nasiona marihuany

ku**** wsypa!!! szybka pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:
D

djlid

Guest
Elo no to sprawy sie maja tak :
Dzisiaj zgarneła mnie pedagog w szkole(dobrze ja znam i dobrze z nia gadam) do swojego gabinetu i wyjechala z textem "wiem ze sobie popalasz trawke w szkole" japa mi opadla wy***alem smiechem (za***any bylem =D) i powiedziala ze jak mam czyste sumienie i nie pale to pojde na badanie krwi,w celu zobaczenia czy ja pale zielsko czy nie .No i ku**a pytanie do was ,czy wykryja ze palilem(dzisiaj jaralem) ??jesli tak to czy bd wiedzieli tzn czy moga wiedziec mniejwiecej kiedy palilem :>? dzieki z gory z odp!! pozdro siaaa
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak jedziesz na badania krwi szczegolowa na badania THC to ci wykryje... chyba ze pedagog jest spoko :D
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Jak może pedagog szkolny kazać Ci iść na badania krwi? mogłeś coś wymyślić że się brzydzisz jak widzisz krew ze pewnie zemdlejesz itp :p
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no chyba beda mogli wykryc :p bo nieraz spr po sterzeniu czegos tam :) jak tak to wspolczuje ;) mnie tez grozilo wydalenie ze szkoly ale sie rozeszlo po kosciach :D
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Albo wcisnij jej kit ze to pierszy raz bo na badaniu krwi to wykryja to lepiej jej tak powiec.
 
D

djlid

Guest
jak jej powiem ze palilem to bd zaraz ku**a z kim?od kogo masZ? ku**a ale mi sie panika w***ala na banie ; // ja ***ie pale zadko ale w tym tygodniu co drugi dzien palilem i teraz ku**a ciekawe po jakim czasie mi to zejdzie ;/// bym mogl przekładać te testy unikac jej itd wmawiac cos fu*k fu*k!!
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
2 miesiace i sikaj i pij duzo..
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Powiec ze w kiblu znalazłes i juz niebedziesz powiec ze niesmakowało :jocolor:
 
D

djlid

Guest
tylko ze ona wie ze ja se skads zalatwiam i ze ku**a wie ze ja nie pierwszy raz ;/// ale sie boje ja pie***le o shittt ;/// to moze mi teraz powiedzcie jak juz wykryja te thc wemnie to jakie beda tego konsekwencje? czy ja bd z nimi musial wspolpracowac (sprzedac kogos)czy raczej wypie****a mnie ze szkoly(technikum) czy moze cos na palach bede mial ; / ?
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Zalezy do jakiej szkołychodzisz duzo osub tam pali???
 
D

djlid

Guest
hmmm znaczy w szkole to moze z 20 os max moze troche wiecej nie mam pojecia ;///
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
To słabo lepiej zeby wiecej to by tak nie patrzeli nato atak moga sie ładnie przyj***c kurator albo cos takiego.
 
D

djlid

Guest
o k***aa to ladny bigos ja ***ie ; /// dobra mam 2 opcje pierwsza to taka ze przygadam do pedalki i zaczne jej wkrecac ze raz zapalilem i teraz jedynie przebywam w towarzystwie tych osob ale nie powiem kto to a druga to taka ze za hu*a mnie tam nie zaciagna na testy ;p nie dam sie bd 2 msc walczyl(joke) jakos bd sie wykrecal pozdro i dzieki
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
wkec ze od nieznajomego ;P zaczepil cie i ci zaproponowal ;) ja tak wkrecilem i uwierzyli :] bo mysleli ze mialem 0,5 fetki :) a mialem ok 8g :D
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Bez przesady niema 10 lat :jocolor: przeciesz niepowie ze sie cofną w rozwoju;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół