nasiona marihuany

Kupuje sprzęt do uprawy i potrzebuje rad

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Maniaczek

Guest
Siema. Mam zamiar kupić sobie cały sprzęt do uprawy roślin. Chce sobie kupić jakiegoś boksa koniecznie z lampą 400 watt hps. + oczywiście wentylatory, wyciągające/mieszające. Na forum widziałem fotorelacje i większość ludzi ma 400watt w boksach o powierzchni 100x100x200.
Ja będe chciał uprawiać też w lato, (cool tube nie będę sie bawił) czy jak bym kupił do tej lampy 400watt boksa większego o wymiarach 120x120x200, to będzie to to dobre rozwiązanie?
Czy ta 400 watt dobrze oświetli takiego boksa? (Nie chce kupować 600 watt) i temperatura będzie dobra w takim komplecie w lipcu/sierpniu gdy temperatury są najwyższe?

Podpowiedzcie, doradźcie co i jak <wodna>
 
A

Ayho

Guest
Jak wsadzisz boxa do piwnicy latem , będzie ok w przeciwnym razie z temperaturą jest kiepsko. I mówię o tym bo mam 1x1 1,2x1,2 2,4x1,2 przy oświetleniu HPS jest w boxie gorąco ...więc mnie to skłoniło do rezygnacji z uprawy latem. Mam za to 2 rzuty, jeden po Nowym Roku , kolejny zaczynam początkiem września.
Jak myślisz poważnie o zakupie to gość na olx ma fajny zestaw za dobre pieniądze.
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Siemano,
Mialem 400w w 0.9x0.9 i bez cooltuby sie nie obeszlo. Box 1.2x1.2 to zdecydowanie 600w. Moze wydaje Ci sie ze 100 cm a 120 cm to nie duzo ale przy powierzchni masz 1m2 do 1.44m2 wiec juz roznica znaczaca. Dla mnie cool tuba albo reflektor chlodzony powietrzem to must have przy hps.

Pozatym pomysl o ledach. Hps to tez spory wydatek. Rozwiazesz problem piekarnika
 
M

Maniaczek

Guest
Siema.

Upatrzyłem sobie namiot firmy Homebox, (podobno box'y tej firmy są dobre). Ktoś używa tych namiotów? I czym dokładnie jest ta powłoka par+ ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Używam homebox evolution, nie chodzi o ten par+ ale o samo wykonanie namiotu, zamki są fest grube i mocne nie do roz***ania, ściany boków się nie zapadają zbytnio pod wpływem podciśnienia jak to widziałem przy innych namiotach, całość jest bardzo dobrze zszyta i dopasowana do stelażu, nie przepuszcza światła, produkowane w germanistanie. Jeśli szukasz jakości i namiotu na lata to dobry wybór - Polecam. Drugą opcją na którą warto zwrócić uwagę są budboxy z serii white.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół