nasiona marihuany

Lampa UV

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Widzisz jakbyś poszukał to byś wiedział że te własnie lapy zostały wydane ludziom tu na forum zeby została przeprowadzona relacja z ich użyciem by było wiadomo co to takie i czy rzeczywiscie robi robotę. Poczekaj trochę a bedziesz miec czarno na białym. Wątek jest w dziale konkursy
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,080
Wątek jest w dziale konkursy
Ciekawie czy moda na dodawanie UV wróci ? Kiedyś to były świetlówki. Te do wabienia much są np. ciekawie. Nie istotne. Jeśli się pożyje to się zobaczy. Na ile popularne na forum to będzie. Na ile poza to cholera wie. Chyba coraz popularniejsze ? Nic nowego. Diody drogie i słabo dostępne raczej ??
 

Salomon

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2012
Postów
112
Buchów
247
Widzisz jakbyś poszukał to byś wiedział że te własnie lapy zostały wydane ludziom tu na forum zeby została przeprowadzona relacja z ich użyciem by było wiadomo co to takie i czy rzeczywiscie robi robotę. Poczekaj trochę a bedziesz miec czarno na białym. Wątek jest w dziale konkursy
Dokładnie wiem, że w dziale konkursy są te lampy do wygrania. Ale na naszym forum jest dużo growerow i może ktoś już sam wcześniej korzystał z tego patentu.
Więc jak nie masz nic ciekawego do dodania to nie dodawaj .

Ciekawie czy moda na dodawanie UV wróci ? Kiedyś to były świetlówki. Te do wabienia much są np. ciekawie. Nie istotne. Jeśli się pożyje to się zobaczy. Na ile popularne na forum to będzie. Na ile poza to cholera wie. Chyba coraz popularniejsze ? Nic nowego. Diody drogie i słabo dostępne raczej ??
Diody można na allegro poszukać.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,105
Odznaki
9
Mam coś takiego? Jest sens to montować? Na jakiej wysokości trzymać?

reptile_uvb100_13w_2186.jpg

reptile_uvb100_13w_2186_table.jpg
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,080
Mam coś takiego? Jest sens to montować? Na jakiej wysokości trzymać?
Na forum jest tutorial z doświadczeniami: dla świetlówek UVB. Nie wiem ile ta konkretnie ma w emisji _ ale to wpływa hamująco na wzrost i dodawano raczej ostrożnie _ i podczas kwitnienia jedynie _ niektórzy przez godzine dwie.. itp. Tego rodzaju świetlowki różnia sie emisją i ilością _ daj SPD to sie policzy ;) Ile czego jest.

tu wyniki tamtych zmagań => wieki temu : razem z jakimiś zaleceniami.


nigdy go nie przeczytałem :lol: Byłem zawsze na przeciw _ wieki temu to było i przez jakiś czas na forum był szał na.

jest i tania alternatywa mantisa UVA tu: UVA nie jest niebezpieczne. Mantis ma taką emisje _ analiza_ i obliczenia dla niego są pod wskazanym linkiem jako cześć spamu.


4 sztuki na m2 jak tu proponowane to za dużo raczej : dwie na m2 : koszty minimalne wsio opisane w wątku: łącznie z analizą mantisa tyle, że to UVA a nie uvb którego jest trochę w repti. Budowa z odbłyśnikiem jest śmiesznie tania


swietlowka-t8-_UV.jpg

uvA_ze-swietlowek-na-muchy_2.jpg
na-jednej-wysokosci_2.jpg
UVA-ze-swietlowek-overkill.jpg
na-jednej-_wys_1.jpg
emisja-mniej-wiecej.jpg
40_procent_kto-wie.jpg

linkiem
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół