nasiona marihuany

LA Confidential - ile wegować?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kukułka

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2012
Postów
49
Buchów
325
Cześć, roślina na zdjęciach to LA Confidential z DNA Seeds. Obecnie mija 35 dzień od kiedy wystawiła łeb nad ziemie, koło 20 dnia była ciachnięta na Bena. Rośnie sobie w lightmixie z zestawem od biotabs pod panelem DIY gdzie obecnie moc panelu to około 40W. Zastanawiam się ile to jeszcze wegować, poprzednie rośliny przełączałem na indukcje gdzieś koło 21 - 27 dnia, co w przypadku Killer A5 Haze i tak rozdupcyło namiot (40 x 40 x 120).
Tutaj ze względu na to że roślina jest w 100% indica nie wiem jakiego przyrostu na wysokość się spodziewać a nie chce skończyć z karłem. Poniżej zdjęcia:

nowa_1--kopia.jpg

nowa_2--kopia.jpg



Reasumując - proszę o podpowiedź ile to jeszcze trzymać na wegu.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
Już bym przełączył, jeśli nie chcesz kombinować potem, a jak lubisz kombinować to czekaj max tydzień.
 

skuna

¿Gieta skuna?
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
269
Buchów
1,632
Odznaki
6
Lampę jakoś wysoko masz. Ja bym dał nawet z połowę niżej i korygował. W indukcji potrzebują więcej światła i pójdą ci szybciej do góry.
 

Kukułka

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2012
Postów
49
Buchów
325
W takim razie przełączam na indukcje. Co do lampy to obecnie jest jakieś 40 cm nad szczytami, na indukcji odpalę te czerwone diody i ewentualnie zwiększę moc jak będzie taka potrzeba.
 

Kukułka

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2012
Postów
49
Buchów
325
LA prawie nie rośnie po flipie.
Też się właśnie spotkałem z takimi opiniami gdzieś na zagranicznych forach i z tego względu się w ogóle pojawił ten temat. Wstrzymam się więc jeszcze z tym przełączeniem, najwyżej później będzie walka o miejsce.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Nie będzie walki. LA to na prawdę karzełek. Za to plon świetny, w kontekście jakości. Jedna z moich ulubionych odmian.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół