nasiona marihuany

Kysztamysza i pierwszy grow

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siemasz.
34* I 40% da rade na flo ale w vegetacji to mysle ze po ch**u fest jest. Ja bym z tym walczyl zaciekle.
pozdro
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Mały upik , coś się dzieje sesesesesese


JH; kikut w sam raz na sample hehe

+ siostry :)


Troszkie się zajechałem z doniczkami bo kilka mi nie wyszło i juz sam nie wiem hehe ale obstawiam że to
CBD Skunk Haze x KF x DF którego jako jedynego dziabłem i mam nadzieję ze tym razem dobrze hehe planowany FIM

i reszta on the way :smokee:

w kwadratowej doniczce obstawiam że to będzie Killing Fields x DF

na szybko bo żwiru pod domem pod dostatkiem zwiększacz wilgotności :D



Na koniec małe pytanko czy ktoś zaopatrywał sie w taką buteleczkę A którą miesza się z buteleczką B ?


Bo mam A i nie mam B i mam rozkminkę czy jak producent radzi aby mieszać zrobi wielką różnicę gdybym darował mieszanie z B bo do miasta nie nie wybieram w najbliższym czasie a przez neta nie kali się :/
Będę wdzieczny za jakąś odp. do pytanka hehe
 

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Temperatura to bardzo względna sucz..... Bo wystarczy że masz czujnik wystawiony na działanie światła i będziesz miał zawyżone wyniki.

Dlatego:
-czujnik na wysokości topów, osłonięty czymś białym od bezpośredniego światła i zawsze w tym samym miejscu boxa. Zawsze. Wtedy po pewnym czasie obserwacji sam zobaczysz czy te 34 stopnie to za dużo czy za mało. Kazdy ma inny box i inne warunki. Więc nie da się powiedzieć że 34 to za dużo.
-wilgotność w IRE jest chyba wysoka. Ziomki którzy tam mieszkają już parę razy wysyłali mi zdjęcia za***istej pleśni na ścianach. Prawda jest też taka: zabawa w nawilżacze powietrza, bimbrownie z pożal się panie kwasku i tempu podobne cuda to domena początkujących. Z czasem przestaniesz się przejmować i zainwestujesz w dobry wentylator wyciągający.

Mieszanie nawozów - poczytaj skład, pomyśl. zazwyczaj jedne składnik ma dużo azotu (więcej na wegu lejesz) a drugi ma więcej P i K (na flo). Więc tabela dawkowania to poradnik a nie wyrocznia. A poza tym w ziemi masz żarcia dla roślin na dobre 3-4 tygodnie.

Więc moja rada: weg bez nawozów albo minimalnie. Małe rośliny i tak wiele nie zjedzą a nie zasolisz gleby.
Więc jak musisz lej śmiało samo A.

I pilnuj PH. Bo to jest coś co raz zwalone odbija się czkawką do końca.......
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Dzięki , co do PH to w normie ale oczywiście bez obniżenia się nie obchodzi :)
Z "A" póki co zrezygnowałem mam jeszcze od Dutcha na vega więc tym dokarmiam co drugi tydzień ( na kolejny wsad dokupię "B" teraz się nie pali )

Z temperaturą daje rady , jest ponad światłem umieszczony czytnik więc daje rady .
Wilgoć faktycznie jest wysoka ale u mnie póki co się nie pokazuje żadna pleśń , na wego musiałem wrzucić wiadro z zalanymi kamieniami bo spadła mi do 35% , teraz jest w normie :)


A teraz mały upik z tego co się dzieje :)

CBD Skunk Haze x KF x DF




Killing Fields x DF - ostatni wylądował w ogrodzie przez jajca , ten póki co nie pokazuje nic :)




Wydaje mi się że póki co wszystko jest ok tak przynajmniej to wygląda :)


a na koniec bo zapomniałem hehe automat JH



jeszcze z tydzień go przetrzymam i będzie cięcie :)
 
Ostatnia edycja:

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Trzymanie czujnika nad lampą to...... no chyba wiesz że ciepłe powietrze idzie do góry. A 600-tka generuje go sporo. Umieść go na wysokości topów POD lampą.....

Co do nawozów: Czy canna Aqua nie jest do hydroponiki?

i jeszcze raz co do wilgotności - pier...ol to.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Qrwa no faktycznie Ale kapa :D no dobra jest napisane ze najlepiej nadaje sie do hydro ale nie jest napisane ze nie nadaje sie do podlewania ziemi :p ( nauczka na przyszlosc , czytac uwazniej )
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Dzieńdobrywieczór :spalony:

Mały upik :) wczoraj się modliłem dzisiaj chooj z tego modlenia :p na jednym krzaku zaobserwowałem jajca , mam nadzieję że się nie pomyliłęm bo już wyniosłem do ogrodu :yeahh: , obawy mam co do reszty z resztą zobaczcie sami :)

Killing fields x DF póki co nie widać od tygodnia ze światłem 12/12





CBD Skunk Haze x KF x DF
tutaj kiepska jakość ale widać :/
no.1 ten już na zewnątrz.

no.2

no.3 nie wiem ale chyba zaczyna flo


całość

 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
W sumie nic się nie zmieniło poza tym że ruszył proces kwiatostanu :crazy:

Kaczka bez stresu jak widać rośnie i zaczyna na bogato :)





CBD po cięciu , na stresie chwilowy zastój miały a później się wyciągły , albo tak mają w naturze że tak rosną :)


 
D

DIABLO

Guest
rośliny bez większych problemów się rozwijają, jak mniemam ????
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No w malym boxie ( nie robilem zdjecia ) dwie sztuki juz gonią :) af JH , a te na zdjeciu to na moje oko chyba sie dobrze rozwijaja ( bede mogl porownac przy kolejnym wsadzie :) no i musze zainwestowac jesze w wiatrak jeden bo temperature mam w granicach 35 stopni i ciezko mi zbic od tak i motyla noga musze zainwestowac w lepszy namiot bo ten co kupilem to pazdziez tygodnia strasznie przebija swiatlo ( ale czego sie moglem spodziewac patrzac na cene :/ ) a tak poza tym to chyba jest ok :) kwitną a to najwazniejsze chyba :) pzdr
 

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
W sumie nie widziałem jakie wymiary ma twój box, ale po doniczkach na oko szacuje że jakieś 60x60 cm albo 80x80. A na taka powierzchnię HPS 400 wat by styknął. Chyba że źle oceniam doniczki.

Na zdjęciach widać że filtr masz postawiony na podłodze. Gdybyś go podwiesił jak najwyżej nad lampą wtedy zasysał by osuszone i podgrzane powietrze które ma w sobie cały smród z roślin który chcemy odfiltrować. I automatycznie miałbyś spadek temperatury.

Do tego wloty świeżego powietrza zazwyczaj są na dole, więc filtr u góry zapewni prawidłową cyrkulację powietrza co oznacza - raz jeszcze kontrola temperatury i brak potrzeby zabawy w wiatraki mieszające.

I po kiego ciula chcesz bawić się w podnoszenie wilgotności???? Przecież mieszkasz w IRE. Podawana przez ciebie wilgotność 40% to chyba odczyt tuż spod lampy HPS z nieosłoniętego czujnika. Bo nie wierzę żeby powietrze wpadające do boxa miało mniej niż 70-80% wilgotności.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No witam ;) wiesz z tym filtrem juz ostatnio myslalem zeby go powiesic ale tripa mialem bo konstrukcja jakas licha ale jak znajde czas to pomysle nad tym , tym bardziej ze to co piszesz ma sens :) na wilgotnosc przymykam oko tak jak juz ostatnio pisales :) .
Box ma wgmiary 120x120x2h , po weekendzie skrobne posta jak uda mi sie powiecic ten filtr.


@ uporalem sie wczoraj w nocy z tym filtrem :) zamontowalem , dzisiaj sprawdzalem i temperatura 29 , wilgotnosc 48% po tym jak wyciaglem ze srodka wiadro z woda i kamieniami :p - buszek za dobre rady pzdr :)
 
Ostatnia edycja:

Auto_Flow

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
353
Buchów
3
Box ma wgmiary 120x120x2h , po weekendzie skrobne posta jak uda mi sie powiecic ten filtr.

To trochę większy niż myślałem <lol><lol>:sunny:

W sumie też nie pomyślałem bo w namiocie 60x60 miałbyś piec hutniczy z HPS-em 600. :freak2:
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
To Wesołych Świat i tłustych :) niech wam brzuchy z przejedzenia nie popekają :)
forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-773525]
normal_IMG_20151220_133845.jpg
[/url]

Kaczor na dniach bedzie :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół