nasiona marihuany

Lampa HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
Potrzebna mi lampa HPS 70W najlepiej ze starterem

albo sam starter moze któs ma do sprzedania byłbym wdzięczny dzie
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
ze starterem...

ale chyba nie chcesz kupic? Sprawdzalem cie tylko :p Za ta kase byc mial 150W HPS
lampy.com.pl i wszystko jasne.
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
juz wiem sam rozpacowalem ale dziex mam lampe hps załego zestawa za 40zł
:mrgreen:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
juz nigdy nie kupie lampy hpsy tak w osobnych czesciach bez oprawy!!!!!!!!!! tyle pieprzenia ze glowa boli, zeby ladnie pasolwa w boxie, byla z regulacja i miala dobry odblysnik...tak nia wywyjalem ze az mi sie z***ala i slabiej swieci...wr

...ma ktos sprzedac 150w z oprawa i najlpiej bez tej czesci warzacej tone!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Rozczaruje cie... ta czesc wazaca "tobe" jest najwazniejsza. Przynajmniej w takich lampach jakie my mamy. Moze w tych nowszych w obudowami jest zastapiona lzejsza.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
widzialem dzis nowe transromatory...jak te stare co my mamy waza z 5kg zaluzmy to te nowe waza z 3kg, sa okragle i moze troszke bardziej praktyczne...ale tylko troszke :wink: ...sa jeszcze ponoc jakies elektornicznie jeszcze lzejsze...ale drozsze..wiadomo...

...wole pozbierac na orygnalna lampe z oryginalna oprawa do hodowli...bede mogl spac i wyjezdzac w spokoju ze nic mi nie splonie czy zawali... :)
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Ja mam HPS 150W do opylenia, w skład wchodzi statecznik philllips, kondensator, 2 żarówy(daje 2 bo mam chyba z 10 żarów 150W i niewiem co z nimi robić). Nie posiadam tylko zapłonnika -bo sie roz***ał jak go z lampy ulicznej wyrywałem - :lol: i oprawki :twisted: . Oprawka nie problem kupić ,ja za 10 zeta w elektrycznym kupiłem. Trudniej juz zaplonnik ale jak ktos ma to moze zaplonnik od 70W użyc, bedzie dobry. Mysle ze za 40 zeta byłbym w stanie pogonić komuś taki zestaw 8)
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...narazie to kupuje tranformator ktory mi sie z***al...40zl w hurtowni koszt...nima kasy na nowa hpse... :?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
nie wime czy taka fajna jest ta hpsa u gory...tą czarną cześć ja mam dwa razy mniejsza...np

a co do mojej hpsy to z***ał mi sie kondesator nie transformator...kondesatora nie musi byc...ale ponoc wtedy zrzera lampa wiecej prądu :evil:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół