nasiona marihuany

Lampa HPS 250W

Wyszukiwarka Forumowa:
M

malutka

Guest
:pl: Przeszukałam całe forum, i duzo stron internetowych. Poświęciłam na to jakieś 8 godzin i nigdzie nie znalazłam do kupienia lampy hps 250 W :/ Pomóżćie bo potrzebuje jej szybko :( Moje roślinki już nie mieszcza sie w tym growboxie i chce je jak najszybciej przenieśc to wiekszego :) ale do tego potrzebuej tej lampy. Plissssss doradźcie mi coś, podajcie linki do stonek gdzie można ją kupić, albo sprzedajcie swoja :p:p Peace
 
B

blancik

Guest
Pod tym linkiem masz komplety za okazjonalną cene. Napisz tylko do faceta i zalatwione, lub na jego aukcjach jest gdzieś podany numer telefonu, poszukaj i zadzwonisz może lepiej bo on gdzieś robi i nieraz czeba czekać za odp. na meila.
Cena za calość Ci wyjdzie 60zl tylko, plus koszt przesylki do 20zl max za pobraniem.
Takiej okazji napewno nigdzie nie znajdziesz, także skorzystaj bo faceta już sprawdzilem bo kupilem cos podobnego.
Eloooo

http://www.allegro.pl/item117703768_okazja_tanio_zarowki_wls_lrf_mix_sont_pro_hpi.html
 
M

malutka

Guest
Dzieki. A te z hempa sa za drogie :/ A jak zrobic własny odbłysnik ?
 
M

malutka

Guest
A jakoś prościej się nie da ?? :p Ej blancik, ten gościu ma wyłącznona komóre :/ Nie ma ktoś do zamotania takiej lampy ?
 
B

blancik

Guest
Wlaśnie podejrzane z tym gnojem, bo bogusik2 już mial problemy.
Myślę że on chyba zajarzyl że ma tak tanio i się wycofal. Będe zaglądal na jego aukcje i w razie co napisze.
Elooo
 
M

malutka

Guest
;o;o jakie problemy miał ?? A dzowniłam do tego faceta i lipa nie ma Lampd HPS :/
 
B

blancik

Guest
ogólnie problem, bo poprostu już bogusikowi mówil że lamp HPS niema, a jak ja bralem to mial. Dziwny jakiś ten facet, bo az niemożliwe ze wszystko mu zeszlo w jakieś 2-3 dni
 
M

malutka

Guest
Heh no rzeczywiście dziwny :/ Ale to nic znajde ją jakoś inaczej :) Pozdro :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół