nasiona marihuany

Laik indor ocena zestawu

Wyszukiwarka Forumowa:

Bazyleusz

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
22
Buchów
0
Czyli przypuśćmy że na wymiary Boxa 150 x 150 będzie ta lampa odpowiedna choć martwi mnie na obecną chwilę sytuacja z serwisem mars hydro i nie ukrywam iż chciałbym skonsultować coś swojego ponieważ prócz radiatora listwy i ledwo (podstawa całego cyrku) mam wszystko co potrzeba czy jest ktoś ba forum kto udziela rad co do budowy panelu.
 

Bazyleusz

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
22
Buchów
0
A wiec na box 150 x 150 polecany jest mars hydro a jak wyglada sytuacja ew serwisowania > Skłaniam sie równiez do budowy własnego panelu na taki dokładnie wymiar czy jest na forum osoba która udzieliła by mi pomocy przy konsrukcji .
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Kolego wejdz w dzial oswietlenie led i tam jesy wszystko poradniki tematy mozesz napisac nawet na priv do kogos z tamtad co wie co jest 5 :) poszukaj jest od a do z napewno ktos ci pomoze we wszystkim :) pozdro
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
hej ten Mars Hydro Reflektor 960 W u producenta kosztuje 247 euro + 8, 66 euro wysyłka z niemiec podobno czeka się dwa dni żebyś tu 2tys nie płacił ! , obadamy zamówiłem mniejszy 240w ,ale źródło sprawdzone bo kolega z forum własnie kupił i polecił mi ... jak coś to pisz na priv to ci dam namiary na alliexp.....
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Mam i MarsHydro i CLU058, oba po ok 320W, jeden robi na powierzchni 0,64m2 drugi na 1,44m2, pod COBami rosną dużo lepiej - wnioski wyciągnij sam :)
 

Bazyleusz

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
22
Buchów
0
Wnioski wnioskami ile takich cobow potrzeba i i jeśli mógłbym prosić można link do tego sprawdzonego dostawcy z Niemiec
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół