nasiona marihuany

Kukurydza 2022 - Tropicana Poison F1, AF Automazar, AF Blueberry, Własne AF

Wyszukiwarka Forumowa:

PANAMNESIA

New member
Rejestracja
Paź 24, 2022
Postów
3
Buchów
15
Automaty własnej produkcji Plus auto Blueberry i auto Mazar .

Półautomaty Tropicana Poison F1 Fast 5 szt i dla nich ten wątek z racji ze nie ma za dużo na sieci. Wszystko od PanaPestki
Na wstępie , Zdjęcia tej odmiany mimo że pewnie z filtrami foto - świetnie wyglądają.

1. Szukanie odpowiedniego pola
Nie powinno być zbyt daleko fajnie jak blisko wody później loty rozpoznawcze żeby znaleźć dziury I nie niszczyć uprawy dziury raczej dzięki zwierzętom a nie słabej /podmokłej ziemi.
a więc na początku czerwca rozpoznawczy objazd po okolicy.
Jupi nieźle fajna szpara .. cos sie nie posiało

20062022.png


2. Kiełkowanie : automaty pod na początku czerwca zdaje sie kiełkowanie. półautomaty też jakoś tak

3. Loty rozpoznawcze od 20 czerwca i wsadzanie w ziemie 28 czerwca.
Jako że niestety to bardzo słaby okres na wsadzanie małych sadzonek w pole z uwagi na skwar w tym roku chciałem podciągnąć je troszkę w donicach żeby większe wysadzić. Dodatkowo niestety nie znam sie z rolnikami więc

wsadzam - Tropicana Poison F1 i auto mazar/Autoblueberry na przemian o nich nie będzie ta historia bo są znane powiem tylko że dawno spalone i bluberry lepsze było

29062022e668fa115872964f.jpg

03072022.jpg

I tak dalej w ciągu kolejnych 2 tygodni dosadziłem z 40 automatów swoich z czego jeden mnie zszokował .. ale o tym na samym końcu relacji będzie, powiem tylko że nasiona mają z 6 lat kiedych narobiłem sobie autoamnesia XXL x Ak47 sporo i tak co roku wysiewam.

25 października , od ładnych pary tygodni żniwa kukurydzy pełną parą, codziennie mijałem pole a w miarę zbliżania się adrenalinka .. jest jeszcze czy już skoszone ... ale o tym czy się udało oczywiście na końcu relacji będzie
 
Ostatnia edycja:

PANAMNESIA

New member
Rejestracja
Paź 24, 2022
Postów
3
Buchów
15
05.08

Wszystko na miejscu wizyta co 2-3 dni żeby powyrywać męskie. to najbardziej uciążliwy miesiąc był
20220805.jpg


czas poszerzać poletko, więc po rzędzie w bok kasacja kukurydzy, kukurydza już wysoka i udało się w dzień w końcu pojechać zobaczyć jak słońce świeci na roślinki.

Do tego czasu 2x się zgubiłem dymając w polu z kanistrem 15litrów wody, drugi raz około północy spalony jak świnia bez telefonu z 1 fajką zostawiłem wodę żeby nie dźwigać chodząc w kółko, więc jak znalazłem miejsce to musiałem kolejne parę minut szukać wody :)

To chyba ostatni rok takiego dymania z wodą. bo pierwszy miesiąc kluczowy jest jesli chodzi o wodę a zawsze palnik jest w lipcu i zero deszczów, czas coś ogarnąć typu do gleby lub jakiś system - kroplówka.
 

PANAMNESIA

New member
Rejestracja
Paź 24, 2022
Postów
3
Buchów
15
03 09

miał być filmik z yutuba z przejścia się po wszytstkich krzaczkach ale może lepiej nie ...

Tropikanany mają różny fenotyp, już widać co najmniej dwa typy.. aha 3 sztuki jeszcze rosną sobie w doniczkach żeby szybciej doszły

mam lekkie podejrzenie że może pomyliłem nasiona bo jeden krzak wyraźnie odbiega, pierwszy od strony automatów.

Generalnie rośnie sobie trochę bezpańsko, doły się łamią ale walić je pewnie i tak nie dojdą


ResizerImage816X1088.jpg


ResizerImage1572X2096.jpg


ResizerImage997X1329.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół