze sie mylę.

A tak w ogole pomyslcie, jakby za parę lat jak technika poszła do przodu i byloby można pośmiertnie robić takie analizy każdemu człowiekowi, czego ile spożył:

THC - 2kg
alkohol - 100 litrów
mięso - 10 000 kg
woda - 100000000 litrów

itp itd


Szkoda że to nierealne :geek:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Jaskiniowcy też mówili, że dużo rzeczy nie będzie i patrzcie co mamy :D Wszystko się może zdarzyć ^_^
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Kurde jak THC tak długo się trzyma w cebulkach włosów to chyba lepiej być łysym, chyba że sprawdzą włosy na nogach albo łonowce :D
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
lysym byc spoko, i jszcze miec wydepilowane nogi i wlosy lonowe i jests "nietykalny" ;]
 
Z

Zajonczek

Guest
o kurde alew tutaj sie bicie a nie ma czego.
po poerwsze chłopie ile masz lat ? po drugie nawet jak test wykaze to nie znaczy ze pójdziesz siedziec albo cie ze szkoły wyrzuca bo prawo zabrania posiadać marihuany a nie thc we krwi wienc nawet jak znajdą to oskarżenia ci nie postawią a zawsze mozesz sie wykrencic tym ze paliłes na imprezie dyskotee ktoś cie poczestował skrętem z tytoniem wienc masz duuuze pole manewru
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Zajonczek, ten temat byl zalozony w marcu... po jakiego grzyba to odswiezac?
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
Moim zdaniem nie pojdziesz na zadne badania krwi bo one kosztuje okolo 1000 zl nawet dla szkoły , ze szkoły na bank cie nie wyrzuca bo mnie tez nie wyrzucili :D, a po trzecie jak sobie wyobrazasz nie jarac przez dwa miechy ??

stary nie shizuj sie a jak juz wyjdzie na jaw to powiedz ze jakis koles w kapturze na rynku o***ał ci gibona za dyche i finał :D pozdro :D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Badanie na THC nie kosztuje 1000zł, może 100 zł.

Co to za problem nie jarać 2 miesiące ?

Czy wywalą go ze szkoły zależy od dyrekcji i wychowawcy, nie waszego doświadczenia czy zgadywania.

Gdy mnie pytali na komisariacie skąd brałem trawkę, odpowiadałem, że "Różnie, ale i tak nie powiem od kogo" i nie ciągneli tematu, choć fakt faktem, nie za to byłem wypytywany.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ta sprawa musiala sie juz dawno rozwiazac. TEMAT BYL ZALOZONY W MARCU
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
P napisał:
Badanie na THC nie kosztuje 1000zł, może 100 zł.
a miałes takie badania ja miałem i wiem ile moga mniejwiecej kosztowac ja miałem robione za free bo moja starsza miała jakas tam koleznake w laboratorium,
i to nie sa testy na THX tylko na 3 jakies tam substancje i jezeli tam jakiejs jednej jest wiecej to znaczy ze jarałes

ludzie nia ma krwinek z wyrytym THC

pozdro KGB :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół