nasiona marihuany

Lampa

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Czaptorro

Guest
VOSSLOH SCHAWABE
US-Power Lgnitor
Z 400 M
Ref. No. 14 7709
220-240V/50-60Hz
For Lamps
HS 70(DE)-400 W
HI 70-400 W
Lb Max 5 A

to pisze na lampie tzw.. na statecznmiku albo na czymś tam :p takim okrągłym czy można pod tą lampe podłaczyć wieksza zarówke niz 100 ? oczywiście HPS ? bo jest teraz 100 hps ... czy od czego to zalezy ?
 
G

Green

Guest
hmm nie na 100% ale na 99 jest to opis zaplonnika a jak wiadomo on ma wiekrzy zakres mocy w tym wypadku od 70 do 400W hps jednak abys mogl podlaczyc inna lampe musisz miec odpowiedni statecznik te jednak sa robione tylko pod jeden zakres mocy, czyli jak masz 100W to tylko taka lampa tam bedzie pasowac aby dac inna musisz wymienic statecznik na odpowiedni do mocy lampy jaka chcesz tam zamontowac
pozdr.
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
A ja mam pytanie bo ostatnio widziałem lampe na gdzie koles miał doniej opis ze działa w zakresie od 200w do 400w pewnie to był jakiś wałek!!??
 
B

blancik

Guest
Czaptorro śmialo możesz podlączyć do 400W i to jest zaplonnik
 
G

Green

Guest
A ja mam pytanie bo ostatnio widziałem lampe na gdzie koles miał doniej opis ze działa w zakresie od 200w do 400w pewnie to był jakiś wałek!!??
raczej napewno niespotkalem sie jeszcze z statecznikami ktore mialy by wiecej jak jeden zakres mocy lamp, narazie jest to chyba technicznie nie mozliwe,co prawda jezeli podalczysz lampe 250 Wpod uklad zaplonowy 400W bedzie dzialac jednak nie wiadomo jak wplynie to na jej wydajnosc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół