nasiona marihuany

KWIECIEŃ OUTDOOR 2024

• Autor wątku Usunięty 86795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Eko

997
Weteran
Buchów
4,796
Odznaki
13
Wazne że jeszcze z tydzień chłodniej a później już pójdzie w górę, dziś w nocy było bez mrozu jednak
No i? Wyobraz sobie ze każdy konkretny gracz czeka na odpwoedni moment z rzutem na spota, to że się często udaje komuś taki wczesny desant nie gwarantuje plonu ani tego że będzie lepiej więc po h*j to robić?

mastablastskun

Well-known member
Buchów
15
Panowie jak blisko kolo siebie moge posadzic automaty zeby to mialo rece i nogi zalezy mi zeby to byl jak najmniejszy teren potrzebuje wsadzic 20 sztuk

Manso

Hodowanie rąk nie brudzi
Buchów
598
Co
Panowie jak blisko kolo siebie moge posadzic automaty zeby to mialo rece i nogi zalezy mi zeby to byl jak najmniejszy teren potrzebuje wsadzic 20 sztuk
tak co 40/50 cm jak robisz poletko. Można gęściej, ja lubie przewiew i możliwość dojścia do każdej rośliny

Eko

997
Weteran
Buchów
4,796
Odznaki
13
Zależy od kilku czynników, ale ze to out to proponuję zrobić jak najbardziej możliwe odstępy tak aby nie było miedzy roślinami zwarcia, lepsze doświetlenie, lepszy przewiew, co 40cm dla mnie to za wąsko ale jak ktoś chce to może i co 10 i nawet się uda metod tyle co fachowców

mastablastskun

Well-known member
Buchów
15
i tak tez zrobie durga sprawa Panowie na miejscowce mam mokro podlewac nie musze tez nie chce sie pokazywac zbyt czesto jaki nawoz mozecie polecic w granulkach czym bede mogl podsypac na faze wzrostu

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół