nasiona marihuany

Kwas Prosze o pomoc

  • Autor wątku Usunięty 84104
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
U

Usunięty 84104

Guest
Witam wszystkich. Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem nowy w temacie zażywania kwasu... Proszę o pomoc w rozwikłaniu zagadki czy to był to tylko kwas, czy może coś jeszcze. Postaram się opowiedzieć w skrócie to, co się wydarzyło... Bylem na imprezie wypiłem kilka łyków alkoholu, gin z tonikiem z dolewką jeszcze innego mało 12% procentowego alkoholu (zrobiłem gdzieś cztery płytkie łyki) później znajoma wpadła na pomysł, aby zażyć sobie kwasa. Nigdy tego nie brałem, więc czemu nie pomyślałem... Dostałem jeden cały papierek. Dałem na język i oglądaliśmy wspólnie jakiś film. Po krótkim czasie 10/15 minut dostałem euforie, śmiałem się ze zdarzeń, które były w filmie oraz w późniejszym czasie pobudziło mnie coś seksualnie. Dodatkowo po tych 20 minutach straciłem całkowicie świadomość, ***ał mi się film. Pamiętam tylko krótkie fragmenty kilku sekundowe różnych zdarzeń... chciałem coś powiedzieć do koleżanki, ale po sekundzie zapomniałem co miałem jej dopowiedzenia. Po jakiś 5 godzinach odzyskałem świadomość, nie wiedząc, co się wydarzyło. Bylem nieco przybity. Nie potrafiłem nawet odpowiedzieć na zadane mi pytanie, które było mi zadane. Żadnych wizualnych efektów po kwasie nie doznałem. Moja koleżanka nie utraciła, świadomości a robiliśmy to samo. Wiem jeszcze, że po kwasie wypaliliśmy zioło... Moje pytanie brzy czy po takim zażyciu kwasu istnieje możliwość na tak ***any film? (podkreślam, że był to mój pierwszy raz. Znajoma zażywała to 4 tygodnie wcześniej) Czy to normalne objawy, że tak odpłynąłem? Czy może do mojego drinka zostało coś jeszcze dodane na utratę świadomości? Jakie piguły, żeby sobie kogoś wykorzystać? Dzięki wielkie za pomoc w rozwikłaniu sprawy... Na 100% wiem, że ten papier to był kwas...
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
To nie był kwas.Może jakieś Nbome ale też bym nie był pewny bo za szybko weszło.
Druga sprawa to mieszasz używki których nie próbowałeś wcześniej i to nie było mądre.
Nie bierz narkotyków niewiadomego pochodzenia bo Cię ku**a zmiotą z planszy.
Tak naprawdę mogli Ci podać wszystko w papierze oraz drinku a palenie mogła to być jakaś maczana.
Za dużo niewiadomych....
Wyciągnąć wnioski i nie robić tak więcej ✌️
 
U

Usunięty 84104

Guest
Jestem przekonany, ze to był kwas, i ziolo. Jedyna opcja to taka, ze do napoju było dodane coś jeszcze. Jakaś pigułka gwałtu np: GBL? Po nim ma się uczucie euforii. Chęć na sex oraz w większych dawkach utrata świadomości...

A co z objawami zażywania kwasu?

- czy można po nim utracić świadomość, (dodam, że zrobiłem tylko kilka płytkich łyków alkoholu co by w rzeczywistości mnie by nie klepło),
- czy są jakieś problemy z wymową, odpowiadania na pytania (nie bylem wstanie odpowiedzieć na zadane mi pytanie),
-oraz w moim przypadku nie potrafiłem przypomnieć, sobie co chciałem powiedzieć sekundę temu
- uczucie/potrzeba ruszania jednej z moich kończyn/nogi, bo nie mogłem jej spokojnie zostawić, musiałem nią ruszać.
- czy po kwasie ma się ochotę na sex lub czy czuje się popęd seksualny

Czy tak działa kwas?

Dzięki za odpowiedz. Wnioski już wyciągnąłem... Człowiek uczy się na blendach szkodę za na swoich..

Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Chłopie pobrałeś/wypiłeś/dosypali Ci ch*j wie co i wymagasz że na forum ktoś tu Ci zrobi szczegółową analizę z podziałem na substancje.A może ta mieszanka uruchomiła jakieś Twopje zaburzenia psychiczne których nie byłeś świadom?
To tak naprawdę wróżenie z fusów,gdybanie i pogoń za własnym ogonem.

Jeśli jesteś przekonany że to był kwas to ogarnij sobie od tej osoby to samo,bierz opiekuna i szamaj.Zobaczysz wtedy czy sytuacja się powtórzy.

Wogóle po***ana akcja.Miałem podobną w czasach kiedy dopalacze były legalne.Na imprezie każdy wysypywał kupki dopałów na stół i było "jedzone".Towarzystwo wmawiało mi że została mi jedna kreska bo się zagapiłem czy ch*j wie co,a że byłem już porobiony to długo mnie nie namawiali (w końcu to podobno było moje).W rzeczywistości posypali mi jakiegoś śmeksu po którym miałem bardzo ciężko.Na szczęście byłem na tyle świadomy że wydzwoniłem ziomka który podjechał i mnie wyciągnął.I tak z dnia na dzień odbiłem od tej ekipy i to była bardzo dobra decyzja.Także skoro wyciągnąłeś lekcję z tej "awarii" to za***iście.
Powodzenia!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Pamiętasz czy papierek miał jakiś posmak?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
A dupa cię nie boli albo coś innego? Jak był kwas to z teoretycznej wiedzy ma podobne działanie do grzybów. Grzyby znam kwasa nie. Jak się mylę to poprawcie. Ale jak nic nie pamiętasz to coś jest nie tak.
 
U

Usunięty 84104

Guest
Papier nie miał smaku, który by mnie niepokoił. Smakował jak papier, to tyle. A dupa nie boli, tak daleko nie doszło, tego jestem pewien... Proszę was o jedna szczerą, odpowiedz i czy taki objaw występuje po zażyciu KWASU. Proszę o odpowiedz na konkretne pytanie, to jest ważne.

- nieskoordynowane ruchy / uczucie/potrzeba ruszania jednej z moich kończyn/nogi, nie mogla leżeć w miejscu musiałem nią ruszać.

Czy to normalny objaw ? Występował 10-20 min po zażyciu.

Za kilka dni spotykam się z tymi ludźmi. Trochę ich przycisnę, myślę, ze wszystkiego się dowiem. Mam nadziej, ze mnie nie poniesie za mocno....

Tylko tyle chce wiedzieć. Temat później można zamknąć. Dzięki za wasza pomoc... Pozdrawiam.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zamykam ten wątek bo jest totalnie bez sensu i dla każdego kto potrafi myśleć logicznie nie wymaga to komentarza. Wszystko zostało powiedziane.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół