nasiona marihuany

Lampy LED 1365 Diody lED SMD 3528 Aliexpress

Wyszukiwarka Forumowa:

AmKon

New member
Rejestracja
Gru 13, 2017
Postów
2
Buchów
0
Siemanko!
Jestem tu nowy, chciałem napisać parę postów gdzie indziej, ale nie dam rady bez jakiś uprawnień :pl:
Do rzeczy... używał ktoś tej lampy --> https://pl.aliexpress.com/item/1365-LED-SMD3528-120W-1131Red-234Blue-LED-Grow-Lights-Hydroponics-Flower-Fruit-Vegetable-LED-Plants-Lamp/32522634161.html
Cena jest dość atrakcyjna, niestety nie wiem na ile dziewczyn taka starczy i czy nie potrzeba dodatkowego chłodzenia np poprzez jakiś dodatkowy wiatrak??
Czekam na Wasz komentarze :spalony:
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Siemanko!
Jestem tu nowy, chciałem napisać parę postów gdzie indziej, ale nie dam rady bez jakiś uprawnień
Do rzeczy... używał ktoś tej lampy --> https://pl.aliexpress.com/item/1365...it-Vegetable-LED-Plants-Lamp/32522634161.html
Cena jest dość atrakcyjna, niestety nie wiem na ile dziewczyn taka starczy i czy nie potrzeba dodatkowego chłodzenia np poprzez jakiś dodatkowy wiatrak??
Czekam na Wasz komentarze



Taki panel 120 Wat powinien wystarczyć na powierzchnie 0,2 m2 czyli ze 3 (może 4 af rośliny na scisk tam wejdą) ale będzie ciasno lub 2 sezony też na scisk. Z doświadczenia wiem, że na 0,2 m2 wchodzą 4 af tylko, że nawilżacz trzeba wyrzucić poza i doniczki zrobić samodzielnie...

Z czego jest zbudowany panel niewiadomo ponoć z ledów firmy Epistar być może np. SMD 2835 LED 0,2 W to (druga generacja diód 3528 0,06 w które są juz przestarzałe) lub SMD 5050 0,5 w najstarsze, wciąż dobre kosztują ileś tam cetnów od sztuki.

Z drugiej strony Epistar sa też najczęściej podrabioane, także mogą to też być podróby 3040 lub 3528 patrz link w wydajności? Proporcje są zachowane red: blue spektrum świetlne Red:640nm; Blue:460nm podane. Także może to być podróba na tanich podzespołąch bo cena jest niska, ale też być tak nie musi... Może jakiś ekspert się wypwoie są tutaj tacy na pewno!

smd 3528 0.06W to pierwsza generacja to szajs przestarzały ;p chca się pozbyć bo nikt nie kupuje to będzie około 9100 lumen w porywach 10000 lumen na tym panelu bo strumień świetlny dla takiej diody to 7-8 lm Jeszcze niech ktoś zweryfikuje bo może się mylę?
 
Ostatnia edycja:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Jesteś nowy i nie czytałeś regulaminu. Przeczytaj to może nie dostaniesz ostrzeżenia
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jesteś nowy i nie czytałeś regulaminu. Przeczytaj to może nie dostaniesz ostrzeżenia

Już kminie, nie można linkować z portali aukcyjnych. Nie miałem o tym pojęcia, dlatego nikt nie poruszał tego wątku. Dzięki :) [MENTION=82714]RedLion49[/MENTION] czuwasz nad poprawnością!
 

AmKon

New member
Rejestracja
Gru 13, 2017
Postów
2
Buchów
0
Już kminie, nie można linkować z portali aukcyjnych. Nie miałem o tym pojęcia, dlatego nikt nie poruszał tego wątku. Dzięki :) [MENTION=82714]RedLion49[/MENTION] czuwasz nad poprawnością!

Mimo tego dzięki za odzew!
Regulamin czytać czytałem, ale ile z niego zapamiętam to już inna kwestia :jaraczz: W każdym bądź innym razem przepraszam i obiecuje poprawę;)
Co do lampy... widziałem taką samą na olx i się zastanawiałem czemu się ktoś tego pozbywa a tu proszę... :D szajsik.
No cóż chyba sam wezmę się za stworzenie takich ledów na przyzwoitych podzespołach. Co do wielkości to mi o taką ilość panienek właśnie chodziło, nie jestem pazerny:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół