Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
niezgodze sie
powinno się przesadzać np z małej do troche większej doniczki
a temu poniewarz jak roślina rośnie sobie naturalnie w ziemi to ma jakieś tam fale czy jakiś h*j kture ograniczają rozwuj korzeni a jak są w doniczkach (za durzych ) to wykorzystują 95% energi na rozbudowe korzeni a nie na to co jest nad ziemią
to są poufne informacje , tak kiedyś słyszałem a jednego jestem pewien
przycinając rośline motywuje się ją do jeszcze większego wzrostu!!!!!!!
jak roslina ma za małą donnice to karłowacieje. Jeżeli ktoś nie ma donnicy odpowiednio dużej, niech hoduje w worku po ziemii np 20 litrowym, jak np. JA ;]
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasowywać treści do Twoich potrzeb, a także pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
Kontynuując przeglądanie z tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.