nasiona marihuany

Lampa do doświetlania warzyw i ziół na parapecie. V-TAC na uluminiowych profilach

Wyszukiwarka Forumowa:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
dzieki za info
czyli jeden taki pasek kingbrite puszczony na 0,5A daje 82w ? ile voltów ? tak patrzyłem nie doszukałem się ile przy 0,5A daje on lumenów
i jak kasowo to wychodzi trafia to na cło ? ile wysyłka tego wychodzi
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Jeden pasek puszczony na 0,5A ma spadek 43V czyli 21,5W. Dwa takie dodały mi 43W w ledy, czyli jakieś 45-46W poboru więcej.
Pasek puszczony na 0,7A ma spadek 43,5V czyli 30,5W.
Pasek puszczony na 1A ma spadek 44,1 czyli 44,1W
Domniemam, że pasek puszczony na 1,5A będzie miał spadek 45,1-45,2V czyli ok.67,8W(nie mierzyłem).
Wysyłka zależna jest od ilości. Moja paczka została oclona.

BTW Na przyszły rok mam zamiar wysiać papryki 14go lutego i pomidory dwa tygodnie później.
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Po przesadzeniu trochę spowolniły tempa, budują korzenie. Zrobiłem porządek z liśćmi z samego dołu i zbędnymi wilkami. Zostały dzisiaj podlane, więc teraz pewnie znowu ruszą z kopyta. Jakieś zioła/sałaty na outdoor w wiadrach też powschodziły. W doniczki z umierającymi pomidorami wepchałem wilki z pomidora koktajlowego, tygrysiego, bo nie wiadomo jak się to stało, ale jest tylko jeden :rolleyes: Pogoda jaka jest i ile słonecznych dni każdy widzi. Bez doświetlania w tym roku miałbym co najwyżej materiał na miotłę o ile w ogóle. A tak, wygląda to tak:





 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,186
Buchów
5,080
Bez doświetlania w tym roku miałbym co najwyżej materiał na miotłę o ile w ogóle. A tak, wygląda to tak:
Może od razu by postawić 2_3 poziomowego boksa i się nie wygłupiać z tym oknem ;). Większego nat światła niż 450 umol/m2s chyba do tego by nie było potrzeba ;?. Niewielka moc na powierzchnie wentylacja niepotrzebna zbyt silna... ;]
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Może od razu by postawić 2_3 poziomowego boksa i się nie wygłupiać z tym oknem ;).
A wiesz, że już o tym myślałem. Za chwilę będzie dżungla, a i tak już ogórki się doświetlają w szafie, bo brakło miejsca. Na dniach zamawiam namiot 120x120 ;)
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Może od razu by postawić 2_3 poziomowego boksa i się nie wygłupiać z tym oknem ;).
Jednopoziomowy z myślą o zimowej uprawie warzyw już jest. Lampa przeszła kolejną i nie ostatnią modernizację, więc łączenia na trytki. Na tą chwilę ustawiona na 260W.

Na parapet prawdopodobnie będzie inny projekt na taśmie led 24V 5050, ze względu na małe przysłanianie światła słonecznego. Paski i zasilacze leżą i się kurzą.





 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,186
Buchów
5,080
Jednopoziomowy z myślą o zimowej uprawie warzyw już jest. Lampa przeszła kolejną i nie ostatnią modernizację, więc łączenia na trytki. Na tą chwilę ustawiona na 260W.

maleństwa już kwitną.
btw: dlaczego biały boks ?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
btw: dlaczego biały boks ?

Ładniejszy. Światło odbija ponoć tak samo jak srebrny. A w tych samych pieniądzach miał dodatkowe okna po bokach. Namiot to Herbgarden 120x120 white.
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,186
Buchów
5,080
Ładniejszy.

Miernik i porównanie ;)
ps: chyba nagrzeje dziś kolejną lampkę.

Widzę, że nałożyłeś te paski na profile Al _ Sprawdzałeś różnice temp po takim zabiegu ?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Miernik i porównanie ;)

Nie mam do czego.
Widzę, że nałożyłeś te paski na profile Al _ Sprawdzałeś różnice temp po takim zabiegu ?
Celem nie było odprowadzanie ciepła, a ułatwienie montażu wszystkiego w jednej płaszczyźnie. Paski wiszą na trytkach. Teraz dostają 0,5A. Sprawdzę jak podniosę prąd do 0,7A. Na tych zasilaczach mogę dać 1A, czyli łączna moc V-TAC(120W) i lm(240W) to 360W. Minimalna moc to 180W(lm na 250mA-60W), albo same V-TAC 120W, lub same lm na 60W :)
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,186
Buchów
5,080
Zero pasty na styk po prostu ? Skorą są to czemu nie..??
Mniejsza z tym.

Nirvana - Smells Like Teen Spirit ( Zardonic Remix )
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@gosc mam ten sam box tylko mniejszy porownywalem z innymi ten fajny w fajnej kasie i z bokami co tez sie przydaje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół